Слънцезащита 2021 - VI

  • 68 572
  • 766
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 517
здравейте,

някой да е ползвал това, изглежда нов продукт, но може да има доволни от него на плажа ? и кое трябва да му е еко-то откъм състав?

La Roche-Posay Anthelios Еко слънцезащитно хидратиращо мляко за тяло SPF50+ х250 мл

състав:

AQUA/WATER GLYCERIN OCTOCRYLENE ISOPROPYL PALMITATE ETHYLHEXYL SALICYLATE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ALCOHOL DENAT TITANIUM DIOXIDE TALC ETHYLHEXYL TRIAZONE POTASSIUM CETYL PHOSPHATE DIISOPROPYL SEBACATE SYNTHETIC WAX ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ALUMINIUM HYDROXIDE BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER/SHEA BUTTER CAPRYLYL GLYCOL CITRIC ACID DISODIUM EDTA GLYCERYL STEARATE MYRISTIC ACID PALMITIC ACID PEG-100 STEARATE PHENOXYETHANOL STEARIC ACID TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID TOCOPHEROL TRIETHANOLAMINE XANTHAN GUM.

# 91
  • Мнения: 383
По-скоро опаковката е еко:
"Това е първият продукт от слънцезащитната гама Anthelios, който включва картон в производството на тубата и по този начин намалява с 45% употребата на сурова пластмаса*."

# 92
  • Мнения: 747
Здравейте,
Днес купих за детето на La roche posay малкото слънцезащитно те го водят мляко за лице и тяло дермо - педиатрик 50 мл. ? Направи ми впечатление, че на самото  шише няма бар код, не е изписан след  LOT нищо, срок на годност има на картонената кутийка в която беше сложен.
Може ли да погледнете или да ми снимате, ако го имате шишенцето отзад да сравня.
Преди години съм купувала и освен на кутията имаше и на самото шише всичко упоменато.
Благодаря, предварително!

# 93
  • Мнения: 544
От този появяват ли се комедони, хидратира ли добре, как е като цяло?


Аз съм много доволна от това мляко за тяло. Вече 5 години само него ползвам, не изгарям. Кожата ми е бяла и много чувствителна. И за капак имам алергия от слънцето. Ако не се намажа със слънцезащита, става страшно. Обрив, сърбеж, зачервяване. Всяко лято взимам по две бройки и карам до другата година. Ползвам го от ранна пролет до късна есен, не   само за плаж, но е само за тяло. За лице ползвам корейска слънцезащита.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 457
Има ли  слънцезащитни продукти на DM, които  препоръчвате?

# 95
  • София
  • Мнения: 4 305
За DM не знам, но взех от зелената на Лидл и пробвах за сутрешното тичане за тяло. Никак не е лоша, ама никак! Попива бързо, не мазнее, не белее. Както и вече се спомена и филтрите са добри. На мен ми харесва как ухае.
Аз тялото сутрин не винаги го мажа, защото рано все пак излизам, но при дългите тичания събота и неделя, ще си я ползвам.

# 96
  • София
  • Мнения: 3 457
коя е тази зелена серия? Не съм  я виждала?

# 97
  • Мнения: 1 997
зелената на Лидл ... Никак не е лоша, ама никак! Попива бързо, не мазнее, не белее.. На мен ми харесва как ухае.
и моето мнение е такова, а аромата ми напомня за едно любимо пътуване Yum

коя е тази зелена серия? Не съм  я виждала?
обсъждахме я когато беше в асортимента на Лидл
https://pt.cat-ret.assets.lidl/catalog4media/pt/article/159480/g … oom/159480_01.jpg

# 98
  • София
  • Мнения: 3 457
Да разбирам че сега не мога да намеря въпросния крем в магазинната им мрежа ...

# 99
  • Мнения: 35 961
в кварталния лидл го имаше преди няколко дни, просто провери

# 100
  • Мнения: 3 417
Ще го потърся и аз . Дълго му се чудех . Поне няма да е скъп за проба.

# 101
  • Мнения: 1 349
Идвам да се оплача от това олио. Изгорях зверски за 20 минути на сутрешно слънце.

Този гел крем пък при разнасяне има кир ефект. Нанасях на суха, чиста кожа. И от него не съм доволна.


Попринцип кожата ми не гори, хващам лесно тен. Не знам какво стана, случва ми се за първи път такова нещо.

За сметка на това съм много доволна от олиото на Каротен, спрея за тяло 50 фактор на Авен и хидратиращата слънцезащита на Пиз буин.
За лице от години ползвам само Авен, няма гафове.

# 102
  • пловдив
  • Мнения: 300
Здравейте, момичете! Трябва ми много добра слънцезащита за тяло и лице, което да става за детето, баща му и мен. Миналата година зверски изгоряхме, болеше ни дни наред. Искам да пред отвъртя случилото се

# 103
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Тази сутрин се намазах с този слънцезащитен крем. Имам мостра от него.
Изключително лека консистенция, попи бързо и усещам кожата на лицето си много добре!
Определено ще се купува!

# 104
  • Мнения: 253
Здравейте,

Тази година мисля да пробвам слънцезащитен на Bioderma. Миналата година ползвах Гарниер, но не ми направи впечатление. Не мисля, че ще отида на плаж повече от 10 пъти тази година, така че ми трябва нещо, което да помогне за по-бързо хващане на тен.

Общи условия

Активация на акаунт