Слънчеви мами в арабски страни-11

  • 18 524
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Добър ден момичета !  bouquet
Честита нова тема ! Heart Eyes
Миленка , радвам се че малките са по-добре !
Пък за пътуването и аз бих изчакала до вторник за да преценя , все пак са деца и здравето им е крехко .
Креми , нацелувай го малкия хитрец дет се е разглезил да го държите на ръце .
Мърси , как е времето ?
Лили , не се ядосвай нали голямото е минало !
Радвай се на почивката , че после е трудничко особено в началото .
Поздрави на всички мамчета и целувки за бебоците .
Манел , тук има подобен вид макаронени изделия готови и аз си купувам , но с  извара и спанак или с гъби защото месните ги правят със свинско .
Лек съботен ден на всички ви !  bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 1 184
Здравейте момичета.
Много се радвам, че мъниците са по-добре днес. И Рая и Тарек се пооправиха. Рая още малко кашля, но поне бебо е добре. Петънцата му се изгубиха от лицето и не е толкова ревлив днес. Ох, аз все си мислех, че кърмените деца са по-здравички, но май всичко си е до човек. Рая ми беше толкова лесно бебе, но сега Тарек ми разказва играта  Twisted Evil. То колики ли не бяха, повръщане, а и сега новото двайсет - алергия от антибиотика  newsm78. Направо да луднеш. Дано го израсте.
За детски дрешки харесвам много "Фиил фрии". Имат много сладка колекция в момента. Мисля, че тези магазини съм ги виждала и в Дубай, но не съм много сигурна. А на Паблоски и аз съм фенка.
Лилия, почакай малко за срещата да може и ние да дойдем. Така ще е по-голяма групата  Joy.
А аз искам да ви попитам нещо. Вие от къде се ръководите за модните тенденции? Аз сега съм решила да си променям стила на обличане /нали взех вече да се възстановявам от раждането  Laughing/, но не мога да измисля нищо. Тук имам само едно списание "Арабска жена" на английски, другите са на арабски. А на "Манго" и "Зара" им нямам доверие да ми дадат идея. Имам чувството, че тук при нас пращат само тази стока, която не се купува в другите страни  Thinking - направо отврат. Така че ще ми е интересно да чуя и вашето мнение.
Весел ден на всички и цунки на мъниците. Болните да оздравяват бързо  Hug

# 17
  • Мнения: 77
И аз да се разпиша в новата тема.  bouquet
Ох вие ме шашнахте с тия болести .И тук ема изглежда вируси но Сара слава богу е боледувала само веднъж като бебе и не съм страдала с нея. Rolling Eyes
Но изглежда проблемът на детските градини навсякъде е един и същ болестите. newsm78
Аз всяка есен давам на Сара Ексберитокс за укрепване на имунната система и аз пия от него то за малките е на капки незнам по арабските страни дали го има  ooooh!но можете да се консултирате с вашите лекари.Доволна съм от него и аз не боледувам. Rolling Eyes
Миленка времето при нас към края на месеца го дават топло така че ако децата не са добре може да отложите с ден два. Laughing
Чао и хубав уикенд на всички. Joy Joy Joy

# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
при нас е  малко прохладно, след многото дъжд и е влажно нищо не съхне!линда днес е направо екипирана за студ, 4орапи, панталон и две блузи, маратонки! ама и аз се пооблякох, 4е в4ера тренера ми взе дъха! ама ми се накара за сладкишите, при мене няма такива слу4аи да ям и да слабея, тогава  съм болна и то на зле!и ме по4ват едни 4ерни мисли!  #Crazy
миленка, оправяте се и заминавате, предполагам! ох, вземете и мене, моля аз съм само до варна, хехехе!  Peace
манел4е, правих само пала4инки, ще ги пълня с нещо  солени4ко! тук са открили някаво заболяване  идващо от прясното мляко има натровени, и пак минахме на кутиите, уж проверени са! та използвах последното фермерско мляко! ина4е шорбата си е като добър ден, но те си я правят, напоследък не се претоварвам с готвене, ами кой да го яде!  newsm78линда е на сухоежбина, не ще да яде, татко ни на из4езване, само аз ,ама не искам да се  проваля пак! #Cussing outкато се сетя моите в бг как са оправдавали 3 кекса за 0 време, тука просто ми е мъ4но, 4е не ядат!ама натура! и традиции и консерви, но не се давам, я как се яде сега таратор с тенджерата, а ме гледаха в на4алото като отровна!  Sick
хайде здрави, красиви и оби4ани! лек ден! Hug Peace

# 19
  • Мнения: 815
Добър вечер!!  wavey

Радвам се, че вече малките са по-добре и оздравяват бързо!!  Heart Eyes  family

Марси, прати малко дъжд насам.   umbrella
Тук е страхотна жега все още.   Nature Sunny  sweating
Марси и аз идвам с вас, ако ще ходите до Варна, хахаха  Peace  travel

Лилия, аз гледам TV Bulgaria на сателита HOTBIRD.
Общо взето програмата им е скучна.
Аз гледам новините и когато пуснат някой стар бг филм - скоро даваха " На всеки километър", "Васко Да Гама от село Рупча" и други от хубавото старо кино...  tv

Ноя, къде изчезна?  Shocked
Дано имаш хубави новини!!   love001

Целувки на всички и лека вечер!!!  newsm51

# 20
  • Мнения: 689
MANEL-на 22-ри 4ак!Колко дни преди раждането се появява разкритие?Знам за 3-4 дена,но така ли е?От Секцио мнооого ме е страх,после сигурно стомаха ми никога няма да се свие и като си го представя-припадам!Но избора няма да е мой.Първото ми раждане беше бързо , безпроблемно и близо 3 седмици преди термина,затова сега броя минутите и се вайкам!
ELIP-и при нас дрехите от Манго и особено от Зара не са на нивото,което бяха.Затова пък Forever 21 и Top Shop са алтернативи,а цените са подобни.Аз се информирам от сп.Viva,на английски е и има интересни идеи за съ4етаване на напр. една блуза в три разли4ни стила.За тенденциите в цветовете и аксесоарите,гледам Ftv и ,,жълти,,предавания които показат V.I.P.-та.И аз искам да си променя стила,но като позаслабна.Много оби4ам да се гримирам,но в арабските списания идеите са прекалено ,,смели,,та затова си сверявам 4асовника със сп.Acuarius,мисля,4е можеш да се абонираш,виж за инфо. в нета.
Забелязали ли сте,4е дори и най-модерните в БГ,са с поне 2 сезона назад?!Има много БГ списания,с нелоши идеи,виж в start.bg.И нали знаете:на стрйно тяло и скъсан 4увал му отива!
За детски дрешки,сигурно щте ида на улицата с големия Бейби шоп,4е нямам сили да обикалям,но някой ден щте проверя местата,които ми предпоръ4ахте!
Толкова от мене,отивам да лягам,4е вместо да си по4ивам,подреждах кът за игра на щерката и ме заболя корема.
Лиубс,и аз само БГ сат.хващам-скука,даже и сутрешното шоу на М.Ва4кова спряха...Традиция е да спират предавания заради скандали!!!4увала съм,4е до половината на Сауди.Ар-я хващат Би ти ви...А тука?!                                        Лека нощ мами!

# 21
  • Мнения: 1 184
4увала съм,4е до половината на Сауди.Ар-я хващат Би ти ви...А тука?!

Така е мила, но горната част на Саудито  Cry до малко след Риад. И аз исках да си купя сателитната кутия от Пловдив, но като видях картата се отказах. А вие май сте на същата линия с Джедда и не вярвам да го хващате и вие.

# 22
  • Мнения: 1 269
направих един бърз шопин които съ4етах с кафенце с приятелки Laughing малките са готови,ако ще и сняг да вали дрехите са на лице Grinning

утре ве4е ще разберем дали ще пътуваме,малките са добре палави и много гръмогласни.
видяхсе с комодено.дъщери4ката и толкова е пораснала и е такава сладурана да я изядеш.доведи ми жена детегледа4ка,като се приберем ще видим как се справя и ще я наемем.

полу4авам доста съобщения от Бг,4е ме 4акат с нетърпения,а предупредих да не казват на никого 4е не е сигурно пътуването ни.Но татко няма търпение милия и се хвали на вси4ки Grinning
е как да не замина кажете ми,дори и за 2 седмици Heart Eyes

А за модните тенденции...влизам в магазина и каквото ми хареса.мания са ми обувките и на тях наблягам Simple Smile

елип този магазин които споменаваш,не съм го срещала в дубаи.френският магазин които споменах в предния си пост се казва TAPE A L'OEIL.препоръ4вам ви го.има доста интересни неща.

# 23
  • Мнения: 2 804
Миленка , лек път и приятно искарване в България !
Радвам се , че малките ти са вече добре .
Лека вечер !  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 804
Колко дни преди раждането се появява разкритие?Знам за 3-4 дена,но така ли е?
Ми различно е аз с Фатима от 6-тия месец бях с 3 см. .

# 25
  • Мнения: 927
Здравейте, милички!
Аз позачезнах, но използвам времето ползотворно - в разходки  Laughing
ЛИЛИ, не се притеснявай. Аз нямах разкритие, но водите ми започнаха да изтичат и аз спокойно се приготвих и отидох в болницата. През нощта си родих. Това беше 2 дни преди термина ми. Мисли позитивно. Желая ти леко раждане и живо и здраво бебче!!  newsm07 newsm07  ylinfant
Ние очакваме нашия тати в началото на декември. Подадох молба за покана преди 2 дена и каква беше изненадата ми като ми звъннаха днес, че е готова  #Crazy...... А, когато миналия път бях на зор и всеки ден ходих в общината да проверявам дали поканата е станала, им отне 22 дена  Shocked. Този път им казах ,че не бързам и те я направиха за два.

Лека вечер на всички и бързо оздравяване на болничките!!

# 26
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
абонирах се за "marie claire", на Опра двете списания и Емирейтс уомън.  първото е супер за мода в дрехи и козметика.
в последно време май си харчим парите повече за пътувания и почивки. да трупам дрехи в гардероба няма смисъл. събрала съм към 20 шейли и 10 абаи . повечето от другите дрехи са на склад , че са ми големи Mr. Green всеки път като пътуваме за БГ плащаме по 100-200 долара за свръх багаж #Crazy, което си е лудост.
малкия още не разбира и не виждам смисъл да му купувам дънки за 150 диархама от Некст, като мога да му взема 2 чифта за същото качество от Бейби шопа. а и ще ги израсте за 2-3 месеца. като почне да разбира, ако иска и Версаче да носи.

 Милена, приятно изкарване във БГ и дано времето да е хубаво.

като говорите за телевизия. Сауди канал 2 е на английски и освен за религия има доста предавания за мода и готварство.

# 27
Добро утро на всички!  bouquet.имам лоша новина за този месец след 10дни закъснение вчера взе че ми дойде,така че за сега се разминавам с бебето.а пък както за сега сме разделени с моя незнам кога ще го направим newsm78   ylinfant.а и видях че малко съм уплела конците с моя сайт прихванала се една думичка та неможе да я отвори човек  smile3506.сега ще я напиша като хората Shocked.моля за извинение newsm17



www.miraaaaaaa.web.data.bg

# 28
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Mira, не се разочаровай , ще стане. и ние сме така  от 6 месеца. но и си даваме сметка, че през това време бяхме повечето време разделени. а бебетата си искат "работа" Laughing да ти кажа в последните одини се убедих, че не трябва да "напъвам" сътбата. всичко си се реди когато и както трябва. само трябва да сме положително настроени.
повече усмивки и любов !  bouquet
Люба, ще чакам Бутти да се наспи и ще ти звънна да се разберем.
Ноя, къде се изгуби, любов!


Мира, за сайта не е в теб грешката. тук този сайт ни е блокиран. ако можеш ги качи другаде да ги видим.

# 29
  • Мнения: 3 461
Д.Т.е много болен и не ми се пише.Четвърти ден е с висока температура,пие антибиотик,но  днес има някакви сенки под очите и ми е много притеснено.

Общи условия

Активация на акаунт