За тези, които четат любовни романи № 39

  • 53 171
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Поръчах си тази книга.След 15-20.06 трябва да излезе. От много време не съм чела хубаво фентъзи...

# 61
  • Мнения: 109
Случайно попаднах на Лусинда Райли, Лавандуловата градина - много ми хареса, буквално на един дъх я прочетох. Сега намерих още няколко нейни, надявам се да са също толкова интересни като тази.
За тези, които не знаят Лусинда Райли в началото пише под псевдонима Лусинда Едмъндс. Има няколко нейни книги в Читанка от този период.
Изчела съм доста от нейните книги и мой фаворит е Орхидеената къща.

# 62
  • София
  • Мнения: 30 139
Случайно попаднах на Лусинда Райли, Лавандуловата градина - много ми хареса, буквално на един дъх я прочетох. Сега намерих още няколко нейни, надявам се да са също толкова интересни като тази.
За тези, които не знаят Лусинда Райли в началото пише под псевдонима Лусинда Едмъндс. Има няколко нейни книги в Читанка от този период.
Изчела съм доста от нейните книги и мой фаворит е Орхидеената къща.
Такова безсмислено резюме са сложили на книгата "Лавандуловата градина", че ако не бяха постовете тук, нямаше и да ѝ обърна внимание.

# 63
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Благодаря за информацията, ще потърся другите книги Simple Smile
Като четох представянето на Кралска тайна - книгата е била забранена за печат и за малко да й стопират кариерата Sad Много неприятно е било. Радвам се, че е успяла и в крайна сметка е публикувала.
Мише, заслужава си, хубава е книгата. Аз почнах сега Кралска тайна и също ми харесва - има си криминален елемент, любовна история, историческа загадка. Много хубаво е написана, поне до тук, до където стигнах.

# 64
  • София
  • Мнения: 30 139
Geia, аз съм си я приготвила за четене и съм сигурна, че си заслужава, но с такова резюме едва ли са привлекли много читатели. Вместо да заинтригуват читателя, те са написали няколко реда глупости (с извинение). Добре, че следя темата и отзивите. Не е само с тази книга така. Доста книги, които ми харесват, съм прочела след препоръка. За мен е много важна и корицата, за да ми пробуди интереса. Поне в последно време на този детайл обръщат внимание.

# 65
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Да, човек трябва да проверява и да рови, май по резюмета трудно може да се ориентира. Въпреки че понякога и по препоръки също не се получава. Не можах да отлепя очи от Кралска тайна, невероятна, а краят беше зашеметяващ. Разбирам защо са искали да я спрат и да не излезе Simple Smile Буквално до 4 часа снощи четох и докато не я довърших, не спрях. Много ми хареса, отдавна не бях чела толкова увлекателна книга. А е писана преди доста години и има много неща, които пасват на ситуацията сега в кралския двор Simple Smile

# 66
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Егмонт бяха обявили, че от днес новата книга на Марч ще е по книжарниците, даже и предварителните заявки бяха изпълнили - още на 7-ми били изпратени. Обаче в нито една онлайн книжарница не фигурира книгата. Някой да е попадал на информация дали ще има забавяне?

# 67
  • София
  • Мнения: 30 139
В рокля на кралица за мен се оказа страхотна книга, но с леко тъжен финал.

Скрит текст:
Знам, че животът е такъв, но ми се искаше да бях спряла до "и заживели щастливо".

Beneath This Mask също се оказа доста приятна книга.

Отивам да търся "Кралска тайна" след поста на Geia.

# 68
  • София
  • Мнения: 9 292
Егмонт бяха обявили, че от днес новата книга на Марч ще е по книжарниците, даже и предварителните заявки бяха изпълнили - още на 7-ми били изпратени. Обаче в нито една онлайн книжарница не фигурира книгата. Някой да е попадал на информация дали ще има забавяне?
По книжарницата е налична още от четвъртък Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 777
Читалищните библиотеки не са критерий за книгоосигуреност. Те по принцип повече си обръщат внимание на другите дейности, библиотеките им и закупуването на нови книги обикновено са им последна грижа. Не така стои въпросът с общинските и регионалните библиотеки. Последните имат достатъчно голям бюджет за закупуване на нови книги. Отделно последните години Министерството на културата пуска проектни програми с възможност за закупуване на нови книги. Всяка библиотека може да се кандидатства и да спечели проект, разбира се там има редица условия / трябва да има определен процент книги на български автори, определени проценти на закупените книги от дадено издателство и др./.  В нашата библиотека например непрекъснато се купуват книги от всички жанрове, поминалата седмица си взех Сделката, сега са купили и Грешката. Избор богат, чета и връщам, така не се затрупвам с книги, ако ми се приска да препрочета някоя просто пак си я вземам. Хубавото е, че имамелектронен картон. Повечето библиотеки - регионалните със сигурност имат библиотечен софтуер, съответно имам електронен картон, който мога да си преглеждам / имам си потребителско име и парола/да видя какво съм чела, има електронен каталог, в които се качват всички книги, качват се непрекъснато новите заглавия, мога да си набелязвам какво искам да прочета и дори да си направя електронна заявка, после само отивам и си ги вземам, мога да следя кога ми изтича срока на заетите книги, просрочила ли съм ги и дължа ли глоба.

# 70
  • София
  • Мнения: 30 139
Дайте мнение за Ленора Бел. В другата тема я хвалят. В какъв стил са романите ѝ?

# 71
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Дайте мнение за Ленора Бел. В другата тема я хвалят. В какъв стил са романите ѝ?
Тези, които аз съм чела са исторически+ любовна история...Леки и приятни за четене без да са шедьоври...

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
The Monster
(Boston Belles #3)
by L.J. Shen (Goodreads Author)
 **** 3.76 
много нисък рейтинг от бета читателите на Шен. И все пак нямам търпение да я прочета.

# 73
  • Мнения: 147
Момичета, георите от Boston Belles са порасналите деца на героите от предните книги на Шен ли ?

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Не, книга първа на Boston Belles е за Хънтър - приятел на младежите от All Saints High Series /децата на Sinners of Saint Series/, а останалите са за неговото семейство /брат му вThe Villain, сестра му вThe Monster и .. последната ще е за сестрата на хммм... съпругата на The Villain и адвоката на семейството /преполага се/ на Хънътр. В същото време Хънтър се жени за дъщерята на Трой Бренан и Спароу - от Спароу, а Чудовището /The Monster/ е осиновеният им син....  Обърках ли те?! Laughing

Май по-добре да го бях нарисувала, хихи

Сега се сетих, че е по-правилно да се нарече, че е по-скоро за децата на Спароу /Сейлър и Сам /осиновеният син/ + семейството на Хънтър, приятелят на Найт и Вон.

Общи условия

Активация на акаунт