Фън Шуй ІІ

  • 91 116
  • 996
  •   1
Отговори
# 465
За какво ти е изкуствен кристал? Като разпръскващо средство се ползва планински кристал. В музея $Земята и хората$ продават, беше казал някой.
В спалнята щом не можеш да местиш няма какво друго да направиш, освен след време като решиш да си сменяш мебелите да си купиш гардероб без огледало. Друга идея е да сложиш параван или да мяташ нещо на огледалата за през нощта.

Натурален кристал събира информация. Трябва да го чисти един път в 2 седмици. Изкуствен работи само като разсейвател. Освен това натурален е елемент на земя и може да има допълнително елементално влияние според Ба Джай и Летящите Звезди. Изкуствен няма ясни елементални характеристики.

# 466
Ако би желал някой да ми помогне.
Какво е гуа числото на мъж роден на 15 февруари 1975?
Излиза ми на различни места 1 и 7,кое е вярното според вас?

7!

Не мога да представя как бих могло да стане 1. Откъде имаш такова информация? Много ми интересно Simple Smile .

# 467
shoshi мерси много.
а за това откуде имам 1: ами някъде бях прочела че след като се съберат
последните 2 чифри на годината на раждане,от нея се вади 2(за мъжете).
Има много информация в интернет за фън шуй ,но за съжаление малка
част от нея е коректна.
Аз съм родена на 17 септември 1981г., изчислявам че съм 5,като събирам
последните 2 цифри и кум тях добавям 5.
Но моля да ме поправите ако греша.
Благодаря:)

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 00:43 от Nut

# 468
  • София
  • Мнения: 2 019
Nut, правилно си изчислила числото си - 5, но за него няма триграма и затова числото ти е 8 триграма ген.

Натурален кристал събира информация. Трябва да го чисти един път в 2 седмици. Изкуствен работи само като разсейвател. Освен това натурален е елемент на земя и може да има допълнително елементално влияние според Ба Джай и Летящите Звезди. Изкуствен няма ясни елементални характеристики.

научих нещо ново  Wink

# 469
Не разбирам какво е 8 триграма ген, и откъде дойде при положение че аз съм 5 а той 7?
Но ще се опитам да разбера.10x:)

# 470
  • София
  • Мнения: 2 019
1 е триграма Кан, 2 Кун и т.н. 5 няма триграма и за това при жените се трансформира в 8, а при мъжете в 2. Така че ти си 8 Ген, а той - 7 Дуй. И двамата сте от западната група.

# 471
  • България
  • Мнения: 224
    Предстои ми да си местим спалнята в друга стая и се чудя накъде да са главите ни newsm78 Дали да сочат юг или север newsm78Аз съм родена на 5.03 .1975г,а съпругът ми на 23.01.1970г.Ще съм благодарна ако ме посъветвате съобразно фън шуй.Предварително благодаря!  bouquet

# 472
  • На село
  • Мнения: 873
Защо не бива да има огледало с/у спалнята? Гардероба ни е с огледални врати вече 6-та година и е успоредно разположен на леглото, таблата на леглото ни също е с огледало. Моля, кажете с две думи, че докато изчета всичките 24 страници от тази тема, ще се пръсна от любопитство или притеснение...

# 473
    Предстои ми да си местим спалнята в друга стая и се чудя накъде да са главите ни newsm78 Дали да сочат юг или север newsm78Аз съм родена на 5.03 .1975г,а съпругът ми на 23.01.1970г.Ще съм благодарна ако ме посъветвате съобразно фън шуй.Предварително благодаря!  bouquet

http://feng-shui.ru/modules.php?name=Calculators&file=calc-Gua

Главите да сочат към азимут 337,5.

# 474
Защо не бива да има огледало с/у спалнята? Гардероба ни е с огледални врати вече 6-та година и е успоредно разположен на леглото, таблата на леглото ни също е с огледало. Моля, кажете с две думи, че докато изчета всичките 24 страници от тази тема, ще се пръсна от любопитство или притеснение...

Наистина — това е много малко информация за да можем да дадем квалифициран отговор.
Трябва да видим форми, материали, посоки, датите на раждане...

Обичайно огледало се струва като нещо лошо за спалнята защото ако виждате себе си в огледалото когато спите — вие сте не са сами в спалнята и подсъзнателно вашият сън не е толкова дълбок, защото винаги има някакви други хора при вас. За интимен живот присъствие на другите хора също не е толкова приятно.

Обаче, стъкло и огледалата са предмет на силна Вода. Трябва да видим дали елемент Вода е благоприятен за вас. Това вече е индивидуално проучване.

# 475
Как мислите, тази ваза подходяща ли е за ваза на изобилието?
Отвора достатъчно голям ли е?
И последно вазата на хладилника ли да е или на място където
не всеки може да я види?Отново намирам противоречиви неща по този въпрос.
Тук е вазата  http://new.photos.yahoo.com/strain_you/photo/294928804314407265/0
БлагодаряSimple Smile

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 01:19 от Nut

# 476
Как мислите, тази ваза подходяща ли е за ваза на изобилието?
Отвора достатъчно голям ли е?
И последно вазата на хладилника ли да е или на място където
не всеки може да я види?Отново намирам противоречиви неща по този въпрос.
Тук е вазата  http://new.photos.yahoo.com/strain_you/photo/294928804314407265/0
Благодаря:)

Място на хладилника е мястото където никой не може да намери нищо винаги. Никой не го види там.
Форма е подходяща - кръгла, което символизира натрупване на неща.

Отворът наистина не е достатъчно голям - поне така ми струва. Също така по-тъмен цвят на отвора прави го доста доминантен в неговата ин-качество. Така аз мисля.

# 477
Благодаря за помощта,almays!
Значи ако някой още се вълнува от това като мен,
може да използва снимката като информация, какво не е
идеално да се използва за ваза на изобилиетоSimple Smile

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 02:01 от Nut

# 478
  • BG
  • Мнения: 793
Само да попитам, ако може някой да ми помогне. Купих си манганов калцид, ако изоб6то така се казва, или орфеев камък. Намирал се само в Родопите. Та въпроса ми е, имате ли някаква информация за този камък, и какво може да ми помогне  Hug

# 479
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Манганов Калцит

много силна любовна енергия
помага за себеразвитие и обръщане към себе си - помага на хора който се раздават, без да се грижат за себе си да си върнат баланса.
помага за разгръщане на способностите и реализацията.
Може ли да покажеш снимка? Ще е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт