Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 71 097
  • 2 908
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: 5 701
Панди,🤗!Дано се възстанови напълно и още дълги години да те ядосва с дребни забележки! Съжалявам,че трябва да минеш през всичко това,но да знаеш,че доброто предстои.

# 1 756
  • sf
  • Мнения: 10 144
Слагам тука едно доказателство, че не само се мотая и лежа на диванчето. 😁
Скрит текст:

# 1 757
  • София
  • Мнения: 9 546
Благодаря, момичета! ❤️ Не се отчайвам. Гледам да мисля положително.

Моля за кулинарен съвет! Отново. 😁 Имам един бульон от сварено пиле. Много е. Ще го ползвам на две части. Може ли в тенджера да го бухна във фризера, или не е ОК? Сега ползвам половината, но остава още толкова.

# 1 758
  • Мнения: 12 008
Можеш, Панди. Но по - добре го сипи в някаква бутилка, без да я пълниш до горе. Аз така замразявам телешки бульон, че рядко си намирам кокали.

# 1 759
  • София
  • Мнения: 13 668
Точно щях и аз да ти кажа в буркан или бутилка. Може и пластмасова.
Донси, яко нерви трябва за това.

# 1 760
  • Мнения: X
Добро утро!
13, много лошава си значи! Такива вкусотии да показваш, не те е срам!

Много неща мога да не ям, но плодовете не мога да ги откажа. Честно не разбирам защо при кето режима се изключват плодовете и всичко, което е расло под земята. Айде картофите да кажем, че са въглехидрати, ами лук, чесън, репички и всякакви други кореноплодни.
Това все едно аз съм го писала. Освен това, умирам за картофи и два пъти месечно ям, та ако ще планетата да спре да се върти.

# 1 761
  • Мнения: X
Панде Hug
На работните, лека и спокойна да ви е, без идиоти!
Нищо не ми се подхваща, чак се дразня на себе си. Казах неща които  излезнаха по съвсем различен начин, толкова че се чудя какви точно щети ми е нанесъл БНД на светогледа.

# 1 762
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Буркан във фризер-не, пластмасово шише. Аз така си деля бульон също и 0,500мл.

Пълно е с тиквички. Настъргах няколко и оставих да се оцеждат. Идеи? Мислих за кюфтаци Simple Smile
Много мухи беееее...ужас!

# 1 763
  • Мнения: X
Мисти, смеси тиквичките с яйца и каквито сирена и кашкавали имаш и мушни във фурната. Ако посипеш отгоре с галета, ще имаш чудна фрупкава коричка. И най-важното, това е по-мързеливо от кюфтетата. Между другото и бекон на кубченца, посипан отгоре, му върви.

# 1 764
  • Мнения: 9 866
Мистик, защо не буркан? Аз имам 2 във фиризера, нищо им няма.

# 1 765
  • Мнения: 12 008
Става в буркан, само да не се препълва.
Към предложението на Уиш, добавям копър и чесън. Ох бееее, гладна съм!

# 1 766
  • Мнения: X
И после млечно-чеснов сос, нали?

# 1 767
  • Мнения: 12 008
Ама разбира се! Чаша вино, тоже.

# 1 768
  • Мнения: 6 295
Става в буркан, само да не се препълва.
Към предложението на Уиш, добавям копър и чесън. Ох бееее, гладна съм!
И отгоре резени домат 😋🤤.
Чак ме е яд,че късно казах на свекъра да бодне корен два тиквички.Но нищо, важното е,че домати и краставици има на корем.

# 1 769
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Ами щот си мисля, че буркана се пука Simple Smile
Мерси за предложението Уиш, ама тук няма сирена освен бяло Simple Smile ще го пробвам у дома.

Общи условия

Активация на акаунт