Какво повече НЯМА да купя - 19

  • 86 994
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 532
Кайма смес от витрината на Кауфланд. Не знам какво имаше вътре, но не беше месо.
Не искам да се обиди никой,който купува месо от там,но наистина не вярвам,че някой може да не е разочарован от месото.
Месо от Кауфланд и Фантастико никога не бих купила.Само като им прочета Ново Зеландския етикет от нечии аутлет и ми става лошо.Знам,че много хора нямат възможност за скъпо месо,но не е и нужно.В много месарници има прилично месо на много добра цена,а особено каймата поне може да ви се смели на място.
И наистина не мога да ги разбера тия вериги.Клиентопотока в тях е убийствен.Да сложат едни хубави меса,пресни ,истински да може хората да влязат в магазина и да си кажат от тук ще си купя всичко.Да не говоря за витрината на Фантастико,която е с потресаваща на вкус и качество храна.Не вземат някой читав да сготви нещо хубаво,което да достави удоволствие на тези,които не могат да си сготвят или бързат.

# 691
  • Мнения: 3 615
Коя е мандрата бихте ли сподели ли?

# 692
  • Мнения: 8 545
Коя е мандрата бихте ли сподели ли?
Ако е към мен въпроса-мандрите са няколко.Последно си взехме от село Змеица ,Смолянско .Даже и свекърва ми като го опита ,каза -е това вече е сирене!Просто се интересуваме ,а много често и по телевизията дават предаванеия за разни малко мандри.
В събота даваха за една мандра в едно село до Берковица -Качота  (ако не ме лъже паметта)

# 693
  • Мнения: 5 277
Ако е към мен въпроса-мандрите са няколко.Последно си взехме от село Змеица ,Смолянско .Даже и свекърва ми като го опита ,каза -е това вече е сирене!Просто се интересуваме ,а много често и по телевизията дават предаванеия за разни малко мандри.
Цена? Защото и това е важно.

# 694
  • Мнения: 8 545
Ако е към мен въпроса-мандрите са няколко.Последно си взехме от село Змеица ,Смолянско .Даже и свекърва ми като го опита ,каза -е това вече е сирене!Просто се интересуваме ,а много често и по телевизията дават предаванеия за разни малко мандри.
Цена? Защото и това е важно.
От Змеица взехме сиренето 10 лв кг,в саламура ,една кутия 4кг
Кашкавала 13 лв.
Аз като ценител,казвам,че наистина говорим за качествени сирена и кашкавал

# 695
  • Мнения: 10 414
Цената е добра, но не бих хукнала до Смолян за сирене.
За месото и топлата витрина във Фантастико - не знам от кое Фантастико пазарувате, аз съм взимала не лошо месо от Фантастико. Не бих купувала готова кайма - казвам им да ми премерят плешка и да ми я смелят, съвсем друг вид и вкус има каймата. Не съм купувала никога готова. От Фантастикото на Скай Сити купувам панирани пилешки филенца със сусам и ми харесват, както и едни задушени зеленчуци, мисля че са от замразените на Бондюел. Май друго не съм купувала, но тия филенца редовно ги купувам, вместо да си умирисвам къщата на пържено.

# 696
  • Мнения: 8 545
Ние бяхме на почивка.Когато отиваме някъде се осведомяваме и за малки ферми или мандри

# 697
  • Мнения: 532
Цената е добра, но не бих хукнала до Смолян за сирене.
За месото и топлата витрина във Фантастико - не знам от кое Фантастико пазарувате, аз съм взимала не лошо месо от Фантастико. Не бих купувала готова кайма - казвам им да ми премерят плешка и да ми я смелят, съвсем друг вид и вкус има каймата. Не съм купувала никога готова. От Фантастикото на Скай Сити купувам панирани пилешки филенца със сусам и ми харесват, както и едни задушени зеленчуци, мисля че са от замразените на Бондюел. Май друго не съм купувала, но тия филенца редовно ги купувам, вместо да си умирисвам къщата на пържено.
Щом ви харесва месото и панираните филенца просто имаме друго виждане за продуктите в което няма нищо лошо.Стоките затова са различни за да се харесват на всички вкусове:)

# 698
  • Мнения: 13 588
Много спам, много приказки.

# 699
  • Мнения: 3 615
Като вашия безмислен пост.

# 700
  • Мнения: 13 588
Като вашия безмислен пост.
"безсмислен" се пише правилно.
Това е забележка, а твоето е спам.
Кое точно не разбра от поста ми? Тук се пише за стоки, които НЯМА да купим, а не откъде да си купиш хубаво сирене.

Последна редакция: чт, 16 дек 2021, 21:47 от Пролетно цвете

# 701
  • Мнения: 532
Толкова много мнения бяха подтикнати от кашкавал,който няма да купуваме и негова алтернатива.Нещо,което явно предизвика интерес на доста хора и щом е полезно,а неуместно може да се вметне ,че е за друга тема,а не да се пишат безсмислени постове от отегчени,но безполезни мнения.

# 702
  • Мнения: X
Истинско сирене баща ми взима от човек, отглеждащ овци, с. Девене, Врачанско.
Никога повече крем Делукс от Лидл- оказа се, че бурканът е счупен и това, което мислех за сол, са парчета стъкло.
Отвън не си личи. Иначе е хубав крем с вкус на карамел.
Никога повече тракийски кори за баница- ужасни, много тънки, чак прозрачни.
Дори след близо час печене отгоре стояха бледи и някак сурови и недопечени.

# 703
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 020
Странно... Само тези кори ползвам от години. Дори миналата събота правих тиквеник. Днес пак взех едни кори и в събота ще направя отново тиквеник. Винаги ми се получават, както и баници, щрудели.

По-скоро е от фурната недопичането, отколкото от корите според мен.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 26 499
Корите трябва да са тънки.
Мерси за споделянето,не съм ги ползвала,но ще взема ,ако видя.
Все попадам на слепнали или накъсани/Белла,Фамилия.../

Общи условия

Активация на акаунт