91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 7

  • 57 496
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 18 250
Лудна светът покрай тази корона,
длъжна е просто всяка персона
във рамките разни, уви, да се вмества –
или да се боцка, или да се тества.
Децата най-вече попарата сърбат,
трета поредна година се гърбят
знания някакви уж да получат
докато онлайн проформено учат.
А някои утре  и изпит ги чака,
ей го часовника, смело тиктака.
ПСР теста във Рамус си правят,
чантата с тухли зелени оправят,
черни писалки във същата  слагат,
надежди големи децата възлагат
на това да се падне готина тема,
да нямат за някои въпроси дилема.
Технически гафове пусто да няма,
графиката да не е със трудност голяма.
Умело с езика децата боравят
и въпреки ковида, знам, ще се справят.
Знаят си всичко, спокойно да  дишат,
страхотни СК-та нека напишат,
при прагове долни не толкоз височки
ще имат децата достатъчно точки.

Успех 😉

# 736
  • столицата
  • Мнения: 3 852
Русалке, велика си!

# 737
  • София
  • Мнения: 2 677
Русалке, развесели ме искрено. У дома май аз съм повече сдух от всички... Няма да го крия - искам довечера като заспя и да се събудя след бала ...
Успех и от мен!!! Нека силата, знанията и късметът да са с децата ни утре!

# 738
  • София
  • Мнения: 18 250
Няма от какво да се сдухвате, ще се справят децата! В позната среда са,  здрави са, знаят какво представлява изпитът. Какво друго им трябва - доза спокойстиве Simple Smile Наистина не го казвам за успокоение, точките и при четирите елемента (утрешни 3)  за С1 не са толкова  трудно достижими, напротив.

Последна редакция: вт, 23 ное 2021, 19:38 от пенсионирана русалка

# 739
  • София
  • Мнения: 494
Каквото и да направят, предвид начина, по който протече обучението през последните години, е много. Успех и стиснати палци( 4 броя) и от мен!

# 740
  • София
  • Мнения: 5 215
Успех утре!
Толкова сладко го е написала Русалка! Особено чантата с тухли зелени и праговете не много височки, за да имат децата достатъчно точки Simple Smile))
Миналата година го преживях, оцелява се , сега ми е мило Simple Smile

# 741
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 587
Русалке, разби ме.....
Всичко точно и на място и за съжаление по действителен случай.
Мисля че децата ще се справят прекрасно.
Дъщеря ми сутринта ми се стори спокойна, а учудващо и аз също.
На финала са на етап, от който се надявам да останат удовлетворени.

П. П. Снощи на РС на 9кл.всички учители изказаха мнение, че ДО не е ефективно-едни с това, че децата скатават и преписват, а други споделиха, че се губи връзката с децата, стават по-инертни и незаинтересовани.
Напълниха ми сърцето госпожите по история и музика като споделиха, че имаме прекрасни деца и ни благодарят за това.

# 742
  • столицата
  • Мнения: 3 852
По най-бързо и кратко споделена информация: Изпитът бил с клопки и по няколко верни отговори. Темата беше нещо от рода "Влияние на инфлуенсърите върху нивото на консумация" или нещо подобно.
Ако някой знае повече детайли, моля да сподели, че ми стана интересно.

# 743
  • Мнения: 1 168
И моята информация е сходна. Доволна звучеше и това много ме плаши.

# 744
  • София
  • Мнения: 2 677
Цитирам: "Мина, оцелях. Не съм много доволна, но се надявам вс да е наред."
Това накратко в смс. После звънна и звучеше облекчена. Каза, че са имали технически проблеми в слушането, два от въпросите изобщо не се чували, оправяли нещо, но не им върнали тези двата. На четенето - след сравнение с останалите беше по-доволна отколкото на самоотчет. За писането каза - "Дълго, сложна графика, спазих формата, писах по всичко, абе к'вот такова"
(По този изпит разбирам, че аз имам нужда от психолог... толкова никаква емоция да не мога да изкарам не е било...)

# 745
  • София
  • Мнения: 494
И аз най-накрая получих някаква информация.  Като цяло-трудничко, хьорена според децата, не само моето, -"гаден", според учителката (като упрек към децата) -лесен. Като цяло-по-скоро доволен, но нещо не си разпределил добре времето, можело да пише повече в някои раздели, но нещо ги сръчкали, че закъсняват със задачите, а накрая останало повече време от очакваното. С две думи- "нищо се не знае"....Smirk 
Да пожелая успех на предстоящия устен Flowers Four Leaf Clover

# 746
  • София
  • Мнения: 427
Здравейте, разместванията на деца по класове в кой випуск се случва? По нагоре бяхте писали.

# 747
  • столицата
  • Мнения: 3 852
След 8 клас. След 10 клас се разместват в часовете по профили

# 748
  • Мнения: 4 122
Сега само след 8-ми клас заради формирането на паралелките към Немския отдел. На РС изрично подчертаха, че след избора на профили класът се запазва и децата се прегрупират само за профилираните предмети, които се водят в различни сборни групи по едно и също време. По-рано (във времето) след 10-ти клас отново е имало прегрупиране на паралелките, което сега не се практикува. Това предполага от 9-ти до 12-ти клас (при нормално стечение на обстоятелствата) класът да остане цял с един и същи класен ръководител.

Галимар, писали сме едновременно Simple Smile

# 749
  • София
  • Мнения: 427
След 8 клас. След 10 клас се разместват в часовете по профили
Извинявам се , че отново питам. Тези деца сега в началото на 9 ти клас са преместени в друг клас след разместваното . И  сега се връщат отново в стария, в средата на срока по тяхно желание, така ли? Правилно ли разбирам?

Общи условия

Активация на акаунт