Какво повече НЯМА да купя - 19

  • 86 721
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 10 374
Тоя ВВ крем на СВР и аз го имах и не ми хареса. Не ми пареше, но ако сложех малко повече, започваше да става на парцали, т. нар. кир ефект. Виж из сайтовете, можеш да си намериш марков на добра цена.

# 271
  • София
  • Мнения: 261


Ето такива конци/клечки за зъби от DM успяха да ми счупят един зъб и по принцип като влязат между зъбите после трудно излизат.

# 272
  • София
  • Мнения: 73


Ето такива конци/клечки за зъби от DM успяха да ми счупят един зъб и по принцип като влязат между зъбите после трудно излизат.

Да, ужасни са. Не е конец, а корда направо!

# 273
  • София
  • Мнения: 261
Цитат
Да, ужасни са. Не е конец, а корда направо!

Да, именно.

# 274
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Петроханова броеница от витрина с обслужване в Кауфланд. Подправките са ги нагласили, но липсата на месо проваля цялата рецепта 😆

# 275
  • Мнения: 426
Чийзкейк Ида (от Кауфланд). Кремът е ужасен, изобщо няма вкус на крема сирене.

# 276
  • Мнения: 4 347
Кашкавалено роле с шунка от марката на Метро - Шеф. Нищо общо с вкуса на продукта от детството ми. Продуктите не са качествени изобщо. Иначе от тази марка има няколко неща, които купувам. Но ролето няма да е в тях...

# 277
  • София
  • Мнения: 19 249
За е-дрехи мога да ви кажа, че са изцяло китайски и размерите са доста произволни или "без размер".
Преди години поне имаха реален магазин на Графа (Нико). Боклучета, но евтини и поне може да пробваш.
Мисля, че и на Витошка имаше такъв, ако не са го затворили.

# 278
  • Мнения: 4 687
На Витошка си го има

# 279
  • София
  • Мнения: 19 249
Мисля, че сайтът е на същата фирма. Преди примерно 15-20 години имаше едни магазини Нико с бг конфекция на умерени цени. Но с течение на времето се ориентираха към китайски неща.

# 280
  • Мнения: 1 432
Италианска мода е/повече от година/, единични модели има турски.
Въпросът е че правят шашми с етикетите с размери, явно бързат с оборота, но това е за сметка на купувача, който плаща куриерски услуги по няколко пъти, ако въобще нацели р-ра. А изгубеното време...

# 281
  • Мнения: 19 010
Кашкавалено роле с шунка от марката на Метро - Шеф. Нищо общо с вкуса на продукта от детството ми. Продуктите не са качествени изобщо. Иначе от тази марка има няколко неща, които купувам. Но ролето няма да е в тях...

Аз подобно роле взех , но на Саяна, нито кашкавалът, нито шунката са хубави, даже според мен е евтин салам...

# 282
  • Мнения: 9 050
Аз не знам какво визирате под "качественото роле от детството ви". Този продукт никога не е бил особено качествен. Прави се с най-ниски качество шунка и в най-добрия случай, претопени остатъци от млечни продукти.
И, явно сте доста млади, защото преди 1989 г. такъв продукт изобщо не съществуваше на нашия пазар.

# 283
  • софия
  • Мнения: 25 458
Аааа, имаше кашкавалено роле преди `89. и не беше лошо на вкус, но трудно се намираше.

# 284
  • Мнения: 9 050
Имаше едно деликатесно млечно роле. Което беше фантастично. Но не беше с месо. И нямаше нищо общо с това руло от нещо жълто и шункова паста, което се продава след 89-та.
А какви пушени пилета имаше.....нищо общо с днешната химизирана пихтия.
Едно му беше хубаво тогава. Имаше по едно - пилето е един вид, прясното мляко - един вид, шунката - един вид. Обаче бяха зверски вкусни. Още помня пилешката шунка от онова време.

Общи условия

Активация на акаунт