Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 59 031
  • 938
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 13 506
Страхотен е, много ми се иска тяхна халка.

# 46
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 486

Това е моят бански и не мисля да го сменям. Пасва ми идеално, защото е черен с красиви и нежни перли и панделки за закачка, добра смесица от класика и различност, от модерно и ретро. Стои добре на малък бюст и е идеален за шезлонгите на плажните барове - аз така ходя на плаж.

Марката е българска и се оказа на моя стара приятелка и нейна приятелка. Grinning

Единствената ми трудност с него е да махна следите от кокосово масло по него. На черен бански и точно тази материя много личат. Знаете ли някой трик?

# 47
  • София
  • Мнения: 6 312
Страхотен е! Я кажи марката, ако още се намира.

# 48
# 49
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 486
Страхотен е! Я кажи марката, ако още се намира.

La Vela

# 50
  • София
  • Мнения: 6 312
О, знам ги.

Даже съм си запазила ето този им модел

Да го мисля уж.

# 51
  • София
  • Мнения: 38 589
Ей, и аз имам такова Булгари, но от тукашни бижутери. Обаче нещо ми стяга и  не го нося отдавна.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 726

От къде го отнесохте?
От детския сектор на Пепко.😅
Затапихте ме.... Ахахах, аз помислих, че е някоя Зара 😁 Благодаря ще проверя

# 53
  • Мнения: 22 453
Бански от години харесвам и нося само цели или танкини.
Гледам да има максимално плат, защото в никакъв случай не се пека. Simple Smile

# 54
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Агентче, bouquet Hug!

Банските ми са само половинки, задължително Mix & Match.
Всяко лято подновявам по 1-2-3, винаги успявам да ги напасна с наличностите. Peace

За плаж комбинирам с дълги ленени ризи, широки панталони, къси дънки, флорално кимоно...

# 55
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Агент! Миналото ляго го изкарах с ето тези два модела:
Скрит текст:


Такъв тип горнища стоят много добре на малък бюст. Долнището ми харесва да е леко изрязано. Не обичам цели бански, защото лесно хващам тен и разликата ме дразни. Задължително гледам да имам един черен бански в гардероба и другите може да са шаренийка 😁

# 56
  • Мнения: 5 832
Благодаря за темата, Агент! Миналото ляго го изкарах с ето тези два модела:
Скрит текст:


Такъв тип горнища стоят много добре на малък бюст. Долнището ми харесва да е леко изрязано. Не обичам цели бански, защото лесно хващам тен и разликата ме дразни. Задължително гледам да имам един черен бански в гардероба и другите може да са шаренийка 😁
Може ли да споделиш марка? Точно такъв тип бански харесвам и са ми адски удобни.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 079
Аз си прекарвам повече от половината лято по плажовете и всяка година купувам поне 2 чифта нови бански, но това е защото след мокрене, задължително преобличам, не понасям мокри бански, а обичам да плувам.
Така, че моделите са съобразени с това да са удобни, да се събличат лесно и да съхнат бързо Simple Smile
Този или този вид са ми най-удобни.
Купувам винаги ярки цветове, бялото, както и черното се съсипват със слънцезащитата, предпочитам да няма подплънки, подплатена чашка, банели. Тъмно-зелени или бронзови цветове също са ми слабост.
Не ми харесват много изрязани или много обемни долнища, но все пак, важното е моделът да е съобразен с даденостите и да се носи с кеф Simple Smile

Останаха ми очите в черния бански с перлите, но за мен е абсолютно не приложим - едно, че тъмните цветове се съсипват от слънцезащитата, друго че едва ли е удобен за плуване и шнорхелинг. Има много красиви цели бански и се изкуших, но нося само на спа.

# 58
  • Мнения: 3 640
Здравейте!
Първо се извинявам за въпроса си, но в тази тема съм много боса.
Може ли пола, която има подплата, да се стесни в талията? Колебанието ми се поражда, защото в талията полата и подплатата са зашити заедно и не знам как става стесняването.
Става дума за една пола, която я взех намалена на 50%, пък и ми харесва и ... огромна ми е.

Прилагам снимка на талията, за да видите как е, че с моите обяснения.
Скрит текст:

# 59
  • София
  • Мнения: 38 589
Може. От добра шивачка.

Общи условия

Активация на акаунт