За тези, които четат любовни романи № 39

  • 53 170
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 30 139
Благодаря ви за предложенията, момичета!

Знам, че някои от вас си закупиха Ел Кенеди (Грешката и Сделката). Прочетохте ли ги и как са?

# 46
  • Мнения: 737
Ако харесваш Красиво безрасъдство на Шен, на Ел Кенеди са подобни. На мен ми харесаха.
Книгите още ги събирам и си мислех тези, които няма да прочета отново да ги споделя с вас и ако някой си хареса да подаря. За библиотека не се бях сетила, че може да искат любовни романи.
От дискусиите за Британеца седнах днес да я чета. Минала съм половината и съм със смесени чувства - много тежки истории на главните, на моменти доста груба ми идва, но пък е интересна история и ще си я дочета. Не мога да кажа, че е ужасна, но едва ли бих я повторила. Благодаря за пояснението за "бяла кост"

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 22:34 от VikiE

# 47
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Мнение за "Вишъс" на Шен? Колебая се дали да я купя. Вчера четох отзив за нея в една група, според което тази книга е много по-добра от серията за децата.

# 48
  • Мнения: 737
Много коментари имаше, че е по-добра от серията за децата. Още преди да излезе на бг. Аз съм я взела и ми е планувана за съботно четене. Моя приятелка многооо и похвали

# 49
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Мерси, значи ще я взема.

# 50
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804
Благодаря ви за предложенията, момичета!

Знам, че някои от вас си закупиха Ел Кенеди (Грешката и Сделката). Прочетохте ли ги и как са?
Аз ги купих, прочетох и не са лоши. Типични колежански истории...

# 51
  • Мнения: 348
"Tryst six venom" на Пенелъпи Дъглас вече е излязла. Почвам я! Няма да се спи!!! 🥳🥳🥳
ще ми е любопитно да споделиш мнение. Харесвам ПД, но май не ми се чете лесбийска история /сега не ме мислете за ксенофоб, но ... нямам против ЛГБТ, просто ... не съм сигурна, че като съм далеч от тази сексуалност ще успея да харесам историята /и да я разбера/
Намам търпение следващият вторник да излезе Чудовището на Шен и няма да спя докато не я прочета.

Аз съм със смесени чувства. Чакам я от дълго време, знам че заедно с "Чудовището" на Шен излизат по едно и също време и нямах търпение да дойде юни. Но нито от страницата на Пенелъпи, нито от групата съм разбрала,че е история за лесбийки. И като започнах да я чета още с първите изречения ми светна лампичката и после се загледах в корицата и се осъзнах. Много се разочаровах и ми идеше да я зарежа, защото и аз не си падам по тези истории, мислех че няма да я разбера. Но реших да оставя предразсъдъците и да й дам шанс, да видя за какво иде реч, последните години в класациите на ГР за любовни романи винаги има такъв тип книги. Ами странно,но ми хареса и аз не мога да си го обясня. 😀 Сякаш забравяш,че са две жени и просто се съсредоточаваш върху любовната история. Дадох й оценка 4 от 5. Но аз много харесвам Пенелъпи и начина й на писане, ако беше друг автор нямаше да я прочета докрай.
И вече чакам "Мотел" и с особено нетърпение поредицата "Hellbent".

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Благодаря Челси, ще и дам шанс тогава.
За мен Ел Кенеди и доста различна от Шен. При Шен младежите са гневни, мрачни и  сексуалният заряд е на макс. При Кенеди любовните истории са сладки, закачливи, драмата ... ами не е драма. Обичам Шен и харесвам Кенеди. За сметка на това пък никак не харесах ....... не и помня името - Целуни звездите. Значи ..... Тиджан от ранния и период - ако мога така да я обидя достатъчно.

# 53
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Аз съм решила да заделя една част от книгите, които не искам да пазя за библиотека, една искам да даря за онко отделението в нашия град и да направят библиотека там.
Случайно попаднах на Лусинда Райли, Лавандуловата градина - много ми хареса, буквално на един дъх я прочетох. Сега намерих още няколко нейни, надявам се да са също толкова интересни като тази.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Случайно попаднах на Лусинда Райли, Лавандуловата градина - много ми хареса, буквално на един дъх я прочетох. Сега намерих още няколко нейни, надявам се да са също толкова интересни като тази.
Моята приятелка е нейна ОГРОМНА фенка. Много харесва поредицата "Седем сестри" и горещо ми я препоръчва, но все още нищо не съм чела.

Книгите, които не желая да задържа /а аз не трупам хартиени книги, пазя си само на Шен и Джули Гарууд/ преди време дарявах на библиотека. Приемат нови издания с отворени обятия, много се радват. Отказват само сатари соц. книги. Последните 14 бр продадох в група във фейсбук. Някой от книгите бяха от тези със списание Журнал, тях дадох 5 бр за 10 лв - пакет, а останалите продавах по 5 лв за брой. Изкупиха ги буквално на мига, а аз изкарах 60 лв, колкото за три нови книги.

# 55
  • Мнения: 4 028
Мнение за "Вишъс" на Шен? Колебая се дали да я купя. Вчера четох отзив за нея в една група, според което тази книга е много по-добра от серията за децата.
Прочетох цялата серия за родителите, сега съм на края на Разгневения бог - серията за децата. Всички книги, освен Разгневения бог, много ми харесаха.

# 56
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Друг е въпросът какъв бюджет имат за закупуване на нови книги...Или разчитат на дарения.
Моя приятелка работи за кратко в читалище в едно село тук в региона. Нейният годишен бюджет за закупуване на книги беше 340лв .. налЕ ..

# 57
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804
Друг е въпросът какъв бюджет имат за закупуване на нови книги...Или разчитат на дарения.
Моя приятелка работи за кратко в читалище в едно село тук в региона. Нейният годишен бюджет за закупуване на книги беше 340лв .. налЕ ..
Което при средна цена 20 лв. са 17 книги....Въобще не е много, ако ги разделим и на жанрове...

# 58
  • София
  • Мнения: 9 292
Мнение за "Вишъс" на Шен? Колебая се дали да я купя. Вчера четох отзив за нея в една група, според което тази книга е много по-добра от серията за децата.

Вишъс е една от любимите ми книги на Шен Wink

Емилия и Вишъс са невероятна двойка и историята им е много хубава Wink

# 59
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Между другото във фейсбук има една група - дари книги на читалище, доста често има читалища, които имат крещяща нужда от книги, та може и там да погледнете. Аз чакам да се прибера, че да разпределя книгите и ще се разделя с една част.
. Яна . - аз случайно попаднах на нея, чета вече втора книга - била е забранена за издаване и определено много ми харесва стилът й на писане. И е мой тип - има преплитане на минало и настояще, любовна история, интересна развръзка, така че ако ти попадне нещо, чети, няма да съжаляваш.

Общи условия

Активация на акаунт