Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 54 606
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 9 577
Наистина състава е изчистен.  😊 За използване върху лицето бих се замислила, заради комедонния индекс на маслата, най-вече на кокосовото. Но не пречи да се опита, всичко е индивидуално. 😃
Ами, харесва ми под слънцезащитен или като нощен крем да го ползвам. Но, си права за комедогенният индекс. Thinking
Още друго забелязвам.  Дразни ми нещо на очите:weary:. Започва познатия сърбеж на контура на окото. Такъв получавам напоследък от повечето ми около очни. Крема ANR на ЕЛ, толкова прехвалени дразни също. Споделям само, понеже може да е индивидуално.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 814
НОВО! КУТИЯ ИЗБЕРИ СИ САМ
Ако кутията PickNDazzle беше вълшебната лампа, то тя щеше да изпълни 3 ваши желания. Ние създадохме обаче кутия "Избери си сам", която отговаря не на 3, а на всички ваши желания. Побързай да я грабнеш! 6 пълноразмерни продукта - eдин BEST SELLER, един продукт изненада, 4 продукта по избор + безплатна доставка! САМО ЗА 39 лв.!!!
 👉   https://---shoretner923-3yTMXW8

# 722
  • Мнения: 1 306
https://kibrit.bg/box/saff
Скрит текст:
Почистващ мицеларен гел, 100мл.
Нежен и богат измиващ гел, който се разпенва в кремообразна пяна и премахва примесите и следите от грим. Съдържа ключов активен комплекс от черен овес, растителен лецитин, шафранов минзухар, Д-пантенол. Кожата се усеща приятно омекотена, успокоена и с повече блясък.
Пазарна цена: 30лв.

Тонер с копринена текстура, 200мл.
Тонер с копринена текстура, 200мл.
Тонерът подсилва действието на следващите продукти. Патентованият екстракт от златни водорасли потиска причинителите на възпаления и укрепва хидролипидния баланс. Шафрановите минзухари действат антиоксидантно, а маслото от шипка подхранва в дълбочина. Екстрактът от ванилия в комбинация с хиалуронова киселина, поддържат водния резерв.
Пазарна цена: 45лв.

Дълбоко подхранващ серум, 50мл.
Дълбоко подхранващ серум, 50мл.
Този изключителен серум превръща енергията на фитоекстракта от шафранов минзухар и на роза дамасцена в съвършена синергия за най-сияещия и свеж тен. Фината текстура доставя в кожата редки съставки и лечебни ботанически екстракти за постигане на стягане, противостареещ ефект и хидратация.
Пазарна цена: 96лв.

Дневен крем за сияйна кожа с хиалурон, 50мл.
Ефирен лосион за тяло, 200мл.
Притежава нежен аромат и лека консистенция. Комбинацията от шафранов минзухар, роза, витамини и ценни масла от синя слива, жожоба и пшеничен зародиш, подхранват и подобряват еластичността на кожата. Комплексът от водна лилия и липоамино киселини успокоява и защитава от UV лъчите и агресорите на околната среда.
Пазарна цена: 55лв.

# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Ух 65лв. Всичко звучи много хубаво,  но тази цена ми е в повече.

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 07:47 от decuto

# 724
  • Варна
  • Мнения: 814
Серумът на Сафф е страхотен, тонера има много положителни отзиви. Лосиона за тяло е лек, попива бързо, отлично овлажнява кожата до следващо къпане и вече не е в онази алуминиева опаковка, която не позволява да се използва целия продукт Simple Smile Кутията си заслужава!

# 725
  • Мнения: 2 185
Тази кутия на PickNDazzle - аз ли изпускам нещо или това направи си сам е само заглавие :д продуктите показани като включени са точно 6 и реално няма от какво да си избираш щом кутията идва с 6 продукта 👀

# 726
  • Мнения: 1 340
Има падащо меню.
Тази кутия на PickNDazzle - аз ли изпускам нещо или това направи си сам е само заглавие :д продуктите показани като включени са точно 6 и реално няма от какво да си избираш щом кутията идва с 6 продукта 👀

# 727
  • Мнения: 2 185
Сега го видях…и все пак са ми все нечувани от мен марки, но за всеки влак си има пътници Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 774
Поръчах Сафф. Цената очаквах даже да е повече.

# 729
  • Мнения: 22 508
Аз ще ползвам само тонера и крема евентуално, другите две са ми излишни. Ще помисля малко.
А и съм сигурна, че след седмица-две, ще се появят продукти я в размени, я за продажба.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 193
На мен цената ми минава психологическата бариера. Засега се въздържам.

# 731
  • Мнения: 3 642
НОВО! КУТИЯ ИЗБЕРИ СИ САМ
Ако кутията PickNDazzle беше вълшебната лампа, то тя щеше да изпълни 3 ваши желания. Ние създадохме обаче кутия "Избери си сам", която отговаря не на 3, а на всички ваши желания. Побързай да я грабнеш! 6 пълноразмерни продукта - eдин BEST SELLER, един продукт изненада, 4 продукта по избор + безплатна доставка! САМО ЗА 39 лв.!!!
 👉   https://---shoretner923-3yTMXW8

Харесва ми, избрах си продукти, които със сигурност бих ползвала, само да не беше крема на Авант, който най-вероятно имам. Що пък не са сложили и там падащо меню с повече възможности за избор...

Саф я поръчах, всичко ще почна да ползвам почти веднага, без лосиона за тяло. Реално всеки продукт ми идва на 17,50 лв. /включих и доставката/, така че нямаше какво толкова да мисля. Искам да ги видя вярно ли са толкова добри колкото казват или са поредната прехвалена марка. Нищо тяхно не съм ползвала до сега, имам ексфолиант за тяло, който чака ред.

# 732
  • София
  • Мнения: 2 661
Честно казано се надявах на други продукти в кутията на Сафф. Много исках нощния им крем. Мицеларния гел и лосиона за тяло са ми малко излишни и се чудя дали да я поръчвам. Със сигурност излиза по-евтино от редовните им цени, но 70лв+(с доставката) ми идва малко в повече.

# 733
  • Мнения: 2 162
Поръчах в бързината две кутии на Saff, като едната е подарък за майка ми. Ами вземат да свършат Grinning... но сега се замислям, че от всички продукти най ме грабва серума Double Crystal Revitalizing, който пък е с различна опаковка от този, който е в сайта. Отказах мойта.

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 10:59 от Pink Dress

# 734
  • Мнения: 73
И аз поръчах кутията на Сафф с цел да видя дали наистина си заслужават или са прехвалени, особено тонера им, за който съм чела много позитивни неща. Цената очаквах да е повече, радвам се че не е. Ако наистина са добри си заслужава определено, само тонера, на който се чудя от март месец е 45лв така че съм доволна че изчаках и се чудих толкова Grinning

Общи условия

Активация на акаунт