Безплатно теглене на пари от сметка-има ли го още?

  • 3 119
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54 415
Няма. Simple Smile
Всеки превод се плаща.

# 16
  • Мнения: 6 166
+ това е валутен превод. Навсякъде ще има и такса за валутен превод.

# 17
  • Мнения: 10 210
Точно в това е драмата. Колкото и да го мисля, не го измислям. Нито Револют, нито касови тегления, нито нищо.

# 18
  • Мнения: 2 204
Драмата е в това, че един път влязат ли ти парите в банка, след това няма вземане обратно. Ако искаш да си ги вземеш или да ги прехвърлиш някъде другаде, таксите са огромни.

# 19
  • Мнения: 54 415
Глупости.
Толкова банки съм сменила, прехвърляне с превод в лв. ми е било до 2 лв.
Ако някой си ги иска в брой, може да плаща, но в днешно време това е архаично.

# 20
  • Мнения: 6 166
Глупости.
Толкова банки съм сменила, прехвърляне с превод в лв. ми е било до 2 лв.
Ако някой си ги иска в брой, може да плаща, но в днешно време това е архаично.

В лева да, но валутните преводи са % от сумата + такса.

# 21
  • Мнения: 8 804
със SEPA превод съм прехвърляла евро между две държави, сметките в евро и не ми взеха стотинка.

# 22
  • Мнения: 6 166
В задачата се пита за долари.

# 23
  • Мнения: 10 210
Условията за евро и за долари е като живот на Земята и на Марс. За съжаление.

# 24
  • Мнения: 1 140
Аз съм много доволна от Револют. Бързи транзакции, без такси за поддръжка, без такса за теглене обаче до 400лв. на месец мисля…

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 261
Аз ползвам ТиБиАйБанк. Много хора казват, че е измислена банка. Може и така да е. Но разплащателната ми сметка в BGN, € и $ са без месечни такси обслужване. Тегля и внасям на каса без такса до определена сума, мисля, че до 5000 лв. Преводите към другите банки безкасово (с Интернет банкиране) са 50 ст. За съжаление не съм правил преводи в € и в $ за да споделя собствен опит. Дали да споделя, че имам и 0,10% лихва върху салдото си?Simple SmileСтава въпрос за сметки на физическо лице.

Но нямам дебитна карта към нито една сметка. Просто никога не ми се е налагало да ползвам дебитна карта. Нямам и такава. Боравя само с кредитни такива.

# 27
  • Мнения: 2 268
В ДСК са увеличили таксите за теглене от техен банкомат ли? Преди беше 0,30, сега са ми взели 2,30? Е*ати.

# 28
  • Мнения: 6 166
Не беше ли безплатно?

# 29
  • Мнения: 2 268
За мен никога не е било безплатно за последните 3 години.

Общи условия

Активация на акаунт