WIZZ AIR - 39

  • 39 741
  • 803
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 729
За да си спестя имейли с напомняния от Уиз, а и от Букинг, излизам от профила и търся през прозорец инкогнито. Не знам дали влияе на цената, но поне няма досадни имейли.

# 76
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Wizz air засичат айпитата и когато видят, че има интерес и се проверява непрекъснато за някаква дестинация, следят се цените за нея, те започват да ги покачват, за да стимулират покупката.

Да, бе! Не съм съгласна. Купувам често билети от моя акаунт за приятели и за майка ми, такава закономерност не съм забелязала. От средата май наблюдавах определени дати и дестинации, билетите паднаха чувствително и тогава купих.

# 77
  • Мнения: 4 326
Надали засичат точно IP, защото като рестартираш рутера се променя. Ако въобще следят, то ще е с кукита, и може да ги елиминирате лесно с изтриване или анонимен прозорец

# 78
  • София
  • Мнения: 5 138
Има ли ограничения в размера на чекиран багаж ( 10 кг )? За ръчния разбрах, за кабинния до 10кг с приорити също. Но за този не намирам.

# 79
# 80
  • София
  • Мнения: 5 138
Да, благодаря ти.
И това намерих, но с тия метри грамадни помислих, че това е сума от размерите на всичкия чекиран багаж и продължих да търся по реални 🙄

# 81
  • Мнения: 64
Здравейте. Може ли в ръчния багаж на борда на самолета да се вземат комплект моливи или те се броят за остри предмети?

# 82
  • Мнения: 4 326
За размера на чекирания багаж няма строги ограничения, има за килограми.
Моливите не се броят за оръжие, дори да са по-силни от меча според някои, и са позволени.

# 83
  • Мнения: 32
Здравейте, аз имам въпрос относно течностите в ръчния багаж. Знам, че трябва да са по 100 мл, общо максимум литър и да са в прозрачна торбичка. Но има ли правило, което позволява само една течност да бъде извън торбичката? Мисля, че ми го бяха казали на летището в Дортмунд, там принципно много се заяждат за такива неща, но не мога да намеря нищо по въпроса онлайн. Ще съм благодарна, ако някой знае и сподели!

# 84
  • Мнения: 1 120
Здравейте, имате ли проблем със сайта на Wizz? Много бавно зарежда и ми се появява съобщение, че съм БОТ (какво е това, нямам идея) в отделен прозорец и на практика сайта е недостъпен. Това се случва през всички браузъри, с които пробвах, пък с телефонната версия съм пълен инвалид.

Някакви съвети?

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 17:52 от Sani..

# 85
  • Мнения: 3 729
Сайтът на Уиз си е доста бъгав. Изчисти бисквитките, рестартирай компютъра и кликай по-бавно - друго не знам какво да те посъветвам.
През телефон май не забива толкова.

# 86
  • Мнения: 1 120
Изчистих ги, но пак не бива. Примерно дава, че няма търсения полет, а през телефона го има?!

# 87
  • Мнения: 4 326
Здравейте, аз имам въпрос относно течностите в ръчния багаж. Знам, че трябва да са по 100 мл, общо максимум литър и да са в прозрачна торбичка. Но има ли правило, което позволява само една течност да бъде извън торбичката? Мисля, че ми го бяха казали на летището в Дортмунд, там принципно много се заяждат за такива неща, но не мога да намеря нищо по въпроса онлайн. Ще съм благодарна, ако някой знае и сподели!

Никога не съм мяркал подобно нещо. То и торбичката не е толкова задължителна, тя служи да ограничи общия обем на течностите, което е важното нещо. В повечето случаи ако нямате торбичка ще ви дадат. Ако обаче имате натъпкана торбичка 1 л и още нещо, което не влиза в нея, това определено не отговаря на правилата и могат да ви го вземат (или пък не, ако са небрежни)

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 20:48 от neuromancer

# 88
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Изчистих ги, но пак не бива. Примерно дава, че няма търсения полет, а през телефона го има?!
При много хора е така. При мен от седмица. Действай през телефона иначе не става. Не можахме да разберем причината. Вероятно проблема е в техния телевизор

# 89
  • SF
  • Мнения: 21 177
Надали засичат точно IP, защото като рестартираш рутера се променя. Ако въобще следят, то ще е с кукита, и може да ги елиминирате лесно с изтриване или анонимен прозорец

Не съм АйТи, не знам как следят, но следят и манипулират цената. Във Франция по телевизията имаше специално предаване за тези сайтове и говореха именно за това засичане на адресите. По повод на това предаване започнахме да обсъждаме и да наблюдаваме.
Прилагала съм "тактика" да търся от офиса, а да купувам от нас или обратното.
Аз също пътувам с УИЗ и купувам евтини билети, така че не плюя срещу тях.
Всъщност, ако някой има друг опит, по-успешен, по-достоверен, моля! Simple Smile Не държа да "дебнете" сайта и да купувате със страх, че са ви минали. Споделям това, което аз си мисля, имам го "едно наум", защото го вдях по френската телевизия. Доказателства нямам. Само една жена ми го е казала. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт