На море в Турция - Тема 71

  • 67 799
  • 813
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 176
Съвсем нормално все пак сме в разгара на сезона.

# 136
  • Lovech
  • Мнения: 28
Lonicera или Eftalia? И кой хотел от двете вериги е по-ОК? Важно е добър аквапарк за големи деца Wink
След 4 пъти в Ефталиите, тази година ще е за пети, и въднъж в Лонисера, твърдо за децата Ефталия е много добър избор.

# 137
  • Мнения: 3 638
Гледайки офертите на ТА, които ми излизат на фейса, имам чувството, че цените скочиха много. Може би и защото ние вече сме си 4 възрастни, не зная, но вие имате ли такова усещане?
Не следя оферти мога да кажа само нашата. Пътуваме със собствен транспорт. Резервирахме същия хотел, който бяхме резервирали миналата година. Тогава щяхме да платим по-спомен някъде около 2400 лв. за юни месец. Сега в същия хотел, същата стая, но юли месец платих 1400 лв. В моя случай цената е паднала драстично.

# 138
  • Мнения: 711
Гледайки офертите на ТА, които ми излизат на фейса, имам чувството, че цените скочиха много. Може би и защото ние вече сме си 4 възрастни, не зная, но вие имате ли такова усещане?
Не следя оферти мога да кажа само нашата. Пътуваме със собствен транспорт. Резервирахме същия хотел, който бяхме резервирали миналата година. Тогава щяхме да платим по-спомен някъде около 2400 лв. за юни месец. Сега в същия хотел, същата стая, но юли месец платих 1400 лв. В моя случай цената е паднала драстично.

Може ли повече подробности за кой хотел става въпрос и от къде направихте резервацията?

# 139
  • София
  • Мнения: 641
Гледайки офертите на ТА, които ми излизат на фейса, имам чувството, че цените скочиха много. Може би и защото ние вече сме си 4 възрастни, не зная, но вие имате ли такова усещане?
Не следя оферти мога да кажа само нашата. Пътуваме със собствен транспорт. Резервирахме същия хотел, който бяхме резервирали миналата година. Тогава щяхме да платим по-спомен някъде около 2400 лв. за юни месец. Сега в същия хотел, същата стая, но юли месец платих 1400 лв. В моя случай цената е паднала драстично.
Моля споделете как сама си направих те резервацията ,може и на лично съобщение.
Много благодаря!

# 140
  • Мнения: 1 140
Съдейки по моя опит от преди 2 години, цената за същия хотел, същите дати е двойна!

# 141
  • Варна
  • Мнения: 765
Цените може би зависят от вида и нивото на хотела. Преди малко погледнах мястото където сме били преди 4г., ами цената е същата. Погледнах и място където бяхме преди 2г., съвсем слабо покачване, може би около 10%. Това говоря за цените в евро на нощувка, в лири е ясно че са нагоре. Като цяло цените са си на същите нива, единствено последния път преди 2г.. като бяхме в Турция забелязах покачване на храната по ресторантите, но това в лири, иначе в евро си беше пак същото ниво.

# 142
  • Мнения: 3 638
Гледайки офертите на ТА, които ми излизат на фейса, имам чувството, че цените скочиха много. Може би и защото ние вече сме си 4 възрастни, не зная, но вие имате ли такова усещане?
Не следя оферти мога да кажа само нашата. Пътуваме със собствен транспорт. Резервирахме същия хотел, който бяхме резервирали миналата година. Тогава щяхме да платим по-спомен някъде около 2400 лв. за юни месец. Сега в същия хотел, същата стая, но юли месец платих 1400 лв. В моя случай цената е паднала драстично.
Моля споделете как сама си направих те резервацията ,може и на лично съобщение.
Много благодаря!
Резервацията е през Версо, просто не ползваме техен транспорт, пътуваме си с нашата кола.
Миналата година за нашите дати в бг агенциите вече нямаше места, затова резервирахме през сайта на хотела, като цената която ни дадоха от хотела, беше по-ниска от тази през бг агенциите. Тогава, обаче избухна пандемията, отменихме почивката си и извадихме късмет, защото ни върнаха цялата сума веднага.
Тази година обратното - на сайта на хотела цените бяха двойни, през нашите агенции обаче имаше намаления и като видях тази цена не можах да се въздържа.
Хотелът е Лонисера Спа, резервацията е през Версо със собствен транспорт. Пътуваме 2 възрастни и 2 деца и сме в двойна стандартна стая, 7 нощувки.
Резервацията я направих преди около месец, като платих 200 лв. капаро, сега преведох останалата сума и стискаме палци всичко да е наред до пътуването.
Сега погледнах, че все още има промоции за нашите дати, само цените са малко по-високи.
Също като резервирах за нашите дати бяха изчепрани местата, но от Версо се обадиха в хотела и от там са им отпуснали допълнително стаи.

# 143
  • Мнения: 32
Здравейте, чета темата редовно и в момента имам нужда от помощ за избор на хотел между Vogue Supreme Bodrum или Granada Luxury Belek. С дете на 10г. сме и не може да решим кой е по - добрият избор. Забавленията за детето са приоритет,а периодът е началото на Септември.

# 144
  • София
  • Мнения: 1 422
Относно цените. Мога да кажа за Амара бившия
цена от 22.09.2020 - 1797 лв
цена от 21.09.2021 - 1489 лв
Това е за 2-ма с рейс
Батихан
цена от 22.09.2020 - 1629 лв
дъщерята ходи с гаджето на тая цена с Турс
цена от 21.09.2021 - 1320 лв

Та в тоя ред на мисли цените тая година са по-тънки. На всичкото отгоре като исках оферта за тая година от агенцията, с която пътувам ми казаха изчакай. Което ме навежда на мисълта, че още ще падат.

Опс една бърза редакция, току що видяна.
Кефалука от 21.09.2021 ми оферираха 2120 лв към 01.06.
Цената която видях ей сегинка е 1929 лв пак за двама, с рейс. Така, че май цените за пръв път ми се случва видимо падат.

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 14:10 от valerko

# 145
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Ние тази година получихме същата цена като миналата година (за 29.05) за Seven Seas Sealight Elit в Кушадасъ и доста по-изгодна за Лонисера Спа за двустаен апартамент. Затова и избрахме по-далечната дестинация.

# 146
  • Мнения: 1 516
Мнение за Ефталия вилидж Алания, на снимките стаята изглежда зле,така ли е?Как е плажа,храната?

# 147
  • Мнения: 3 638
Аз да питам в хотелите предлагат ли маникюр и какви са цените горе-долу?
Също ако може да ме ориентирате и в цените за спа процедури и дали поемат деца. Дъщерята е на 9 г. Обещала съм й да я водя на спа, иска масаж Joy

# 148
  • Мнения: 415
Аз да питам в хотелите предлагат ли маникюр и какви са цените горе-долу?
Също ако може да ме ориентирате и в цените за спа процедури и дали поемат деца. Дъщерята е на 9 г. Обещала съм й да я водя на спа, иска масаж Joy

Мога да напиша за Seven Seas Sealight Elit в Кушадасъ. За 50 евро беше цялостен масаж с некви масла,отделно турска баня със сапунен масаж,отделно няква маска на лицето и към всичкото това ползваш всички процедури към СПА-то,вани,сауни и тем подобни,като самия масаж трае 90 минути!!

# 149
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Маникюр в Топкапъ - Лара беше около 20 -25 евро. Останах с впечатление обаче, че може да се пазариш. Не съм си правила. Просто питах, че ми се беше счупил един нокът..

Общи условия

Активация на акаунт