Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 20 214
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 735
Благодаря, Диди! ❤
В очакване на следващата седмица 😃
P.S. Сега видях въпроса: че кой ли може да се влюби в Джерен? 🤔 Джемре лекува и двамата: тялото на Недим и ума и духа на Дженк! И двамата намират себе си в нея, но някакси Дженк не си представя живота си без нея и затова и такъв е края му. Просто финал на Дженк без Джемре (а с някоя друга жена) би бил неестествен...

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 21:10 от mim4eto_84

# 16
  • Мнения: 1 117
Да, но пък е малко тъпо всички да тичат след Джемре, а Джерен никой да не я иска. Поне очаквах този Юсуф да си я хареса, но той се е ориентирал към Дамла.

# 17
  • Мнения: 1 056
Ауу, накрая на епизода да не би на Ледената кралица Шениз да й стана мъчно и гузно за станалото?! Ейй, тази жена е готова на абсолютно всичко. Дори и убийство. С нищо вече не може да ме изненада.
Това не й е първия опит за убийство. Ами бебето на Джерен, пожарът и отровата за Недим? Да продължават да си я обичат Дженк и Дамла. Наистина са деца на убийца.

# 18
  • Мнения: 8 876
Като гледам Дженк дори не се зарадва на случилото се.
Иначе за Шениз без коментар знае какво значи за сина и тази жена и е готова да очисти без да и мигне окото ,а ако беше успяла? Знае ли как сина и ще умре след нея? Че за него няма смисъл да живее вече ако нея я няма
Малоумна ли е? Пак мисли за собствения .... ,но пак убива сина си.Егоистка! Убийца и мръсница

# 19
  • Мнения: 1 117
Благодаря, Диди! ❤
В очакване на следващата седмица 😃
P.S. Сега видях въпроса: че кой ли може да се влюби в Джерен? 🤔 Джемре лекува и двамата: тялото на Недим и ума и духа на Дженк! И двамата намират себе си в нея, но някакси Дженк не си представя живота си без нея и затова и такъв е края му. Просто финал на Дженк без Джемре (а с някоя друга жена) би бил неестествен...
Чак пък да не може да си представи живота без нея.. Да не е някой ангел небесен тази Джемре. Колкото и да си влюбен, любовта все някога отминава. Особено когато виждаш, че усилията не си заслужават и този, когото обичаш- обича друг.
Краят му беше такъв заради безсилието и глупостта на сценаристите. Не беше нужно да се появява ново момиче. Можеше просто Дженк да замине заедно с Умут и Дамла някъде надалеч и да са щастливи и безгрижни.

# 20
  • Мнения: 1 552
Ох, едно единствено нещо не разбирам в сценария на тоя филм, Синът ти ОБИЧА Джемре.... А ти искаш тя да умре.... Нито щастието на едното, нито на другото дете я интересуват.... Великата Шениз.... В потрес съм... Все гадни свекърва, все интриги чак се чудя понякога... Дали има нормални отношения при съседите Simple Smile
В БГ сериали те като, че ли са вражда за наследство, изневери, разкрепостени сцени /за турските стандарти/ а при тях с тея интриги, насилие над жени и деца ме втрещяват ....

# 21
  • Мнения: 1 117
Тя Шениз понеже много се е загрижила дали Дженк ще страда. За нея най-важното е тя да излезе чиста и да изпълни целите си. Би премахнала всяка пречка по пътя си.

# 22
  • Мнения: 2 449
Ха, и това ако не е любов! Джемре се разочарова, че Дженк не избра нея пред майка си. Защото в казуса със спринцовката изборът не беше животът на Недим или истината. Изборът беше аз или тя. Защо би искала един мъж да избере нея пред майка си, ако не иска, преди всичко, този мъж да избере нея???
Аз се питах от известно време защо Джемре все тича да се обяснява с Шениз, докато не осъзнах тази вечер, че тя всъщност си го мери с Шениз, цинично казано. Казва й, показва й, че тя обича сина й повече от нея. Че тя е загрижена за сина й повече от нея. Джемре не се бори с Шениз за Недим, бори се за Дженк.
И, както вече казах, това Е любов

# 23
  • Мнения: 1 056
Джемре се бори и за двамата. Затова се влюбиха и двамата в нея и ще загърбят противоречията си, за да я спасят.

# 24
  • Мнения: 1 117
Обича Дженк по свой си начин, но обича Недим повече.
А на мен като цяло този триъгълник взе да ми доскучава. Двама братя се надпреварват кой да спечели едно момиче. Че тя да не е някаква вещ да я печелят?! И нейното лутане между двамата е дразнещо. Тъкмо има някакъв напредък при двете двойки и пак ги връщат на начална позиция. Излишно е.

# 25
  • Мнения: 2 449
Аз по принцип имам проблем с поведението на Джемре и съвсем явно подозирам в същото сценаристите.
Имам проблем с непрекъснатото й тичане да се обяснява с Шениз и с епохалната глупост да изнудва Шениз.
Имам проблем с твърдението й, че обича Недим, но едва не ревна заради развода с Дженк и то пред Дженк.
Имах проблем тази вечер с вида, в който се появи на официалното събитие. И той има логика само с оглед на предстоящото отвличане, никаква друга, защото формално още е съпруга на Дженк и не може да се появи, все едно отива на родео. Но пък голите рамене щяха да са тежко проблемни в хладилното.
То и отвличането беше доста скалъпено, но това е друг въпрос.
Имам проблем, че помни телефона на Недим, на когото написа едно съобщение, но не и на Дженк, с когото непрекъснато си звъни и пише.
Имам проблем, че се бори за тайната на аудиозаписа на Недим, но нямаше проблем да открадне теста на Дженк.
Че уж пази тъпия тест, а го зарязва в чекмеджето си. Че обещава да се махне и започва да върви по петите на Дженк и Недим, че уж не харесваше имението, но не се изнася. Че в цялото й поведение няма нищо, което да е логично и последователно.
Но да, разбирам, когато сценаристите не са знаели какво да правят, са си казали - я още малко от триъгълника

# 26
  • Мнения: 8 876
Този клип ме закопа само това липсваше да види Дженк

https://www.instagram.com/p/CPYjRcWnnO_/

# 27
  • Мнения: 2 449
Този клип ме закопа само това липсваше да види Дженк

https://www.instagram.com/p/CPYjRcWnnO_/
От няколко дни го гледам и не му схващам логиката. Сега го чух и с текст "Глупачка, защото нощем плаче във възглавницата и тъгува за него... Глупачка, защото си само играчка за него".

# 28
  • Мнения: 8 876
Този клип ме закопа само това липсваше да види Дженк

https://www.instagram.com/p/CPYjRcWnnO_/
От няколко дни го гледам и не му схващам логиката. Сега го чух и с текст "Глупачка, защото нощем плаче във възглавницата и тъгува за него... Глупачка, защото си само играчка за него".
Нищо не разбирам и аз добре,че не стана свидетел и на такова нещо нямаше нужда....

# 29
  • Мнения: 735
Този клип ме закопа само това липсваше да види Дженк

https://www.instagram.com/p/CPYjRcWnnO_/
Оо не, тва е много гадно!

Общи условия

Активация на акаунт