Какво ще купя отново - 4

  • 94 690
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 371
Да, точно тази е моята. Сигурно на много места я предлагат, на мен Ремедиум ми е най-близо.

# 61
  • Мнения: 3 417
Освен в Ремедиум налична ли е другаде ?
И каква е разликата с сода бикарбонат

# 62
  • Мнения: 10 371
Мисля, че я има на много места. ММ, който е завършил химия каза, че това е техническа сода, аз не бях чувала такова понятие. Може би е по-силна, защото ми прави впечатление, че леко загрява на ръцете, когато чистя с нея. При хлебната сода не съм го забелязала.

# 63
  • Мнения: 22 867
Освен в Ремедиум налична ли е другаде ?
И каква е разликата с сода бикарбонат

Саня, тук са обяснили накратко, най-долу има инструкции за безопасност. Различна е от содата за хляб и не се използва за кулинарни цели.

# 64
  • Мнения: 1 448
Този сух шампоан. Много ми хареса.


И тези тампони за грим. Купувам ги вече за пореден път, не си и помислям за други.

# 65
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Този сух шампоан. Много ми хареса.


Скрит текст:
И тези тампони за грим. Купувам ги вече за пореден път, не си и помислям за други.

[/spoiler]
Ароматът му какъв е (горе-долу)?!?

# 66
  • Мнения: 1 448
Незная на какво точно да го опрелича... Мъж ми като го помириса каза, че му мирише на чисто.
Май това го описва най - точно.

# 67
  • Мнения: 3 361
Аз този не го харесах, имаше един в син флакон с кокос, беше много хубав, но го няма от доста време.
Аз понеже си страдам още по Fairy platinum, сега купих Fairy extra igiena, което се оказа доста сполучливо.

# 68
  • Мнения: 3 417
Ефектът от тези шампоани е освежаване - близко до измита коса .
Щото моята колкото по- дълго стои толкова е по- добре .Първите дни е ужаст.
Затова и не съм купувала подобен шампоан. Смятам ще ми действа обратно

# 69
  • Мнения: 1 448
Супер е спрейчето. На привършване ми е и ще го купя отново и отново. И аромата му е страхотен.

# 70
  • София
  • Мнения: 571


Мирише страхотно, косата ми става разкошна и не утежнява изобщо. С яркочервена коса съм и много я щадя, внимавам какво и слагам, във фризьорския салон ме зарибиха по това чудо и съм много доволна. 28 лева е, има го в Златна рибка, вече четвърта седмица го ползвам и определено ви го препоръчвам Heart

# 71
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Тъкмо ядох един невероятен сладолед. Без палмови мазнини, със захар. За любителите на по-сладкото и на плодовия вкус - Изида Old time Bandi Double strawberry. Нов е.

# 72
  • Мнения: 3 417
Тъкмо ядох един невероятен сладолед. Без палмови мазнини, със захар. За любителите на по-сладкото и на плодовия вкус - Изида Old time Bandi Double strawberry. Нов е.

Отзад състава може ли да снимаш.
Инак снощи видео за храните в щати и те имат например Пепси с натурална / истинска захар .
Щото масово всичко е с царевична - глюкозо- фруктозен сироп .
Рядко продукт с описание Без захар е с някакъв там полезен / не вреден подсладител.

# 73
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Със захар е,.не без. С мляко и сметана.

# 74
  • Мнения: 8 937
Сладоледите на Изида се произвеждат в моя град /Добрич/.
Хубави са!

Общи условия

Активация на акаунт