Към ползващите дамски тампони.

  • 13 938
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Тук много трудно се намират без апликатор.В началото ми бяха много неудобни за поставяне, но сега нямам този проблем.Освен това са много по-хигиенични.А технологията за поставяне е по указанията на Блонди.

# 16
  • София
  • Мнения: 35 948
Опитай, когато го слагаш да си свиеш мускулите на корема/'да си глътнеш корема'/ това малко разширява  влагалището и тампона влиза по-лесно.
Лесно се поставя също, ако вдигнеш единият крак/от стоеж/ и леко наведеш тялото напред ...и пак свиваш коремните мускули.
...с апликатор се поставя/според мен/ по-трудно /и болезнено/

# 17
  • Мнения: 1 937
Според мен kadrokosa питаше за тези с коприненото покритие.
o.b.® SILK EASE.

Потърси от тях. Наистина има разлика.

Ето да си почетеш.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Според мен kadrokosa питаше за тези с коприненото покритие.
o.b.® SILK EASE.

Потърси от тях. Наистина има разлика.

Ето да си почетеш.

Точно това имах впредвид! Мерси много!   bouquet

Благодаря и на всички ви, момичета, за инфото!   Hug Heart Eyes  bouquet

# 19
  • Мнения: 565
Tampax и Leaf-letts са с апликатори. За ОВ не съм сигурна. Аз ползвам само с апликатори, защото ми е много по-лесно да ги сложа и съм много доволна. Ще видиш че няма нищо страшно. Пробвай!  Hug Към тампоните има подробни инструкции как да се слагат. А и както е казала една мама по-горе, тампоните с апликатори са много по-хигиенични.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Защо са по-хигиенични - не разбирам?!?! newsm78 Заради това, че не се налага да ги пипаш ли?  Embarassed

# 21
  • София
  • Мнения: 35 948
Защо са по-хигиенични - не разбирам?!?! newsm78 Заради това, че не се налага да ги пипаш ли?  Embarassed
Peace
по-хигиенични????
това не е много силен аргумент, но както и да е  Wink

# 22
  • Мнения: 7 640
Защо са по-хигиенични - не разбирам?!?! newsm78 Заради това, че не се налага да ги пипаш ли?  Embarassed

реално да.
Обаче и другите не ги пипаш по повърхността, ако внимателно действаш

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ами, тогава какво?  newsm78 Хайде, Писка Лиска и Биляна - аргументи?  Hug

# 24
  • Мнения: 7 640
идеята е, че уж са по-лесни за поставяне, казах вече, че според мен това не е така, з-то ги слагаш на сляпо. И уж е по-хигиенично. Представи си спринцовка, на края на буталото на която е тампона.

Минусът им е, че не можеш да видиш какво точно си слагаш Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
Поставянето на тампон с апликатор си е цяло изкуство, според мен! Ако си миеш предварително ръцете, мисля, че няма да имаш проблем с хигиената на тампоните без апликатор. Така че аргументите, че тези като Тампакс били по-хигиенични, нещо не вървят при мен.
Или попитай аптекарките какви ще ти препоръчат, като толкова се чудиш, както The Sun те съветва, или иди в някоя голяма аптека, в която кутийките с тампоните са поставени на рафтове, така, че да можеш да прочетеш кои какви са.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
С апликатор има и на ОБ (100% съм сигурна).Миналият месец си бях купила.Слагат се лесно (не беше болезенено и нямах никакви проблеми).

# 27
  • Мнения: 2 936
tampax-на мен лично не ми харесват,нямат тази "попивателност" на OB.

# 28
  • Мнения: 413
Некомфортното усещане може да се дължи и на размера на тампоните, все пак се раздуват и ако са по-големи причиняват неудобство (или поне при мен е така)  Peace

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Благодаря ви на всички още веднъж!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт