Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Какво ще купя отново - 4

• 5 565
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • В страната на мечтите.
Ще купя отново меден кейк "милкис". Хареса ми, защото не беше твърде сладко, но беше мекичко и приятно.

# 16
  • София
Вече няколко пъти купувам ядково мляко от бадеми на Joya, от Била. Харесва ми, но аз нямам много опит с такова мляко. Търся в момента друго с повече бадеми в състава.
Аз ползвам ядковите млека на Alpro

# 17
Обожайки е марка зефир.
Зефирът наподобява целувките по форма - но е по-скоро нещо като маршмерлоу . С тази разлика , че се прави с ябълково пюре и агар- агар.  Руснаците си го харесват . На мен не ми допадна твърде.
Но определено с това , което си израснал си ти харесва и занапред . Има я и доза носталгия.
Руските бонбони - които в момента се продават в Берьозка явно имат промяна в състава не можах да харесам никои.
Същото и ириски - те пък са с глюкозо-фруктозен сироп.
От Обожайки имаше с изчистен състав - но ще пробвам и тези с кафе с мляко и толкоз.
От Берьозка към този момент съм влюбена в ряженката / не ми беше позната и по името не знам що мислех е нещо като кваса .
Вчера изпих почти литър за нула време.
Сладоледът там пломбир - явно има промяна или не съм улучила хубав.
Извинявам се , че постът ми ще е лирично отклонение ала Берьозка , но ми е прясно от вчера / гледам да не ходя често /
Хареса ми тяхното кимчи . Някакъв софт вариант . Морковите по корейски също . Но кимчито беше великолепно.
Тези дни ще ида пак за ряженка . Даже е на промоция .
Харесвам тази от 330 мл - традиционная .
И разните там лимонади в стъклена бутилка по литър.
И ей това сирене в Лидл ,ако се появи или го има в постоянен асортимент - бих купувала постоянно

# 18
Аз пък нищо май не си харесвам из Берьоэките. Бях купила бонбони - само 1-2 вида ми харесаха, като че ли нищо общо нямат с едновремешните, даже и тези, които съм купувала преди 5-6 години бяха в пъти по-хубави. Купих един път хайвер от тиквички - самият хайвер не беше лош, но миришеше на лошо олио. Сладоледът не става. Салати тип руска ме е страх да купувам, не знам колко време стоят. Въобще - май влизам и излизам. Купувала съм хубава сметана. Решила съм да пробвам и майонезата, някой беше ми казал, че е хубава. Но ако е с такова олио като хайвера от тиквичките ... няма да ми хареса.

# 19
  • София
В Берьозка е една от най-хубавите руски салати, както и сельодка под шубой. Не застояват изобщо. Понякога вечер са на свършване и не дозареждат. Бързо се развалят, защото са с истински яйца. Кефирът и дроб от треска са другите неща, които не пропускам да купя от там.

# 20
Саня Богомилова, точно с мляко и кафе бяха гадните обожайки, които аз си купих.
Що за чудо е това ряженка?!

Casyopea B, благодаря, че си показала асортимента на бисквитките, но аз не разбрах от къде ги купуваш.

По темата - за пореден път купувам и ще купя отново шампоан, балсам, маска и крем за коса на Elseve оранжевата серия за дълга коса.

# 21
къде тук?
честно  казано не познам нито един човек в Бг, който си мие или е мил така чиниите си.
В казармата се миеха по същия начин.
[/quote]

тук вече ти вярвам изцяло.

# 22
  • В страната на мечтите.
Хареса ми тяхното кимчи . Някакъв софт вариант . Морковите по корейски също . Но кимчито беше великолепно.

И аз го обожавам - хрупкаво е и не е твърде люто или кисело. Просто е перфектно и си купувам от него поне два пъти седмично Heart Eyes

По едно време имаха и една редена салата, която обаче вместо колбас или варено месо, имаше пушена сьомга. Отдавна не съм я мяркала, но беше доста вкусна.

# 23
Ще купя отново меден кейк "милкис". Хареса ми, защото не беше твърде сладко, но беше мекичко и приятно.

Къде го има този меден кейк?

# 24
  • В страната на мечтите.

Къде го има този меден кейк?

Аз ги купувам от кварталното магазинче.
Изглеждат ето така:
Мисля че имаше с мед, с какао и с кокос.

# 25
Абсолютно навсякъде ги има. В Билла със сигурност. Вземала съм и с портокал.

# 26
Много хвалят овчия кашкавал на Фаворит,някой пробвал ли е?

# 27
О, по повод кексчетата - на Ови и Сари аз харесвам всичките пастички. Наистина са много вкусни и приятни.
И ето тези са ми фаворит :
https://th.bing.com/th/id/R61139b1b3c9cecf7c6f8c1e75aa2360a?rik= … l=&pid=ImgRaw

# 28
  • оттам, откъдето започва България
Не знам каква съставка вкарват в продуктите си, но аз със сигурност бих изяла всеки един техен продукт (да не ги изреждам    http://ovisari.com/bg/produkti/produkt      )

И не го приемайте като реклама, че от известно време не ям нищо със захар. Worried

# 29
О, по повод кексчетата - на Ови и Сари аз харесвам всичките пастички. Наистина са много вкусни и приятни.
И ето тези са ми фаворит :
https://th.bing.com/th/id/R61139b1b3c9cecf7c6f8c1e75aa2360a?rik= … l=&pid=ImgRaw

И аз много ги харесвах преди тези пасти Идеал. После доста години не бях купувала много захарни изделия извън шоколад и сладолед и леко се шокирах, защото са им намалили грамажа, доста по-малки ми се струват от преди, а цената е около лев. Когато го купувах, струваха около 50 стотинки и направо се наяждах с една.

Общи условия

Активация на акаунт