Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (111) - юни 2021

  • 167 190
  • 2 821
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 450
Благодаря за темата!
Честит празник!
Купих два големи шоколада Милка за децата и хич не се сетих за играта. Можех да ги разделя на две бележки. Но здраве да е.

# 16
  • Мнения: 1 325
Честита Юнска тема. Имам рожден ден този месец ,дано ми е на късмет ! От Дм ми писаха ,че ще получа до края на Май серума за тест и още го няма. Някой друг спечелил ли го е ?

# 17
  • Мнения: 3 020
Сикрет, на Каменица имаше 40 бр. PS5, сега не съм видяла какво е, но вчера писаха тук, че телевизорите от 100 са 140.

Вчера мярнах някъде, че това PS5 е толкова кът, че го няма никъде налично и може заради това в последния момент да са променили наградите, просто няма от къде да го осигурят, за да го раздадат като награда.

# 18
  • Мнения: 599
Бош и "онлайн машини" имат игра, но не ми отваря правилно линка и не мога да го шерна 🙄

# 19
  • Мнения: 149
Честит нов месец! Нека всеки да има късмет и да получи желаните награди 🍀Моят късмет е изпаднал в сатурнова дупка и от 2 месеца нищо не съм печелила, а играя навсякъде 🤣
И аз знам, че до PS5 е трудно да се добереш.Даже като обявих на ММ, че ще трябва да пие Каменица, ако иска да има PS5, първоначалната му реакция беше “Те няма откъде да ги вземат толкова бройки”

Подарявам 2000МБ на А1.  Ако някой ги иска да пише на лични Simple Smile
ПОДАРЕНИ

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 10:17 от b3bolinka

# 20
  • Мнения: 1 406
Аптека софармаси

# 21
  • Мнения: 191
Здравейте, да се похваля с първа награда от Милка. Гифт карта спечелих сутринта в 8:58 ако има значение, веднага качват печелившите в сайта.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 386
Късмет и благодарности за новата тема на Захарчето, Станимир и всички списващи тук и споделящи нови игри, а също и снимки на спечелените награди!
Честит първи юни на всички, носещи детското в себе си!
Аз днес чакам одеалото от Младо пиво. Играта на Ана също свърши и си стискам палци да спечеля.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Супер тема!
И една игра от мен:  https://bioten-face.com/

# 24
  • Мнения: 517
Стекчето бира Heineken пристигна днес със Speedy.

# 25
  • Мнения: 1 776
Благодаря за новата тема!  Игра на Тео - https://teo-promo.bg/

# 26
  • Мнения: 2 360
Благодаря за темата!
Оф, няма къде да се включа. Или продуктите не ми харесват, или наградите! Искам в Лидл да се включа, но пазарувам само в петък вечер, а тогава няма почти нищо от грил нещата.

# 27
  • Мнения: 416
60 капачки в Браво , 15 в чио кода и накрая като сменихме сока с куинс 😁 ( по - хубав е от браво ) спечелихме 2 -ра игра  за съседчето.

# 28
  • Мнения: 2 129
Получих одеялото от Младо пиво!👌

# 29
  • Мнения: 2 015
Преди малко регистрирах едно УЗО12. Пише, че теглят всяка седмица, а в сайта им виждам теглене само от 5ти май. Забавили са тегленията или просто им излиза грешно в сайта, дали някой е обърнал внимание?

Общи условия

Активация на акаунт