Сайтове предлагащи безплатно обучение и документ

  • 4 988
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте,

Съществуват ли сайтове предлагащи безплатно обучение по нещо и накрая документ. И всичко това да е безплатно.

# 1
  • Мнения: 9 582
Има на английски. За български нямам информация.

# 2
  • Мнения: 782
udemy.com
Мисля, че съвсем безплатни курсове няма, но има много евтини, по няколко евро. Дават сертификат накрая. Лично не съм ги пробвала, но имам приятелка, която е много доволна.

# 3
  • Мнения: 140
udemy.com
Мисля, че съвсем безплатни курсове няма, но има много евтини, по няколко евро. Дават сертификат накрая. Лично не съм ги пробвала, но имам приятелка, която е много доволна.

Видях ги, но не съм добре с английския

# 4
  • Мнения: 782
Хм, ами в такъв случай аз бих започнала по скоро от там. Simple Smile
Има мноого начини вече да се учи език, дори от youtube. Ако идеята е да си потърсиш по-хубава работа, езикът не е бонус, ами направо е задължителен.

# 5
  • Мнения: 140
Кой език е за предпочитане
английски, руски, френски, ....

# 6
  • Мнения: 782
Английски на първо време. И изобщо не е задължително да го научите перфектно, а просто разбираемо, така може да си намерите прилична административна работа например.
Иначе след време може сама да прецените - френски/немски по принцип са трудни и с курс 1-2 пъти седмично трудно се учат. Испански или италиански, мисля че са по-добър вариант.

# 7
  • Мнения: 15
udemy.com
Мисля, че съвсем безплатни курсове няма, но има много евтини, по няколко евро. Дават сертификат накрая. Лично не съм ги пробвала, но имам приятелка, която е много доволна.

Вземал съм напълно безплатни курсове. Често ти трябва купон код, за да вземеш такъв курс. Даже учители от които съм си пазарувал курсове, са ми изпращали купон код и след въвеждането на този код съм вземал курса им напълно безплатно.
Курсовете в сайта са евтини.

# 8
  • Мнения: 140
Благодаря за съветите

# 9
  • Мнения: 11
Покрай короната и електронното обучение има доста безплатни обучения и курсове, но без сертификат.

# 10
  • Мнения: 1
Здрасти, аз също търся нещо такова

Общи условия

Активация на акаунт