Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (111) - юни 2021

  • 167 186
  • 2 821
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 478
Добро утро, минавам да се отбележа с телевизор от Каменица. Много съм щастливааа: champagne:ChampagneChampagne

# 31
  • Мнения: 1 262
Честита нова тема,нека е късметлийска!Благодаря на Захарче,Станимир и всички ,които качват игри! Чакам печелившите от Ана,Фино и опти грила. Дано да се класирам някъде:blush:Ще се включа в Нестле ,ползваме им продуктите и наградите ми харесват.

# 32
  • Мнения: 6 236
Благодаря за новата тема 🌈.
PS5 е само с поръчка,изпуснах коледната доставка и сега обещаната дата е 17 юни.Всички магазини за техника бях обиколила,дано дойде до рд на мъжо,че увисвам с подарък 😁

# 33
  • Мнения: 36 529
Благодаря за новата тема Simple Smile Чакам си (ако не са забравили) тениската от Либрес и кутията с Ментос. Напоследък не съм много активна в игрите.
Ще се включа в Тео - наградите сигурно са евтини, но пък са много.

# 34
  • Мнения: 862
Преди малко получих ваучера от MUSLI за Fashion days. В 8.45ч получих смс и в 10.30ч куриер на Европът го достави.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 154
Благодарности за новата тема!

Получих наградата от форумната игра на CIF, много са бързи!

# 36
  • Мнения: 1 202
Благодаря за новата тема! Тази нощ по никое време и аз съм получила смс за пикник одеалото на Младо пиво. Като вляза в проследяването ми излиза, че е до офис изпратено. Но пък в смс - а пише часови диапазон, в който да го очаквам. При вас как е? До офис или до адрес?
До офис!
Честита тема и късметлийски месец на всички! Аз също чакам Ана, дано имам късмет!

# 37
# 38
  • Мнения: 1 135
Сладури и сладурковци, нямам с каква награда да се похваля, но минавам да кажа ,че имам код за - 16 лв за Nutra best. Ако някой го желае го подарявам.
Честит празник на всеки,който е запазил детското в себе си и нека този месец ни донесе желаните награди, нека мрънкане по- малко и да се усмихваме повече 🙂

# 39
  • Мнения: 676
Честит празник и от мен Wink
Днес ще дойде шапката “Фанта” с Еконт, много са бързи Simple Smile
Честито на всички спечелили !
И много Късмет през новият месец Simple Smile

Допълвам Чио.. Там не ме теглят..
писах им за един код,който ми излиза ката невалиден , за съдействие , но няма отговор вече няколко дни...

# 40
  • Мнения: 375
Кока кола апп пускат по 100 000 билета всяка седмица за грила,и следващата седмица отново толкова,а продадоха 6 000 билета първата.Наградите са 142 грила,значи би трябвало всеки 40-ти билет да печели,въпреки че няма списъци с печеливши.

# 41
  • София
  • Мнения: 14 720
Благодаря за новата тема! Тази нощ по никое време и аз съм получила смс за пикник одеалото на Младо пиво. Като вляза в проследяването ми излиза, че е до офис изпратено. Но пък в смс - а пише часови диапазон, в който да го очаквам. При вас как е? До офис или до адрес?
До офис!
Честита тема и късметлийски месец на всички! Аз също чакам Ана, дано имам късмет!
Защо до офис? Спийди го доставиха сутринта.

# 42
  • Мнения: 1 712
Моето одеало се оказа, че е пуснато до адрес, дори беше объркан. Но го получих благополучно. Още не съм го отваряла.
Успех на всички в игрите!

# 43
  • Мнения: 1 457
Благодаря за новата тема!
Миналия месец счупих каръка най - сетне. Сега чакам само кърпата от Бургаско.
Ще се включим и в Каменица, защото родителите ми я купуват.

# 44
  • Мнения: 772
Честит ден на детето! Balloon
Тук има 4 нови игри на Лили дрогерие. Blush
https://www.lillydrogerie.bg/bg/posts

Общи условия

Активация на акаунт