Да си разтълкуваме съня - 12

  • 51 301
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 694
Ако искате, попитайте и психолог, но връзката заек-змия не е съществена в този случай.

# 736
  • Мнения: 128
Здравейте,
 Сънувам една и съща жена почти всяка вечер в различни сънища. Бяхме много близки приятелки, случи се така, че се разделихме. От тогава (близо две години) я сънувам непрекъснато. Какво означава това?

# 737
  • Мнения: 1 694
Ами сигурно вашето усещане за нещата е най-вярното (че имате недовършена история?)

# 738
  • Мнения: 8 804
+1
имаш още нещо да правиш с тази жена (най-общо). Помисли в какви ситуации я сънуваш.
Ти с какви усещания си от раздялата ? Какви чувства изпитваш в момента като чуеш името и?

# 739
  • Мнения: 248
Здравейте, тази вечер сънувах много падащи звезди, мисля че не успях да си пожелаеш нещо.Страхувам се, дали е за добро съня или за лошо Много смесени чувства изпитвам и две коренно различни тълкувания чета.Некой имал ли е такъв сън и спомня ли си какво се е случило?

# 740
  • Мнения: X
Сънувах майка ми и баща ми, които ми честитиха рожденния ден. Баща ми ме прегърна. А с майка ми се скарах, че ми е влизала и ровила в стаята без мое знание. Баща ми всъщност почина преди 12 години и когато го сънувам, винаги ме прегръща. А тази година майка ми ми съсипа рожденния ден и няколко седмици пиех лавандула и валериан. Защо сънувах баща ми? Миналата година пак ме прегръщаше, силно, и тогава не бях добре със здравето, не знаех какво ми беше и ми трябваше много време да се оправя. В началото имах усещането, че умирам... Сега пак не знам какво ми има, ще ходя пак на прегледи... Страхувам се, значи ли нещо?

# 741
  • Мнения: 8 804
баща ти те подкрепя и иска да ти каже "знам'

# 742
  • Мнения: X
Дано да е за добро... Забравих да разкажа за предишния сън. Питах баба ми - нейният баща са се опитали да го изгонят от селото, защото майка му починала при раждането, нямало кой да го гледа, бил в тежест, на 6 са го оставили в съседното село да гледа кози, но той се натоварил на кола и се върнал. На мен ми звучи невероятно, но така ми го разказа, както пък на баба ми баща й го е разказал. Това е в края на 19 век разбира се. Явно той е изгоненият мъж. Никога не е ставало дума за него досега,.

Последна редакция: нд, 12 фев 2023, 20:16 от Анонимен

# 743
  • Мнения: 8 804
не ми стана ясно, баба ти по бащина линия (жива ли е?) говори за баща ти, че е не му е истинска майка, а майка му е починала при раждането?

# 744
  • Мнения: X
Баба ми е жива, надживя баща ми. Историята от другия сън е за нейния баща. Тя е на 96, родена е 27ма година. Преди няколко страници разказах

# 745
  • Мнения: 8 804
Баба ми е жива, надживя баща ми. Историята от другия сън е за нейния баща. Тя е на 96, родена е 27ма година. Преди няколко страници разказах
но тази история истинска ли е или сънувана.
Ако е сън, според мен, посланието е да търсиш опора в рода си. Както прадядо ти, те го гонят, а той се връща.

Ако е било истина, прадядо ти е изживял голяма травма - първо, че майка му е починала, после, че го отглежда друга жена, после, че е изгонен на 6г и се е върнал. Оттам са сигурно тези търкания с твойта с майка...

# 746
  • Мнения: X
Не не, не омешвай двата рода, не дей така наготово. Да не разводнявам повече. Просто върнах отговор за предишен сън, че питах и разбрах.

# 747
  • Мнения: 1 694
Не мисля, че трябва да тълкуваме прегръдката от бащата първосигнално (че я подкрепя или нещо). По-скоро трябва да си наблюдателна какво наяве се повтаря около съня. При мен терапевта откри, че когато сънувам къщата, в която съм била родена, се готвя да напускам нещо: място, работа, мъж...
В този ред на мисли, може би си права, че тая прегръдка се случва около заболявания. Може психиката ти да прибягва до спомена за него когато боледуваш.

# 748
  • Мнения: 47
Здравейте, имам нужда от помощ за разтълкуване на съня ми.
Днес сутринта се събудих в 9:45, което беше много изненадващо за мен, защото си легнах в 5 и не очаквах, че ще успея и то без алармите.
Обаче заспах отново, беше невероятно трудно да остана будна, дори и след като се раздвижих и т.н.
Сънят ми беше "тревожен", постоянно се въртях с разни задачи и хора и телефонни обаждания и не можех да се отърва от тях, а ми беше много спешно да ги разкарам.
Причината - конкретно помня, че си бях в стаята, светлината беше странна, като за по средата на деня - леко тъмно, като пред залез слънце.
Човек, когото много обичах и с когото вече нямам контакт от два месеца, никога не сме били във връзка, ми беше на гости.
Много настояваше да взема пръстена на баба му. Имаше си и даже черна кутийка.
Казваше ми постоянно "Искам да ти го дам, искам да го имаш".
Той пък и един много интересен пръстен - голям, златен и наполовина та на него имаше голям правоъгълен тюркоазен камък.
Аз все му отказвах и след това помня как в един момент пръстенът беше на ръката ми, но не на безименния пръст.
Не ми е предлагал брак. Не знам как да го разбирам.
В живия живот, той много ми липсва и то всеки ден, но не мисля, че това е причината да го сънувам това нещо, особено пък пръстен, тъй като никога не сме били официално заедно и не ми е давал напразни надежди.

# 749
  • Мнения: 65
Здравейте, тази нощ сънувах нещо странно! Имаше земетресение, но слабо без последствия за никой. После имах нужда от хирург и отидох да търся такъв, който в действителност познавам. Остави ме в една чакалня, където бяха много хора, а аз се сприятелих с 2 момичета. Беше някаква часна клиника, като детска площадка пълна с хора. Дойде мой роднина с който сме в живота в много лоши отношения, но се държа много мило и не се осетих как сме говорили много време и всички са минали преди мен! Проверих къде е доктора, а той беше вече много пиян, както и всички пациенти и си правеха коледно парти, танцуваха с бинтовани глави... все оперирани...зачудих се как така е Коледа, но си казах, че ще дойда пак след празниците. Какво означава според вас?

Общи условия

Активация на акаунт