Парфюмни размисли и страсти (юни 2021 г.) - 261

  • 63 173
  • 834
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 31 128
Някакъв коментар за Nishane Karagoz , може ли  Simple Smile ?
Мъжки е, много труден.

# 196
  • Мнения: 432
Излезнал е филмът Les parfums  в онлайн сайтовете:)
Calabria, благодаря ти за филма HeartHugKissing Heart Снощи го изгледах, мн приятна комедия, съвременно европейско кино и е направен за нас, момичета. Не знаех, че да се изчисти обонянието  е достатъчно да помиришем себе си. Повече няма да казвам, гледайте филма.
Цялата реклама около юбилея на CHANEL стигна до мен , нося  N°5 L'EAU и Gabrielle Essence, както се пее в песента Искам да е лято.
А  в понеделник чакам  COCO EDT, поръчан без да го познавам. Изобщо съм в шанелския си период Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 08:28 от Ralitsa_

# 197
  • Мнения: 6 930
Вчера следобед сложих Gabrielle Essence Chanel и по-късно се видях приятелка. Тя коментира, че много ѝ харесва парфюма ми, а аз не го усещах и го смятах за незабележим...

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Вчера следобед сложих Gabrielle Essence Chanel и по-късно се видях приятелка. Тя коментира, че много ѝ харесва парфюма ми, а аз не го усещах и го смятах за незабележим...
Страхотен е, отдавна го искам, но все не му идва времето. Май сега му е сезона

# 199
  • Мнения: X
И аз така със Stella-та, но снощи бях на гости и ми казаха, че целия хол ухае на парфюма ми.

# 200
  • Мнения: 570
Karagoz е тъмен, дълбок, плодов парфюм. Тръпчиво черно грозде с малко неузрял ананас, дървесна основа и съвсем лека сладост. Тръпчивостта му придава сухота, не е сочно-плодов. Гроздето е водещо от начало до край и като цяло е монотонен. Както и другите Нишани - с изключителна трайност. Ако трябва да се определи полово - и за моя нос е повече мъжки. Бих напръскала костюмирания Крис Хемсуърт с него Stuck Out Tongue Closed Eyes .

# 201
  • Мнения: 913
Не ми пука, трябва да намаляват.
то все едно говорим за дезодорант...все пак жалко, ако трябва да се полива човек. А защо да трябва да намаляват?

# 202
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Защото има литри . Grinning

Пробвах новата колекция на Зара. Само Rose petal drops ми допадна , но не е за сега. Там розата е плътна , сладка и в топло ще е душлива. С  JHG Lady vengeance и NR L 'extase rose absolu са ми доста сходни.
Останалите са приятни,  някои са свежи флорали, други билково бръснарски.

# 203
  • Мнения: 31 128
Не ми пука, трябва да намаляват.
то все едно говорим за дезодорант...все пак жалко, ако трябва да се полива човек. А защо да трябва да намаляват?
А не, то може и три- четири пъти да се пръска, просто аз много харесвам този парфюм и затова се пръскам много. Днес съм с него, но понеже е топло съм пръснала 6 пъти и го усещам страхотно, няма никаква нужда от подновяване. Колегите казват, че мирише на кокос.

# 204
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Karagöz е както название на вид риба😊 така и името на герой от вид куклен театър на сенки и светлини в Тр.Корените на този вид изкуство са вековни.По време на Рамазана на градския пощад се правели импровизирани сцени и след дългия пост след ифтара хората отивали да гледат куклен театър.Главни герои са Карагьоз,Хаджъват и Зенне.Такива имена носят и парфюмите от колекцията.

# 205
  • Мнения: 31 128
Мурат влага много мисъл и интересни концепции в парфюмите си. Затова и жънат такъв успех и още по-голям ще става.

# 206
  • Мнения: 5 078
Благодаря Simple Smile
А какво е отношението и препратката на парфюмериъната къща към "Малкия принц", имаш ли идея?

# 207
  • Мнения: 471
Здравейте, момичета Simple Smile
Имам питане за Olympea Blossom - розата каква е , усеща ли се много,или само в началото?

# 208
  • Мнения: 455

Здравейте, момичета!Може ли няколко думи за този парфюм. Не успях да намеря мнение за него с търсачката..
https://www.fragrantica.com/perfume/Zadig-Voltaire/This-Is-Love- … or-Her-58771.html
Как е като трайност, прилича ли много на This is her?

# 209
  • Мнения: 511
Момичета, много искам да пробвам нещо на Jo Malone. Може ли да ме посъветвате за нещо от марката, което е по- лесно смилаемо, за купуване на сляпо?

Общи условия

Активация на акаунт