Четвъртокласници 2021/2022

  • 31 512
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 29 333
И ние правихме тестове при болен колега.

# 301
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Върнаха входното по Бел, има 5. Видях къде има пропуски - недочитане на условията, пропуск при пълен и кратък член, правилата за двойно Т и двойно Н и невнимаване при определяне на род. Ще я следя стриктно, даже мисля да взема някое помагало за работа вкъщи.

# 302
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Върнаха входното по Бел, има 5. Видях къде има пропуски - недочитане на условията, пропуск при пълен и кратък член, правилата за двойно Т и двойно Н и невнимаване при определяне на род. Ще я следя стриктно, даже мисля да взема някое помагало за работа вкъщи.
Искаш да кажеш, че учителката оценява двойно т и пълен и кратък член в началото на 4.клас? Това ще се учи тази година. Как се оценява нещо, което не е учено? Изумена съм!

# 303
  • Мнения: 29 333
Тъкмо същото щях да напиша. Особено за пълен и кратък член. При диктовки трябва изрично да се подчертава -ЪТ/ЯТ или -А/Я. Поне на този етап.

# 304
  • Мнения: 2 622
Двойно Н го взеха миналата година (май и Т), но пълен и кратък член ще се учи тази. Бях взела за лятото диктовки със скала за оценяване и там изрично пишеше, че тези грешки само се поправят без да се оценяват. Браво, вие приключихте, а при нас още не са почнали.

# 305
  • Мнения: 29 333
При нас по английски ще е в петък, другите не знам кога.

# 306
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Миналата годин учиха само двойно н, двойно т се учи тази година.

# 307
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Моята госпожица е в ново училище. Миналата година в старото със сигурност учиха двойно Н. За двойно Т и членуване не е учила.

# 308
  • София
  • Мнения: 341
Ако имате впечатления от някое добро помагало по български език, ще съм благодарна да препоръчате. И при нас ще има нужда от малко допълнителни занимания Simple Smile

# 309
  • Мнения: 29 333
На мен ми препоръчаха това и го купих:



Не мога да преценя колко е хубаво, но поне има отговори, та не се налага да ги мисля.....

# 310
  • София
  • Мнения: 341
О, да, задължително с отговори! Smile Благодаря, ще го потърся.

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ха, с това помагало нашите работят в занималнята Wink

# 312
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Хаха, аз за 4 клас все още се справям с отговорите, но все пак е по-добре да са дадени. Някой път изобщо не мога да разбера какво точно се иска.

# 313
  • София
  • Мнения: 341
Някой път изобщо не мога да разбера какво точно се иска.
Точно заради това  😆

# 314
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Поръчах това помагало по Бел, днес ще пристигне и ще го разгледам.

Върнаха входното по мат, 28 от 30 т, така  че поне по мат съм доволна. Разбрах, че са унифицирали резултатите по НВО и матурите да са х 100 т., като за 4 клас ще ги приравняват и към шестобалната система.

Общи условия

Активация на акаунт