Слънцезащита 2021 - VI

  • 68 586
  • 766
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 094
Първо по подразбиране да установим какво става с наличностите в БГ, ако стигнем до поръчка от чужбина ще я мислим.

# 691
  • Мнения: 2 114
Едвам успях да намеря на Ла Рош-Позе гела да деца - 250 мл. В една от 4 аптеки беше останала една опаковка. Тази година много бързо е свиршил.

# 692
  • Мнения: 5 686
Чудя се за почивката на море кой от двата слънцезащитни да си купя:
Този:
Скрит текст:
Или:
Скрит текст:
Кой ще има по-добра защита за лице?
Значи с флуида лицето ще има по-сигурна защита.
Сега ще го търся да си го купя.

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
На исдин къде го има наличен, навсякъде е изчерпан Active неоцветения.
Тук проверихте ли: https://subra.bg/bg/kozmetika/slncezaschitni-produkti/isdin-foto … -spf-50-50ml.html
и тук: https://www.afya-pharmacy.bg/productbg/14516

# 694
  • София
  • Мнения: 1 583
На исдин къде го има наличен, навсякъде е изчерпан Active неоцветения.

От Ремедиум го взех миналата седмица, даже беше намален. От физическа аптека в София. Имаше доста продукти на Isdin, аз взех този обсъждания и детската версия fusion water. Много добре се държат засега и двата, доволна съм.

# 695
# 696
  • Мнения: 5 686
На исдин къде го има наличен, навсякъде е изчерпан Active неоцветения.
Преди малко си го купих от аптека Subra, около 30 лв беше.

# 697
  • Мнения: 119

На Нукс има страхотен аромат, но на мен много ми омазнява лицето и ще го доизмажа по тялото. За плажа е хубав продукт, но за градски условия за мен не е подходящ.

# 698
  • Мнения: 1 399
Исдин имаше абсолютно всички видове по доста бройки в аптека Sopharmacy на спирката на метрото Балан, София. Беше и в промоция с 20% отстъпка, както и талон за игра, от която спечелих плажна кърпа. Това преди няколко часа. Промоцията свърши днес, но бройки имаше много.

# 699
  • Мнения: 5 094
Исдин имаше абсолютно всички видове по доста бройки в аптека Sopharmacy на спирката на метрото Балан, София. Беше и в промоция с 20% отстъпка, както и талон за игра, от която спечелих плажна кърпа. Това преди няколко часа. Промоцията свърши днес, но бройки имаше много.

Търся ги предимно онлайн, не съм от голям град и нямаме нито ремедиум, субра, софармаси и тем подобни. В повечето онлайн аптеки беше изчерпан. В Пловдив бях влезнала на главната в една аптека и момичето спомена, че го няма в складовете вече този вид, затова разрових тук да кажете вашите наблюдения.
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030016876

# 700
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

На Нукс има страхотен аромат, но на мен много ми омазнява лицето и ще го доизмажа по тялото. За плажа е хубав продукт, но за градски условия за мен не е подходящ.
И аз съм на същото мнение за Нукс. Много мазно и тежко усещане.

# 701
  • Мнения: 4 012
Приятели с какво се мажете когато изгорите?
Вчера мазах SPF50, но успях неусетно да изгоря тежко. Моля препоръчайте какво да купя, защото чак скалпа ме боли. Изгорях в планината, не на морето ако има значение.
Благодаря!

# 702
  • Мнения: 35 962
за тяло - с крема на бочко за след слънце
за лице - не, защото има и мента в него

# 703
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
Пантенол! В планината слънцето е много силно.

# 704
  • Мнения: 1 595
Аз винаги взимам с мен мен Дефламол на море или в планина, но съм с много светла кожа и често ми се случва въпреки мазането да изгоря.

Тази година купих и един балсам за Виши за след слънце, щв го пробаам за първи тази година, а за лице миналата година използвах бустера на Виши - слагах го в хладилника и имаше приятен охлаждащ ефект.

Общи условия

Активация на акаунт