Какво ще купя отново - 4

  • 95 120
  • 735
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 9 580
Не е кисело, ацидофилно е.

# 391
  • София
  • Мнения: 1 163
Най - накрая си намерих хубав ненагарчащ  екстра върджин зехтин - Filippo Berio (сега е намален от 24 на 13лв  за 1литър във Фантастико).

# 392
  • Мнения: 2 962
Филипо Берио е наистина страхотен, имаше и delicato версия с лилав етикет, беше още по-фин като вкус, но не съм го виждала от поне година, за съжаление.

# 393
  • Мнения: 4 358
И аз си взех едни Скечърс,много удобна подметка,но за жалост на единия крак ми разраняват петата,самият плат над петата някак твърд стои...а са от типа "платнени",леки,да не очаква човек.Иначе много доволна съм от маратонки Найк Танджун,супер удобна подметка,добра ширина,и от едни боти Ara,дето ги търся да си ги взема пак,защото ме изкараха няколко сезона есен-зима,и други не искам да сложа.
Може ли линк към тези боти?
Първите Кетчърс ми бяха твърди - въпреки мемори възглавничките на стелката....

# 394
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Погледнах този зехтин, уви Фантастико има май само в София. Но го открих тук https://delivme.bg/product/5159-zehtin-ekstra-vardzhin-filippo-berio-1l

# 395
  • Мнения: 2 268
Тези зехтини ги има и в Била, и тази седмица са на -30%. Поне такава им е рекламата.

# 396
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Да,  така пише. Пестото също е много хубаво на тази марка.

# 397
  • София
  • Мнения: 8 587
И аз си взех едни Скечърс,много удобна подметка,но за жалост на единия крак ми разраняват петата,самият плат над петата някак твърд стои...а са от типа "платнени",леки,да не очаква човек.Иначе много доволна съм от маратонки Найк Танджун,супер удобна подметка,добра ширина,и от едни боти Ara,дето ги търся да си ги взема пак,защото ме изкараха няколко сезона есен-зима,и други не искам да сложа.
И аз търсих да си взема пак същите на Ara, но не намерих Sad И не намирам нищо ново, което да ми хареса като модел. А бих изкупила де-що тяхно харесам.
Ara, Ecco, Camper, North face - заслужат си отвсякъде, според мен.

# 398
  • София
  • Мнения: 505
+ 1 за Скечърс. Имам 3 различни модела, няма толкова удобни за краката.Вече не ми се обуват други обувки.
Но се налага...

# 399
  • Мнения: 3 749
Филипо Берио съм купувала от Кауфланд.

# 400
  • Мнения: 2 962
Да, и в Кауфланд го имаше преди, вероятно все още го зареждат, не съм ходила в последната 1 година.

# 401
  • Мнения: 3
На всички обувки на петата слагам едни кожени или силиконови... ей такива:
Скрит текст:
И аз харесвам Скечърс, маратонки.

Здравейте! От къде ги купувате? Simple Smile

# 402
  • Мнения: 2 060
Кисело мляко Нарине.
Много ми е вкусно!
От къде го купувате?  И аз много харесвам това кисело мляко,  но спряха да го зареждат в Т-маркет.

# 403
  • Мнения: 2 962
Нарине има във всички големи вериги, купувала съм го даже от Лидл, но май не е в постоянния им асортимент. Иначе Фантастико, Кауфланд, Билла...

# 404
  • Мнения: 4 358
На всички обувки на петата слагам едни кожени или силиконови... ей такива:
Скрит текст:
И аз харесвам Скечърс, маратонки.

Здравейте! От къде ги купувате? Simple Smile
Ако е за маратонките - Спорт Депо - имат онлайн сайт и физически магазини...
Ако е за петичките - поне в Пловдив има няколко физически магазина за спортно активни хора с проблеми. - анатомични стелки, петички за шипове, предполагам че в такъв магазин ще се намерят и тези показани петички...

Общи условия

Активация на акаунт