Спорадична употреба на наркотици и ниско либидо?

  • 4 183
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 475
Ами аз пък ще кажа - съвсем нормални реакции на коката.
Обаче... кво те грее?
Той е някакъв пълен дроб през останалото време. Значи, ние сме на по 47, сексуалният ни живот според мен е загубена работа, 4 пъти в месеца, ама толкова умряла като при вас...не си струва. Хич не се 1 процент, доста повече са хората, които хич не им се прави секс.
Като каза и напълнял - хормоните му са зле, със сигурност.
И простатата алармира...

# 31
  • Мнения: 29 316
Без значение в какво се коренят проблемите му, те са си негови. Няма какво да задържа авторката с този мъж. Единствено нейният страх от самота.....

# 32
  • София
  • Мнения: 3 069
Според мен тя няма страх от самотата, била е доста време сама, просто има нужда от мъж във физическия смисъл на думата. Но тъй като не получава това, което търси, няма смисъл да се занимава, това е моето мнение. Той не е наркоман в истинския смисъл, но това не променя нещата. Да си търси подобна на него жена, сигурно има такива.
Освободи си съзнанието за друг човек. Имам някои наблюдения за тези т.нар. мъжкари на външен вид и поведение, от приятелки и един бивш - не са един и два са случаите, в които са гола вода в леглото плюс проблеми и с либидо, и с еректилна дисфункция, и с незнание и нежелание. Това не трябва да те учудва.

# 33
  • София
  • Мнения: 480
Ами аз пък ще кажа - съвсем нормални реакции на коката.
Обаче... кво те грее?
Той е някакъв пълен дроб през останалото време. Значи, ние сме на по 47, сексуалният ни живот според мен е загубена работа, 4 пъти в месеца, ама толкова умряла като при вас...не си струва. Хич не се 1 процент, доста повече са хората, които хич не им се прави секс.
Като каза и напълнял - хормоните му са зле, със сигурност.
И простатата алармира...
Много тъжно. Вие сте на тези години и секс 4 пъти в месеца. Добре, винаги съм се чудил как живеят такива хора. Какво ви носи удоволствие, какво ви кара да се чувствате живи? И каква е причината да не правите секс? Ще ми е интересно да науча това

# 34
  • София
  • Мнения: 38 475
Е няма пък да ти разкажа. Прекрасно си живеем. Има много неща, които ни носят удоволствие и ни карат да живеем.

# 35
  • Мнения: 177
Да ти кажа не са 1% ми доста повече. Иначе най-голямото притеснение за една жена е мъжът до нея да не е обсебен от нейното тяло и да не иска секс от нея, защото тя така губи контрол над него и го знае. Жените, които казват, че мъжът им не иска секс го казват, защото жената иска мъжът да иска секс, понеже тя така го контролира, иначе на самата жена много не и пука дали тя ще прави секс, защото на жените не им е в топ приоритетите да правят секс.

# 36
  • София
  • Мнения: 38 475
Пълни глупости от по-миналия век. Аз навремето имах голямо либидо, съпругът ми също. Сега вече е спаднало, но това се дължи ма това, че и на двамата са ни спаднали хормоните с годините.

# 37
  • Мнения: 7
Да ти кажа не са 1% ми доста повече. Иначе най-голямото притеснение за една жена е мъжът до нея да не е обсебен от нейното тяло и да не иска секс от нея, защото тя така губи контрол над него и го знае. Жените, които казват, че мъжът им не иска секс го казват, защото жената иска мъжът да иска секс, понеже тя така го контролира, иначе на самата жена много не и пука дали тя ще прави секс, защото на жените не им е в топ приоритетите да правят секс.


В последните десетилетия, в резултат на хедонистичния начин на живот, женската еманципация, стреса, това, което дишаме, ядем и др., ситуацията се обърна и пада както желанието за секс, така и оплодителната способност на белия мъж. Изследвания и статии по темата колкото искаш, само потърси в нета. Досега поне в половината от връзките ми мъжете са имали по-ниско либидо. Не чак толкова катастрофално както в този случай, който описвам тук. Същите са наблюденията и на приятелките ми след повече от 20 години сексуален живот.

Жалко е, че си попадал на жени, които са оставили такова впечатление у теб. Мога да те уверя, че една нормална жена със самочувствие прави секс и заради собственото си удоволствие,  а понякога и само заради него. Както и че има периоди в месеца, в които предимно за това мисли, биологично е обусловено.

Разбира се, обобщенията и от твоя и от моя страна не са напълно коректни, защото винаги има изключения. Но това е тенденцията ...

Последна редакция: нд, 06 юни 2021, 21:50 от Wondering21

# 38
  • Мнения: 2 039
Щом връзката/ако това е връзка/ е приключила,какво ви интересува здавословното му състояние.Доколкото прочетох,си имате деца и ви трябва мъж за забавление-такива има достатъчно.

# 39
  • Мнения: 12 747
В крайна сметка, ако искаш да си живееш с този мъж и да си правите секс два пъти в месеца, и ако теб това те удовлетворява - няма лошо. Ама отпуснат, с проблеми от всякакво естество - ти си решаваш дали те кефи. Не разбрах защо неговото семейство е било против връзката ви, изглежда нелепо точно те да връзват кусури. Като си представя, че майка му сигурно гони 70, а баща му 75, техните претенции изглеждат не само нелепи, а и направо смешни.
Та, винаги можеш да пробваш да съживиш връзката, ако наистина все още я искаш, въпреки известните минуси.

# 40
  • Мнения: 2 925
Според вас такова сексуално поведение може ли да е следствие от употребата на наркотици, спорадична, но вероятно дългогодишна? Има ли някой опит с такова разминаване в един човек – вид, поведение и самочувствие на алфа мъжкар, типичното шофиране и псуване на такъв, смел до безразсъдност и др. и същевременно пълна нула в леглото?
Човекът е комплексар. Зарежи го! Употребата на стимуланти за да се доказва като  мъж красноречиво говори за това. Това че псува и кара агресивно не го прави алфа мъжкар, а войнстващ селяндур.
Наркотиците отключват фобии и психози. Ще си имаш само неприятности с такъв мъж.

# 41
  • Мнения: 7
На въпроса от заглавието - ниското либидо не е от тези наркотици.
За другото, разбирам пространния оглед, съпроводен с дилетантска епикриза - и аз съм 'ориентирана към детайла' - но не разбирам какво подходящо му виждаш, макар и ерудиран. Типичен закостенял стар ерген с лека склонност да агресира (псуващ шофьор да е типичен алфа - това е майтап, нали?!), подходящ за колекциониране на лафове на маса, но нищо повече.
Божке, насмалко да напиша да търсиш друг влак. Търси друг любовник, този става да сте в компания, но не и в къщата, още по-малко в леглото ти.


Да, това с алфа мъжкаря беше иронично, забравила съм кавичките. Такива мъже така възприемат себе си, а всъщност са просто агресивни. Към мен и приятели не, за тях дори се раздава повече от необходимото. Но явно неудовлетвореността му, дали сексуална или друга, избива при шофиране, лесно палене при съвсем дребни конфликти с непознати, нетърпение да се чака при лекар и др.

# 42
  • София
  • Мнения: 38 475
Това поведение е червена лампа. Кофти избухливост.

# 43
  • Мнения: 2 925
Да, това с алфа мъжкаря беше иронично, забравила съм кавичките. Такива мъже така възприемат себе си, а всъщност са просто агресивни. Към мен и приятели не, за тях дори се раздава повече от необходимото. Но явно неудовлетвореността му, дали сексуална или друга, избива при шофиране, лесно палене при съвсем дребни конфликти с непознати, нетърпение да се чака при лекар и др.
Имах такъв приятел за 2 месеца. Абсолютно същия психологически профил с изключение на потентността.
За наркотиците не съм сигурна, но той през този период беше on probation, aко разбираш какво значи това. Имаше проблеми с правосъдието. Споделял ми е, че е консумирал наркотици като млад и уж се отказал. Аз не познавам такъв, който да ги е отказал напълно. Така че се радвам на приключването. За мен тази връзка беше свързана със  страх и постоянно напрежение, затова и дадох препоръка за приключване. Има и нормални мъже. Да им дадем шанс! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт