Слънцезащита 2021 - VI

  • 68 781
  • 766
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 253
Здравейте! Търся си лек слънцезащитен крем за лице без цвят, 50 фактор, с лека консистенция, който да не омазнява кожата допълнително. Искам да го използвам предимно под грим. Кожата ми е мазна в Т-зоната, пробвах uriage bariésun mattifying, още при нанасянето под фдт (пробвах и с малко и с по-голямо количество) седи много тежко и мазно, след 30мин започва да лъщи и се усеща ужасно. Моля за препоръки. Relaxed

# 106
  • Мнения: 9 904
Този е лек, ползвам го в момента.

# 107
  • Мнения: 35 993
много лек и напълно незабележим



ползвала съм само него от цялата серия, защото е и водоустойчив

Скрит текст:

# 108
  • Мнения: 39 417
Мнение?

# 109
  • Мнения: 872
Днес съм със слънцезащитен крем на isdin и съм просто очарована. Кожата изглежда свежа и по нищо не личи да има нещо върху нея. Препоръчвам за мазни кожи.

# 110
  • Мнения: 3 417
Като разглеждах си и ми хвана окото този
Ще се радвам някой да сподели мнение .

# 111
  • Мнения: 4 000
Днес съм със слънцезащитен крем на isdin и съм просто очарована. Кожата изглежда свежа и по нищо не личи да има нещо върху нея. Препоръчвам за мазни кожи.
Може ли снимка кой точно Isdin

# 112
  • Мнения: 872
Ето този:

# 113
  • Мнения: 307
Като разглеждах си и ми хвана окото този
Ще се радвам някой да сподели мнение .
Страхотен е, аз имам 30 фактор. Моят не оставя следи,ухае много приятно  и е под формата на прозрачен спрей ,същевременно се прави тен с него. Предполагам и фактор 50 е така.

# 114
  • Мнения: 3 417
Като разглеждах си и ми хвана окото този
Ще се радвам някой да сподели мнение .
Страхотен е, аз имам 30 фактор. Моят не оставя следи,ухае много приятно  и е под формата на прозрачен спрей ,същевременно се прави тен с него. Предполагам и фактор 50 е така.
Благодаря . Значи ще си купя такъв.

# 115
  • София
  • Мнения: 3 461
Аз продължавам да търся и се надявам да намеря бюджетен семеен вариант слънцезащита с фактор 30. Някак ми се свиди да давам стотици левове за това. Тия спрейове излетяват на третия ден.КОлко трябва  да купя? И като добавя афтър сън мазило,   продукт за лице..... сметката сериозно набъбва. Ако ходиш веднъж годишно, да ги преглътнеш, но в нашия режим на плажуване сметката не излиза

# 116
  • Мнения: 9 904
Сани, имаше скоро в емаг комплект от 5 продукта слънцезащита на Нивея - за тяло, за лице, за след слънце и не помня още какво ... около 50 лв

# 117
  • Мнения: 3 417
Аз продължавам да търся и се надявам да намеря бюджетен семеен вариант слънцезащита с фактор 30. Някак ми се свиди да давам стотици левове за това. Тия спрейове излетяват на третия ден.КОлко трябва  да купя? И като добавя афтър сън мазило,   продукт за лице..... сметката сериозно набъбва. Ако ходиш веднъж годишно, да ги преглътнеш, но в нашия режим на плажуване сметката не излиза

В Лидъл има някакви . Аз купих 50 фактор крем.
Има и детска серия .

# 118
  • Мнения: 517
Някой да е ползвал това върху възрастен и как се справя на плажа?

Bioderma Photoderm Mineral Слънцезащитен спрей за деца над 6 месеца SPF50+ х100 г

# 119
  • Мнения: 413
През април аптеки Subra имаха 50% намаление на определени марки слънцезащита, та си закупих тогава тези слънцезащитни продукти за лице на Bioderma: https://subra.bg/bg/kozmetika/slncezaschitni-produkti/bioderma-p … d-spf30-40ml.html , https://subra.bg/bg/kozmetika/slncezaschitni-produkti/bioderma-p … 50-krem-40ml.html . Доволна съм, като фактор 50 използвам през лятото, а фактор 30 - през останалите сезони.
За тялото в градски условия използвам слънцезащитен спрей на Cien(от Лидл) с фактор 30:
Скрит текст:
За плажа - слънцезащитен спрей на Sundance(от ДМ) с фактор 50:
Скрит текст:

Кожата ми е бяла, суха, склонна към зачервяване, а тази на лицето - смесена, отново склонна към зачервяване.

Общи условия

Активация на акаунт