Да си разтълкуваме съня - 12

  • 51 300
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 31 675
AniGaSt, наскоро и аз сънувах подобен сън.
Бях в  къща, която сякаш беше на моя роднина. И тя беше там, но сякаш седеше отвън. Къщата започна да се клати, уплаших се. Отивах към едната стена, после към другата. И изведнъж падна цялата къща на една страна. Аз бях вътре, но нищо ми нямаше.

# 121
  • Мнения: 658
Ето винаги ме е страх да не се случи нещо с малкия пу пу особено след някакъв кошмар.Снощи сънувах най-лошото и все едно аз го предизвиках или викам направо откачм 😢😢😢 За детето му да сънувам ми е най-болно

# 122
  • Мнения: 1 432
От баба ми знам,че като сънуваш лошо още ,като станеш отиваш на чешмата и слагаш ръцете под водата и казваш "Нека този сън отиде в гора и вода" 3 пъти
Това ще го запомня. От възрастните хора човек винаги има какво да научи полезно.
Според мен натовареното ежедневие, притесненията ни, рефлектират и върху съня. Както и контактите ни с хората.
Не всички са добронамерени, някои са енергийни вампири, създавайки ни дертове в ежедневието, няма как сънят да е абсолютно спокоен.  Добра защита от такива индивиди са медитация, камъни под формата на бижута и пр.

# 123
  • Мнения: 658
От баба ми знам,че като сънуваш лошо още ,като станеш отиваш на чешмата и слагаш ръцете под водата и казваш "Нека този сън отиде в гора и вода" 3 пъти
Това ще го запомня. От възрастните хора човек винаги има какво да научи полезно.
Според мен натовареното ежедневие, притесненията ни, рефлектират и върху съня. Както и контактите ни с хората.
Не всички са добронамерени, някои са енергийни вампири, създавайки ни дертове в ежедневието, няма как сънят да е абсолютно спокоен.  Добра защита от такива индивиди са медитация, камъни под формата на бижута и пр.


Да права сте и аз все това си казвам ,но като сънувам детето ми забравям всичко и почвам да се притеснявам особено ако аз предизвиквам нещо в съня  ... та аз съм му майка как може 🤐

# 124
  • Мнения: 8 804
От баба ми знам,че като сънуваш лошо още ,като станеш отиваш на чешмата и слагаш ръцете под водата и казваш "Нека този сън отиде в гора и вода" 3 пъти
Това ще го запомня. От възрастните хора човек винаги има какво да научи полезно.
Според мен натовареното ежедневие, притесненията ни, рефлектират и върху съня. Както и контактите ни с хората.
Не всички са добронамерени, някои са енергийни вампири, създавайки ни дертове в ежедневието, няма как сънят да е абсолютно спокоен.  Добра защита от такива индивиди са медитация, камъни под формата на бижута и пр.


Да права сте и аз все това си казвам ,но като сънувам детето ми забравям всичко и почвам да се притеснявам особено ако аз предизвиквам нещо в съня  ... та аз съм му майка как може 🤐
ама така ще си се сънуваш до безкрайност. Спри да се притесняваш. Напротив мисли какво хубаво може да се случи на детето по цял ден.

# 125
  • Мнения: 658
Много странен сън  .... Моля за помощ ..
Сънувам един познат,които почина преди година някъде  ,каза ми нещо, но не помня какво изобщо не мога да де сетя.В съня си знаех ,че е попинал даже ми беше странно ,че го виждам.Притеснявам се да не ми е казал нещо  важно или нещо лошо пу пу ..Моля кажете

# 126
  • Мнения: 202
Здравейте! Сънувах две неща, ако може да помогнете в тълкуването:
1. Че обличам сватбена рокля и при мен имаше един мъж с когото си говорихме ( в сънят се бях преместила при него да живея и бях напуснала приятелят ми) . Той ми каза това ли е роклята която трябваше да облечеш за сватбата си която не се състоя и аз му казах да.
2. Че си слагам розово червело.

# 127
  • Мнения: 31 675
Аз пък тази нощ сънувах, че много плаках, ама много. Ама така плаках, че се събудих обляна в сълзи.
Някаква красива жена сънувах. Сякаш ми правеше прическа. Благодарих и за нещо, не помня за какво и плаках.
Дано да е за хубаво.

# 128
  • Мнения: 658
Elora да плачеш на сън е хубаво.
Аз пак сънувах, че съм с къса коса на каре .. преди няколко нощи ,че съм постригана.Дано не е на лошо ,че не знам вече

# 129
  • Мнения: 31 675
И аз така знам.
Но наскоро 3 пъти пак плаках и нищо кой знае какво хубаво не се е случило.
Но доста плаках, щом се събудих с мокри очи.
Иначе аз освен, че тази жена ми правеше прическа, косата ми беше и по-дълга, доста по-дълга.
За  подстригване не е хубаво. Но ако сънуваш самото подстригване, а не просто, че си подстригана.
Това от опит.
Може някакви ядове само да имаш. Или промяна просто някаква.

# 130
  • Мнения: 658
И аз така знам.
Но наскоро 3 пъти пак плаках и нищо кой знае какво хубаво не се е случило.
Но доста плаках, щом се събудих с мокри очи.
Иначе аз освен, че тази жена ми правеше прическа, косата ми беше и по-дълга, доста по-дълга.
За  подстригване не е хубаво. Но ако сънуваш самото подстригване, а не просто, че си подстригана.
Това от опит.
Може някакви ядове само да имаш. Или промяна просто някаква.


Какво се е случило ,че от опит знаеш.
Иначе не само се видях ,че съм на каре ,а даже не знам дали бях аз абе много объркано ,защото не помня ,а се сещам за проблясъци даже понякога си набивам в главата неща, който не съм сънувала ,а си мисля ,че съм и се шашкам ... А за дълга коса знам ,че е на хубаво

# 131
  • Мнения: 31 675
Загубих си работата. И други неща, но не ми се обясняват.
3-4 пъти.

# 132
  • Мнения: 1 343
Сънувах, че на моя рожден ден (който съвсем не е скоро) дойде една позната жена, която е тежко онкоболна...Аз се притеснявах, с какво да я почерпя, като на сън бягах натам-насам да й сложа нещо...нищо не намирах. А погледнах в двора седят жени, хора на дълги пейки, сякаш са на погребение (живея в частна къща). След ден разбрах, че тази жена е била починала прединия ден...Фактически сънувах жена, която е мъртва...Какво ли вещае този сън? Съновниците пишат, че тежка болест...и се притеснявам...

# 133
  • Мнения: 8 804
Ема, не става ясно малко хронологически, сънувала си жена без да знаеш, че е починала? Ти си я сънувала мъртва без да знаеш това ли? Познавала ли си я, или непозната жена?

# 134
  • София
  • Мнения: 11 472
Сънувах, че се разхождаме семейно, плюс кучето и някаква змия подгонва кучето (сега, смок ли е, пепелянка ли е, не ги различавам, сива, малка и не много дълга), успявам да го предпазя, не го ухапа, скри се.
Предполагам, Както обикновено, съмят не вещае нещо добро….

Общи условия

Активация на акаунт