Остави ме в момент на нужда

  • 22 147
  • 988
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз никога не съм се напивала, ама не приемам поведението на гаджето. Всички се изказват от името на отвратена мацка, която за да не я безпокоят изключва телефона. Тук да не забравяме имаме мъж, който дреме пред телевизора и нанка.

# 61
  • Мнения: 14 895
Нарцис, общото е, че и да бях отишла сама пак щеше да дойде да ме вземе.
Тоест нищо общо няма.

Такъв морализъм и безгрешие струи от темата. Ах...
Такъв алтруизъм.
Аз не съм се напивала до безпаметност и не съм тормозила по телефона. Да не съм шимпанзе? Мен обаче са ме тормозили пияни по телефона. Никаква толерантност за такива.

Тук да не забравяме имаме мъж, който дреме пред телевизора и нанка.
И като е мъж, какво? Авторката е излязла с друг мъж.

# 62
  • Мнения: 635
Темата е поставена супер манипулативно. Няма как да я остави, като не е бил там. Манипулативно бива изкаран индиферентен емоционален инвалид. А пък бедната нещастна съобразителна авторка, която ей тъй случайно се напила до безпаметност и то в непозната компания, о, тя е в опасност...  

Може ли да ми припомните - в темата за мъжкото ли, женското пиянство беше, кои точно от вас бяха против прибиране на пияния партньор?

Лъвица, всеки, които е в състояние да направи десетки повиквания, за да проси внимание, може да викне такси. Авторката да си реши психологическите проблеми, че следващото гадже може да е наистина свестен и да я отреже и на първия месец манипулаци.

Според мен тя няма да се държи така с някой, който е свестен. Няма да я има тая нужда изобщо. Не мисля, че са чак манипулации, просто тъп начин да се опита да му привлече вниманието и да поиска това, което усеща, че е редно да получи при връзка с мъж. При напиването са избили всичките й подсъзнателни разочарования и потискани нужди. Може да не е правилно, не е красиво, ама който е безгрешен, нали...

Авторке, аз веднага бих се дистанцирала от този човек. Толкова пък да се стъпва на пръсти около някой не го приемам. А и явно ти имаш все пак някакви очаквания, на които той не иска да отговори - продължаването е безпредметно и няма да ти донесе никакво щастие, най-много да се увеличат подобни случки. Отношенията ви въобще не са толкова нови и пресни, както някои казват - какво, пет години да се кумят, докато разберат искат ли да са заедно? Той за себе си е решил очевидно, натяква ти го постоянно - реши и ти доколко те устройва. Не допускай да ти смаже съвсем самочувствието.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 508
Като е мъж трябва да се държи мъжки, а не като жена. Това е разликата.

# 64
  • Мнения: 14 895
Като е мъж трябва да се държи мъжки, а не като жена. Това е разликата.
А този, с когото е излязла авторката, какъв е?

# 65
  • Мнения: 5 903
не искам да ме слага пред семейство, приятели, себе си. Просто във въпросния момент имах нужда от него. Не беше ли редно да дойде? Или очаквам много?
Ето тук ти е грешката.
Искай, искай, трябва да искаш да си на първо място. И в момента, в който ти сама себе си поставиш на първо място, мъжете също ще те поставят! За конкретния човек-не си заслужава да си хабиш времето. Един мъж не ти ли държи косата докато повръщаш алкохол над тоалетната чиния, не е твоят мъж.

# 66
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 944
Е, стига де, разбира се, че се случва. Понякога носиш на повече алкохол, понякога и 1 чаша ти е много, ако примерно си изморен, не си ял, алкохол менте... Точно се е случило. Тя си осъзнава вината.
Въпросът е, че за първи път е имала нужда от него и е очаквала поне някаква загриженост от негова страна.
Пак прочетох първия пост, разбирам, че не живеете заедно. Ти си се прибрала у вас, не при него. Случката е била преди 2 седмици. Какво се случи от тогава до сега, освен както разбрах, ти си охладняла?
И аз сякаш не съм сигурна, че според него имате връзка.... Някакви хладни отношения, не смееш да го притесниш, не си му приоритет, той си държал на собствения комфорт....

# 67
  • Сф
  • Мнения: 10 671
Аз никога не съм се напивала, ама не приемам поведението на гаджето. Всички се изказват от името на отвратена мацка, която за да не я безпокоят изключва телефона. Тук да не забравяме имаме мъж, който дреме пред телевизора и нанка.
То , ако четеш темата, никой никога не се е напивал Simple Smile . В редките случаи, когато някой изобщо е дръзвал да близне алкохол е било МЕНТЕ!
Аз искам да знам обаче, защо авторката няколко пъти използва фразата "аз не съм и не искам да съм му приоритет". Някаква договорка ли има, някаква бариера като че ли тази връзка да не изглежда като обичайните. Да не се чуват, да гледа да не му пречи едва ли не, да не изисква взаимност.Мъжа показва неангажираност, но къде ли е скрит камъка.

# 68
  • Мнения: 10 852
Като е мъж трябва да се държи мъжки, а не като жена. Това е разликата.
А този, с когото е излязла авторката, какъв е?

Е, мъж е. Прибрал я е Simple Smile Авторке, я го взимай приятеля от компанията Wink

# 69
  • Мнения: 6 622
За мъжът авторката е просто за запълване на времето. Поне е бил искрен. Казал ѝ е директно, че не му е важна.
Не мога да схвана обаче тя защо се бута при човек на които не му пука за нея.

# 70
  • Мнения: 14 895
Като е мъж трябва да се държи мъжки, а не като жена. Това е разликата.
А този, с когото е излязла авторката, какъв е?

Е, мъж е. Прибрал я е Simple Smile Авторке, я го взимай приятеля от компанията Wink
И всички са доволни Heart Eyes
Само въпросът е защо е искала при такъв наличен кавалер да бъде прибрана от някакъв незаинтересован мръхльо, ма айде, недомисленето на младостта, предполагам...

# 71
  • Мнения: 10 852
Аз не мога да разбера защо е ок с това той да я неглижира и да не му е приоритет, пък после се чуди защо не я е прибрал. И общо взето си личи, че стъпва на пръсти около него, сакън да не му развали комфорта.

# 72
  • Мнения: 4 166
не искам да ме слага пред семейство, приятели, себе си. Просто във въпросния момент имах нужда от него. Не беше ли редно да дойде? Или очаквам много?
Ето тук ти е грешката.
Искай, искай, трябва да искаш да си на първо място. И в момента, в който ти сама себе си поставиш на първо място, мъжете също ще те поставят! За конкретния човек-не си заслужава да си хабиш времето. Един мъж не ти ли държи косата докато повръщаш алкохол над тоалетната чиния, не е твоят мъж.

100%
Авторке, всичко, което мисля, вече подробно са ти казали.
Не си му приоритет - моля?! Остави го да си дреме сам пред приоритетния телевизор. Не му дреме за теб, за връзката ви или каквото там се води, че имате. Няма да си щастлива с него. От това мъж не става, егати тъпанара, честно!

# 73
  • Мнения: 6 622
От авторката струи отчаяние. Коя жена е съгласна да не е приоритет?! Днешните жени изобщо не си знаят цената. Чак и някакви плитки циркове спретва за привличане на вниманието. Ми няма да го привлече. Вече е изгубил интерес тотално. И колкото повече усеща отчаянието, толкова по-безразлична ще му става.

# 74
  • Мнения: 3 922
Има и други съществени моменти в тази ситуация - първо, те са от 6 месеца гаджета, които обаче не живеят заедно, т.е връзката не е сериозна. Всеки може да си излиза когато и с който си реши, следователно може сам да носи отговорността за себе си и постъпките си. Освен това тя излиза да се забавлява с друг мъж и неговата компания (които са непознати) -  още тук гаджето сигурно се е подразнило.
И вече след напиването и неадекватния телефонен разговор, последвалата реакция  е абсолютно нормална! Каквото повикало, такова се обадило...

Общи условия

Активация на акаунт