Отговори
# 45
  • Мнения: 3 504
Добро утро колежки и колеги! Wink Laughing

Големи сладури сте, като изчетох по-надолу отговорите много ме развеселихте и докато четях си мислех, виж как сега така се опознаваме родителите за самите наши навици от преди и сега. Имах чувството, че си пием кафето заедно. Дори после, когато съм вече на работа и пия кафе съм сигурна, че също много от вас ще са пред компа например и правят същото. Така или иначе не можем да го пием заедно на едно място, но чрез нета имам усещането, въпреки че сме далече сме заедно на кафе.
А пустите му цигарки и аз не мога да си представя, че ще ги откажа, не че не ми се иска, но и наистина кафенце с цигарка си върви, като си на купон са също много "сладки" Wink

Пожелавам да изпиете на спокойствие и  Hugс кеф таз сутришното кафенце, а и следобедното и изобщо да сте тонизирани добре.
Ставам вече, че трябва да пека закуски за баткото, че ще отиват днес на екскурзия от училището... Whistling

Чао   bouquet

# 46
  • Мнения: 3 537
Rosoneri,аз пия с теб кафе в момента. WinkНе си сама. Laughing

# 47
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз съм там

# 48
  • Мнения: 3 504
Здравейте krasi 76  и dorothy много се зарадвах, че сте били с мен, че сме пили заедно кафе  love001 smile3501.

сутрин "домашните животни" спят Wink и тогава цари тишина и спокойствие та мога да седна пред компа.

# 49
  • Мнения: 1 001
... сутрин "домашните животни" спят Wink...
Абе те че спят, спят, ама трябва да ги будиш, а това вгорчава всяко кафе  Cry ...

# 50
  • Мнения: 212
Пия си кафето пред компютъра, но не толкова рано като вас Rosoneri, и krasi 76. Предпочитам еспресо пред шварц, без захар, по едно на ден. Не пуша от 8 год.
nandy, като успееш да откажеш близките си от цигарите, пиши как си успяла! Моят мъж си ги пуши по две кутии на ден  Rolling Eyes На мен не ми беше трудно да ги спра. Пушила съм най-много по половин кутия на ден, но при него е различно.

# 51
  • Мнения: 1 001
... при него е различно.
Виж по-нагоре ... илача е Zibant, Кандска измишльотина, не знам дали го има още

Edit 1: Sorry, казва се Zyban и тук намерих нещо за него  Embarassed


Edit 2: А тук има описание. Остава да го намериш в BG. Ако проявяваш интерес (защото наистина преди 4 година беше около 90 лв.  #Crazy) мога да питам JP-то - тя има контакти по разни медицински складове ...

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 13:47 от klisurov

# 52
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
аз ставам към 6.00 всяка сутрин, без значение кога съм си легнала и преди да съм си отворила очите вече държа една водна чаша с нес кафе без мляко и без захар и я разнасям с мен, първо  в банята, после заедно с  newsm28 1ironing wash hang и каквото още е на дневен ред. Почти никога не пия сутрешното кафе седнала, още по-малко с цигара - нямам време за това.
После в офиса следва още една водна чаша нес кафе Embarassed и още няколко подобни през деня, а ако съм гладна и няма нищо за ядене пия чай със захар Embarassed Embarassed
и в момента съм още в офиса и допивам поредното кафе, за това черпя и вас по едно

# 53
  • Мнения: 3 537
Nnnnina/много н-та ,бе Laughing/,благодаря ,но аз вечер кафе не пия! WinkЩе ти направя компания,но с една водка. Mr. Green
Наздраве! cheers

# 54
  • Мнения: 1 193
Пия си кафето сутрин  докато повтарям "едно ,две,три ам кажи".има ефект изяжда си цялата филия и почти цялото мляко.Тати кафе не пие,никога не е пил.Сигурно да има повече за мен  Embarassed

# 55
  • Мнения: 212

Хм, от статиите на български ето какво излезе за Zyban /стара информация, но Thinking/- тук
По-голям проблем ми е как да го убедя да опита да ги спре, защото аз искам да ги спре, не той. Благодаря за предложението "мога да питам JP-то"!

# 56
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сега си лягам, но утре сутринта в 6.30 ч почвам да правя кафето, който иска да идва да го пием заедно.

# 57
  • Мнения: 212
Добро утро! Много рядко ми се случва да съм будна по това време. Обичам да си спя до късно. Обаче малката се събуди и пак заспа, а аз се разсъних. И ето ме с кафето при вас. Лек ден на всички!

# 58
  • Мнения: 3 537
И аз съм тук. Wink

# 59
  • Мнения: 2 543
И аз съм тук. Вече пия второ кафе. Снощи имахме гости до късно и днес ще разчитам на кафето, за да не заспя! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт