Какво ще купя отново - 4

  • 94 980
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 464
Кисело мляко Нарине.
Много ми е вкусно!
От къде го купувате?  И аз много харесвам това кисело мляко,  но спряха да го зареждат в Т-маркет.
От Била го купувам. Около мен, в Пловдив съм, само там го откривам.

# 406
  • Мнения: 703
Скрит текст:
На всички обувки на петата слагам едни кожени или силиконови... ей такива:
Скрит текст:
И аз харесвам Скечърс, маратонки.

Здравейте! От къде ги купувате? Simple Smile
Силиконови съм купувала от DM, а кожени от Лидл.

# 407
  • София
  • Мнения: 813
Най - накрая си намерих хубав ненагарчащ  екстра върджин зехтин - Filippo Berio (сега е намален от 24 на 13лв  за 1литър във Фантастико).
Този зехтин купих веднъж, на хладно на терасата си стоя като олиото, обикновено зимата екстра вържин зехтина помътнява, сгъстява се на студено. Затова не повторих покупката, да евтин е, бях го купила от ебаг за 11-12лв шишето, но е около зехтина според мен.

# 408
  • София
  • Мнения: 3 037
Ако погледнете къде произведен зехтина няма да има написано Италия.Това е защото той не се произвежда там(голяма част която се внася).Производство на зехтин в Италия недостатъчно дори за вътрешна консумация и затова купуват от други страни(Гърция,Турция,Испания).Смесват го и  продават на нас.Предпочитам да купувам гръцки или испански зехтин вярно ,че е по-скъп,но когато на промоция може да се намери на приемливи цени.

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 329
Момичета,според вас кои видове са най-добрите капсули за съдомияла? 😁

# 410
  • Мнения: 8 957
Момичета,според вас кои видове са най-добрите капсули за съдомияла? 😁

Somat Gold ми харесват най-много.

# 411
  • София
  • Мнения: 3 037
Момичета,според вас кои видове са най-добрите капсули за съдомияла? 😁
Харесвам Фери платинум.Но не ги ползвам на всяко миене,а само когато имам загоряло по тавите или мазно.В ежедневието ползвам таблетките на лидъл.

# 412
  • Мнения: 1 705
Момичета,според вас кои видове са най-добрите капсули за съдомияла? 😁

В момента ползвам на Кауфланд 4в1. Супер са.

# 413
  • Мнения: 36
Вкъщи много обичаме да си правим така наречените пролетни рулца. На кратко оризова кора и вътре каквото имам под ръка: пиле, маруля краставица итн.
В повечето магазини продат по едва 10 бр кори, които само за мен стигат бщо-взето. Таааа....намерих ето тези:
https://www.supermag.bg/Pazaruvane-po-tema/Aziatska_kuhnya/view?iid=133536

# 414
  • София
  • Мнения: 8 125
И ние си правим такива рулца, с какво ли не. Даже съм правила с кашкавал, като банички, в еър фрайера Laughing

# 415
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Тази вечер купих от Кауфланд Filippo Berio зехтин в бутилки по 500мл. за 6.99. В момента е на промоция.

# 416
  • софия
  • Мнения: 1 245
Преди явно не ми е правило впечатление...кус кус 3лв?! Прясно мляко 2л - 4.70лв? Ненормалници.

# 417
  • Мнения: 1 023
То хляба стана почти 2 лева, та какво остана за другите неща.

# 418
  • София
  • Мнения: 30 186
Преди с около 50лв пазарувах дребни неща за няколко дена консумация. Вчера за почти същите неща оставих 80+лв в магазина.

По темата: олио Hosso.
Скрит текст:
И олиото е станало една цена, нямам думи.

# 419
  • София
  • Мнения: 813
олио Hosso - ти остави цената, купих го с цел пържене на картофи, картофи пържа веднъж два пъти годишно да кажем, ами всички в къщи имахме газове след това. Не е от картофите, те са от един производител и са хубави, купувам ги втора година.
ПС  Да не е спам, продължавам да съм доволна от Калиакра първа преса, силно се надявам да е олио, а не олио-подобен състава му.

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 10:36 от Casyopea B

Общи условия

Активация на акаунт