WIZZ AIR - 39

  • 39 451
  • 803
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 10 729
Много често и по 10 евро, и по 10 лева Wink А за мен полетите на Уизеър са безплатни, заради W!Zz кредитната карта, всичко се купува с точки. Но плащам буквално всичко с тази карта и й правя огромен оборот, хахаха. При Раянеър не е така, но и там летя за 9.90 до Лондон, 5.90 до Атина, за 7.90 до Берлин и т.н.. Особено сега в седмицата на Черния петък през ноември цените ще са предимно такива

# 631
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Как ще е времето в Аликанте тогава? Да дойдем и ние Stuck Out Tongue Winking Eye ?
Толкова ми се пътува, че няма значение къде!

Никога не се знае, но като цяло времето тук е прекрасно, да не казвам голяма дума, но над 350 слънчеви дни годишно Simple Smile Зимата не съм виждала Т под 10 градуса и то за ден- два.

# 632
  • Мнения: 1 356
Здравейте Simple Smile
Минавам само да дам отчет, че моят едномесечен кошмар с промяната на фамилно име завърши. Струваше ни тотал около 50 лв сметка за телефон Simple Smile
В крайна сметка - махнете номерата в закачения пост. Знам, че на сайта на Уиз е посочен този телефон за бг кол център, но номерът не е активен, Звъниш, чува се песничка, после някой ти 'вдига'- тишина, трупат се минутите, както и телефонната сметка. Няма дори глас, който да ти казва, че си се свръзал с кол центъра на Уиз. Стационарнията е само и единствено за асистенция на летището за хора с увреждания или отменен полет. Нищо друго не поемат. Добавете го като инфо.
Актуален номер - 0900 63 949
Не че и тук мина гладко...
Първо обаждане (поне беше от раз) - около 3 минути - записан глас, чакане за оператор, обясняване на ситуацията, както и от тяхна страна - да изпратя на info@wizzair.com лична карта и свидетелство за сключен граждански брак.
Казах, че съм писала на този мейл два пъти. Обясниха, че това е интернационален мейл, получават се по десетки мейли в минута и трябва да се обадя, да посоча от кой мейл е изпратено и в колкоч аса, за да го отворят. Също инфо, което може да добавите отпред.
Второ обаждане - след изпращане. Около 3 минути отново. Пак записан глас, чакане за връзка с оператор, разговор, който прекъсна по средата Simple Smile
Трето обаждане - 4 минути - чакане за връзка с оператор след записания глас. Никой не отговори Simple Smile
Пето обаждане - около 4 минути. Провериха, пристигнало било, до час ще бъде променено. Ариведерчи.
Шесто обаждане - току що, 3 дни след последното (няма още промяна). Всичко наново, пак около 4 минути, но вече фамилията ми е сменена Simple Smile
Дотук 20 минути * 1.20 с ДДС. 20 лв отгоре ми беше сметката след предната серия на неактуалния номер, където само въртеше импулси без връзка с оператор. Тотал около 50 лв ми струваше удоволствието Simple Smile Важното е, че стана.
 Добре, че предложих на другите две семейства да купят билетите, да не ни чакат - вече са по-скъпи, т.е. само ние ще се набутаме. Аз вече мислех да купувам билетите, а да поискам чек ин на летището, където да нося документите.
Моля админ да промени инфото за контакт на началната страница, за да няма други такива като мен. Жалко, че няма кой да им каже на тия да си променят своето инфо на сайта, защото там е големият проблем.
Благодаря на всички, които ме изтърпяха през този месец и търсеха варианти заедно с мен. Интересното е, че този номер го получих от приятелка, която наскоро се регистрира в Уиз и просто потърсила за номер в нета, с идея да ми помогне Laughing Аз уж от 10 години купувам билети на Уиз, старо куче дето се вика, обърнах де що Гуглета намерих - тоя номер не го открих там Satisfied

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 09:47 от Змимка

# 633
  • Мнения: 10 729
Актуален номер - 0900 063 949
Много подробно. Давайте с по-малко думи, защото не всеки ще дочете докрай.
Иначе това винаги си е било актуален номер, но той е доста на доста високи тарифи. Видите ли 0900, знайте че... НЕ СЕ НАБИРА, хахаха.

# 634
  • Мнения: 22 343
Актуален номер - 0900 063 949
Много подробно. Давайте с по-малко думи, защото не всеки ще дочете докрай.
Иначе това винаги си е било актуален номер, но той е доста на доста високи тарифи. Видите ли 0900, знайте че... НЕ СЕ НАБИРА, хахаха.

И защо с по-малко думи? На който не му се чете,да не чете.
След като няма друг начин да се свърже човек с тях, то използва и този вариант.

# 635
  • Мнения: 10 729
“На когото не му се чете”… на мен ми се четеше, но стигнах до средата. Както и да е, става offtopic

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 23:56 от diziler

# 636
  • Мнения: 3 673
Вече не мога да редактирам първия пост. Ще актуализирам номера в следващата тема.

# 637
  • Мнения: 19
Здравейте, в събота летим за Париж, днес чекирах мен, съпругът ми и детето, но забелязах после, че на бордната карта на съпруга ми (не са валидни, ще минаваме през гише), съм въвела данните от личната карта, а съм отбелязала паспорт. Това проблем ли е и какво мога да направя или може да се коригира преди да си получим бордните карти като отидем на check-in?

# 638
  • Мнения: 4 231
Карай така, никой не ги сравнява. Ако много държиш, след разговор по телефона (ако успееш да се свържеш, виж 1-2 поста по-горе) може да ти ги коригират.

# 639
  • Мнения: 19
Според този пост по-горе това е отнело месец, а ние летим утре. А ако все пак някой го забележи и се заяде, поправимо ли е, когато си взимаме бордната карта на чек- ина, пък макар и срещу такса?

# 640
  • Мнения: 1 356
Актуален номер - 0900 63 949
Много подробно. Давайте с по-малко думи, защото не всеки ще дочете докрай.
Иначе това винаги си е било актуален номер, но той е доста на доста високи тарифи. Видите ли 0900, знайте че... НЕ СЕ НАБИРА, хахаха.

Неактуалният номер в закачения пост е на същата тарифа.
А за подробното - важното съм го казала в началото. Надолу е описание на моите премеждия. Който не иска, да не чете. Исках да съм полезна.

Greecelover, написала съм актуален номер, на който се вдига веднага. Обадете се ако се притеснявате да летите така. Аз съм задала по дефолт данните от личната си карта. Едва след 3-4 пътувания с децата се усетих, че е така, а пътувахме с червените паспорти (по-лесно е 5 червени паспорта, отколкото 3 за децата и 2 лични карти). Никой не забеляза данните от документа, следят за имената.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 09:48 от Змимка

# 641
  • Мнения: 19
Звъннах на номера и го коригираха веднага. Хубав ден на всички! Само да отбележа, че коректния номер е с две нули след девятката, а не както е изписано по-горе.

# 642
  • Мнения: 1 356
Права сте, моя грешка. Ще се опитам да коригирам публикацията.

# 643
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Изобщо не е трябвало да звъниш и да плащаш скъпи минути. Майка ми пътува така последния път, с номер на л.к. и чекнато като паспорт. Никой не е обърнал внимание.

# 644
  • Мнения: 27 266
Аз преди пишех данните от ЛК, а показвах паспорта...не са ми правили проблем. Разбира се, носех и ЛК в мен...

Общи условия

Активация на акаунт