Астрология - 20 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 39 264
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Наистина стилът е не особено смилаем "акцентиран би квинтил", "вавилонски зодиак" и безброй такива, както ромб и палитра, както и примарни дирекции по Хермес...
Защото аз съм само потребител.

Кой е този астролог 🙄🙄🙄 Звучи, като да иска да си придава важност и да обърка четящия...

# 286
  • Мнения: 3 278
Поотделно тия неща са си верни, но като се смесят всички школи в едно, става един буламач.

# 287
  • Мнения: 2 492
Този астролог го следя във фейсбук от година и въпреки, че много добре му помня прогнозата, че Тръмп ще остане президент, пак се подлъгах.
Той много обича да дава прогнози в световен мащаб, както и за България, затова ми е интересен.

# 288
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Аз попитах кой е. Нямам представа кого следиш.

# 289
  • Мнения: 3 278
Много известно име, само той смесва така. И по това лесно се разпознава кой е. Smile

# 290
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Е, аз не ги следя. Буквално по-малко от пръстите на една ръка са тези, които чета 😊

# 291
  • Мнения: 1 288
Мунданни астрологични прогнози правят много малко астролози. Поне сред тези, които пишат в интернет или се появяват по тв. Плюс вавилонски зодиак ... Филипов. За друг не се сещам. Тези дето ги следя, кажи речи почти никой или рядко пише. Smile

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 14:09 от starinthenightsky

# 292
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
О, не 😀😀😀 Там веднъж направих грешката да чета. Ставаше въпрос за предстоящ апокалипсис, а ако искаш да разбереш дали ще те засегне ... те праща на сайта си - да си платиш...

Не,  мерси 🙃

# 293
  • Мнения: 2 492
О, не 😀😀😀 Там веднъж направих грешката да чета. Ставаше въпрос за предстоящ апокалипсис, а ако искаш да разбереш дали ще те засегне ... те праща на сайта си - да си платиш...

Не,  мерси 🙃
Да! И уж твърди, че да видиш дадено влияние върху хороскопа ти струва 20, 30 стотинки, а докато се усетя, избръмчах 50€.

# 294
  • Мнения: 3 278
Сайтът е много комерсиален, там е с натрупване. Има модули, които струват стотинки, има вероятно и такива, които са по-скъпи. И както човек си мисли, че е евтино, за автоматична роботизирана интерпретация отиват пари колкото за една устна консултация при жив астролог.

# 295
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Повече ме дразни, че се насажда страх и се манипулират хората.

# 296
  • Мнения: 3 278
Още по-интересно е, че апокалиптични астролози винаги имат много почитатели.

# 297
  • Мнения: 202
Още по-интересно е, че апокалиптични астролози винаги имат много почитатели.

Нормално е да е така. Хората, са движени единствено от страховете си  в днешно време. Когато се страхува, човек лесно се поддава на манипулации. Лесно се  програмира, да търси  драмата, апокалипсиса, интригата, конспирацията…. и с увереност ги приема за необходимост и нормалност. Това продава, сега Simple Smile
Малко неприятно е, но навлизаме в тъмен период.  Въпреки гръмките фрази за духовността, която ще ни спаси и чиито времена идват. Е, виждаме че няма такова нещо сега, а и едва ли ще се осъществи , в близките 10 години. Хората са подвластни единствено на страховете си и манипулациите от всички страни. Затова е нормално, някои да се възползват от ниското ниво на интелигентност, ширещо се навсякъде по света, не само в БГ.

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 19:22 от Hristo Ivanov 587320

# 298
  • Мнения: 1 288
Него все пак и телевизията го прави по-разпознаваемо лице. Затова и с повече последователи. Според мен за ширпотреба се продава астрология опакована с мистична опаковка. А има хора, които се впечатляват от екзотични думички.

# 299
  • Мнения: 3 922
Този сигурно си плаща за да е в телевизията постоянно. По друг начин не мога да си обясня защо дадена медия ще излъчва фантасмагориите му.

Общи условия

Активация на акаунт