Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Юни 2021 (Тема 11)

  • 84 314
  • 1 377
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 408
От детството ми остана любовта към дънките и кецовете, и досега ги нося в различни комбинации



Като заговорихте за морета и бански, се сдобих с ей тоя и кърпа в тон

Последна редакция: пт, 04 юни 2021, 16:48 от bubanka

# 61
  • Мнения: 15 356
Хепи док,всичко си представях не и това 😄Мислих,че си много смотана на външен вид .Много си хубава !
Сега тъкмо си мислих,кросбодита с обемно зимно яке или палто върви ли?За зимата все големи чанти съм носила,зарибихте ме тук с малките и само за такива се оглеждал вече.

# 62
  • Мнения: 7 408
Бобчи, толкова ли да са ми смотани изказванията, та чак смотана съм изглеждала....леле
Аз съм възрастна вече, но не се давам на по- младите, и духът ми е такъв.

# 63
  • Мнения: 8 074
Аз да питам: как така са ви останали от детството "любовта към дънките и кецовете", като то тогава кецове нямаше Thinking едни грозни гуменки нашенско производство (жълтеещо бели със сивеещо бели подметки, брррр едва се навивах да ги сложа по физическо)... до кожени "Ромика" нямаше как да се доредим изобщо. Хубави обувки се намираха, но хубави кецове - абсурд. Дънки имах чаааак като абитуриентка и студентка и то едни "ластици" от циганския пазар, а после тогавашните  тип "мамски" (толкова грозно ми стояха, че и до сега не мога да се насиля да пробвам).

Някои плетени дрехи на "Яница" ми харесваха. Майка ми плете, но я боляха ръцете, та не се е престаравала, но имахме финни плетени жилетки, та досега ги обичам. И двете с кака плетем, тя повече и по-добре се справя. Добре че майка се научи да шие, че не влизах в конфекция (бях дребна и клечава). От ранна тийн възраст бях на домашно ушити Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 4 305
Аз си мисля, че точно възгрозничките китайски гуменетки убиха любовта ми към спортните обувки. Много модерни бяха едни високи турски маратонки в невъзможни цветове като тийн и сега като си купувам обувки за тичане, все с прискърбие го правя как давам пари за такава грозота (в концептуален план).

# 65
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Имаше... или по мои спомени след 85-86 год имаше. Вуйна ми, лека и пръст, работеше в магазинната мрежа на Плевен и 2 год ми пращаше кожени маратонки (правени за износ май... но не съм 100% сигурна). Най-обичах комбинацията бели маратонки с зелени и лилаво като акцентни цветове. А и тираджиите голям бизнес въртяха с дрехи. Баща ми и чичо ми бяха летци...

# 66
  • Мнения: 15 356
Бобчи, толкова ли да са ми смотани изказванията, та чак смотана съм изглеждала....леле
Аз съм възрастна вече, но не се давам на по- младите, и духът ми е такъв.
Напротив,много добър човек ми звучиш.Прекалено добър даже,а много добрите са често смотанички.Топ си !

# 67
  • Варна
  • Мнения: 74
Привет!
Да върна една тема за четенето и книгите, ако позволите?
Дайте идеи за книга за подарък на дама ставаща на 50г.

# 68
  • Мнения: 2 077
Тираджии не познавах като малка, но имах роднини и близки пампорджии. Не помня обаче марките на дънките, които са ни носили, но много добре си спомням един любим сет блуза и къси панталонки в розово тип Пинко Розовата пантера и самата тя на картинка. Като малка много обичах роклите, особено летните с тип миша презрамка. Сега май нямам такива. Не си спомням да са ми шили дрехи, освен за една сватба. Но много добре си спомням като наизлязоха едни дънки викаха им тип "Пирамидки" заради логото на Пирамида и много вървяха с точно такива маратонки каквито споменава Harpalike. Избивахме се да ни купят. Това си спомням. Майка ми ми е плела едни мохерни пуловери.
Но имаше едни летни кожени обувчици тип балеринки, но с леко токче /може и да бъркам/ и заострен връх и с ластик на петата. Бяха в най-различни цветове и също бяха много актуални.

# 69
  • Мнения: 7 898
Привет!
Да върна една тема за четенето и книгите, ако позволите?
Дайте идеи за книга за подарък на дама ставаща на 50г.
50 нюанса сиво Joy

# 70
  • Мнения: 7 408
Като се замисля, нашето поколение е било много ощетено....то верно имаше едни Romiki, и върха на айсберга...дънки от битака.
Но баба ми плетеше и шиеше дрехи, винаги съм била облечена с вкус.....но нямаше нищо по магазините.

# 71
  • Мнения: 39 316
Ако 50 годишната дама има някакво хоби, може да купиш тематична книга. Така вероятността да купиш книга, която има или вече е чела е по- малка.

# 72
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Да, и аз бих заложила на тематична книга, защото иначе е стреляне напосоки. В зависимост от интересите и може да е всичко, вкл. луксозна готварска книга, фотокнига, етц.

# 73
  • Мнения: 8 074
Имаше... или по мои спомени след 85-86 год имаше. Вуйна ми, ..., работеше в магазинната мрежа на ...и пращаше кожени маратонки (правени за износ май... но не съм 100% сигурна). ..
Да, и аз това казах, до кожените не можешме да се доредим... Имаше толкова малко, че само някой работещ в магазинната мрежа можеше да купи Hands V

Да, и аз бих заложила на тематична книга, защото иначе е стреляне напосоки. В зависимост от интересите и може да е всичко, вкл. луксозна готварска книга, фотокнига, етц.
Мисля абсолютно същото. Възрастта не определя интересите Thinking

# 74
  • Варна
  • Мнения: 74
Нещо като "Стопанката на Господа".Май нова ще й взема. Агроновството й е новата страст, но не мога да си представя с каква тематична книга ще я впечетля 😁 Твърде съм "боса" по темата.

Общи условия

Активация на акаунт