Астрология - 20 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 38 182
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Да, има резон - всеки астролог прави тестове според методите, с които работи и за тях му е нужен този час, с който картата работи по неговите методи.

# 61
  • Мнения: 3 844
При мен има разлика в ректификациите.
Колкото човека са правили, толкова различни часове съм получила.
Аз взимам за верен часът, даден ми от болницата. Майка ми също твърди, че според нея е верен.

# 62
  • Мнения: 3 261
Няма кой знае каква разлика в методите за анализ на тематичните производни карти, базовите неща са едни и същи. Така че няма как по един и същи казус при двама различни астролози от една школа да има два различни варианта на карта. Това е все едно двама западни астролози, разглеждайки една и съща тема, да ти нагласят натала с два различни Асцендента, за да намерят потвърждение за житейската ситуация такава, каквато е. И такива случаи има немалко. Като нещо не им "излиза" според техните знания и методи, просто местят Асцендента!

# 63
  • Мнения: 9 152
Мисля, че може да са много различни причините нещо да не " излиза". Едно, че подготовката ( и оттам боравенето с астрологичния инструментариум) е от основно значение ( за нивото на тази подготовка е ставало често дума)  и второ,  важно е да се знае, че картата е гъвкава.
Според моя малък опит, мнозина считат, че "карма" е равносилно на  гарантираност, на неизменност, на фиксираност, на обреченост, на точна прогностика. А всъщност, ние сме духовни същества, които се развиват, и  нашия живот е взаимодействие между Божий Промисъл ( съдба) и свободна воля. Трябва да се отчитат фактори като личен избор и осъзнавания, наши мисли, действия и дела, както и много съществено- Божия милост.
Т.е. няма как да няма случаи на недоумения и на неяснота...къде всъщност попада асцендента и защо нещо не излиза.

# 64
  • Мнения: 3 261
Наталната карта и нейните производни са фиксирани според часа на раждане. Но в рамките на тези карти имаме определени избори, преживявания, житейски задачи и уроци. Човек не може да се роди с няколко различни хороскопа в един и същи момент.

# 65
  • Мнения: 9 152
Наталната карта и нейните производни са фиксирани според часа на раждане. Но в рамките на тези карти имаме определени избори, преживявания, житейски задачи и уроци. Човек не може да се роди с няколко различни хороскопа в един и същи момент.
Да, съгласна съм. Всеки има свое призвание/ роля, която е важно да я разбрем и наталната карта дава насоки, лично съм се убедила.
Св. Ап. Павел го описва много добре в Първо послание до Коринтяни, глава 12. На едни е дадено да имат служение, на други да бъдат дарители, трети съпруги и т.н.

# 66
  • Мнения: 171
Здравейте, пак съм аз! Grinning От 2-3 дни се чудя възможно ли е да се види кога и какъв партньор ще срещнем или пък дали ни е писано цял живот да сме сами?

# 67
  • Мнения: 1 517
Здравейте, имам въпрос Relieved Може ли по солар да се предвиди бременност и раждане и на какво трябва да се обърне внимание? Опитвам се да "прочета" нещо в моя, но ми е много трудно Hushed Тази година мисля, че е ясно, че няма да раждам, затова гледам за догодина и за следващата. Може ли някои да ми помогне или е сложно?

# 68
  • Мнения: 661
Здравейте, имам въпрос Relieved Може ли по солар да се предвиди бременност и раждане и на какво трябва да се обърне внимание? Опитвам се да "прочета" нещо в моя, но ми е много трудно Hushed Тази година мисля, че е ясно, че няма да раждам, затова гледам за догодина и за следващата. Може ли някои да ми помогне или е сложно?

Здравей, тук в темата доста е обсъждано, че дадено събитие трябва да е потвърдено от няколко места, само по-един солар нищо не значи. Върни се и прочети назад в темата може и да ти се изясни. Мисля дори, че е обсъждана и бременноста и прогностиката за нея. 😊

# 69
  • София
  • Мнения: 9 920
А тези 5 минути защо са от такова значение? Граничен Асцендент или гранично МС?
Обикновено за любителски интерпретации час с точност до 5-10 минути върши работа, стига да няма гранични ъгли.
нямам идея дали е с граничност. Но днес ходих в Общината и казаха, че 81-89 нямало графа за час и няма данни...

# 70
  • sofiq
  • Мнения: 86
Здравейте, какво мислите за изчислението за продължителност на живота.Една приятелка си е записала час за такова изчисление при Николай Колев.

# 71
  • Мнения: 3 844
Мисля, че е абсурдно и абсолютно ненужно.

Защо му е на някой да пита за такова нещо? Още повече, че няма гаранции, че астролога ще “види” правилно.
Изобщо не бих си и помислила да питам астролог да ми изчислява до колко години ще живея. Това е Божа работа, има някои неща, в които човек не бива да си вре носа.

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
И аз не бих. Човек най-малкото ще е фиксира върху плучената информация и ще започне да го мисли. Не е толкова важно колко дълго ще живее, а как ще живее. Да бъде здрав, да си следва пътя и да си учи уроците.

# 73
  • Мнения: 9 152
Здравейте, какво мислите за изчислението за продължителност на живота.Една приятелка си е записала час за такова изчисление при Николай Колев.
Мисля, че имах по- различно впечатление за Николай Колев ( от отзивите и интернет информацията) , които имах и бях придобила някаква представа за него като човек и работа.
Не допусках, че той би приел такава поръчка и би използвал астрологическия инструментариум и знания в подобна посока.

# 74
  • sofiq
  • Мнения: 86
Здравейте, какво мислите за изчислението за продължителност на живота.Една приятелка си е записала час за такова изчисление при Николай Колев.
Мисля, че имах по- различно впечатление за Николай Колев ( от отзивите и интернет информацията) , които имах и бях придобила някаква представа за него като човек и работа.
Не допусках, че той би приел такава поръчка и би използвал астрологическия инструментариум и знания в подобна посока.
Ами май човек запари всичко прави.

Общи условия

Активация на акаунт