91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 7

  • 57 495
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 775
Надявам се да се обсъдят тестовете и възможността децата да се върнат в училище.

# 721
  • София
  • Мнения: 18 250
Само РС на 12 клас не схванах с каква цел е.
Ни вест ни кост от учителското съсловие на това училище вече три години, и сега ден след писмения изпит - родителска среща... Чудя се с каква цел... Всъщност не се и чудя, най-вероятно ще пропусна добронамерено, защото ако присъствам не съм сигурна, че ще запазя добронамереност.

Не че нещо...  Ама родителската в 12  клас не е толкова безполезна... Особено като за първи випуск по новата система.  Ще кажат нещо за ДЗИ-тата, за това кога ще очакват ориентировъчно  резултатите от изпита,  къде  и кога могат да се извадят академични справки за  нуждаещите се от такива,  кога и и при какви условия се провеждат  изпити за промяна на оценка и подобни неща..

# 722
  • Мнения: 46
Много странно, не всички класове ще имат родителски срещи...
[/quote
Родителски срещи на Д и Е паралелка от випуските след 8 клас, вече бяха проведени.

# 723
  • столицата
  • Мнения: 3 852
Междувременно са приели 3-ма нови ученици в 8 клас. Жалко , че не съм разбрала по-рано. Съседчето ми имаше интерес, а не успя за влезе при кампанията. Три места за трима кандидата.Явно има отказали се деца.

# 724
  • София
  • Мнения: 2 677
Благодаря, Русалка!
Не е зя мен значи.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 147
Само в НЕГ могат да променят времето и пространството... Три календарни дни са все сряда. Мъкааа, мъка. Laughing

# 726
  • Мнения: 444
Междувременно са приели 3-ма нови ученици в 8 клас. Жалко , че не съм разбрала по-рано. Съседчето ми имаше интерес, а не успя за влезе при кампанията. Три места за трима кандидата.Явно има отказали се деца.
Всяка година ли има отказали се?Някой има ли информация?
Иначе в класа на Бонова се местят две деца от класа на ИВ.

# 727
  • София
  • Мнения: 18 250
Освободилите се места  не са  от класа на И.Велева (както вероятно всеки би предположил), а от тези на  О.Делийска и Л.Низамова, така че едва ли е заради недоволство.  Рядко има всъщност напускащи деца, колкото и много мърморещи родители да има. Аз поне,  при целия ми престой в НЕГ като родител, за толкова години знам/чувала съм само за  три случая -  наказано дете и преместено  по неволя заради провинението си  в частно с немски (  май после се беше върнало в НЕГ),  друго, заминало трайно за чужбина  със семейството си, и трето -  успяло да  се вреди на по-късен етап в СМГ, което му е било  училището до 7 клас и за което НВО резултатите в края на 7 клас  не са му стигали. В класа на голямата ми девойка имаше тръгнало си дете, но то не се брои, беше надпланова бройка, допусната да учи за две години в НЕГ като равностойна на училището му в провинцията (заради договор на родител в столицата). После си си прибра в немската в  родния град.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 13:39 от пенсионирана русалка

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 4 494
Иначе в класа на Бонова се местят две деца от класа на ИВ.

А това как става? Да знаем какви са шансовете за такива размествания някога...

# 729
  • Мнения: 444
Иначе в класа на Бонова се местят две деца от класа на ИВ.

А това как става? Да знаем какви са шансовете за такива размествания някога...
И на мен ми е интересно...

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 4 494
A новоприетите отиват при ИВ Confounded Голям келепир!
Знае ли се откъде са дошли трите нови деца?

# 731
  • столицата
  • Мнения: 3 852
Успех на 12-класниците на ДСД изпита утре! Да са мобилизирани и да  покажат най-доброто от себе си!
И да се подготвят с топли дрехи, че голямо проветряване май се очертавало Simple Smile

# 732
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverУспех и от мен! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 733
  • Мнения: 632
Спокойствие и само спокойствие! – отвърна Карлсон. Hug

# 734
  • Мнения: 502
Късмет и успех на децата в утрешния ден. Нека силата бъде с тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт