На море в Турция - Тема 71

  • 67 864
  • 813
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 423
Валерко храната ни я сипваха,каквото и колкото искаш не е имало проблем.Бакшиша от по 10тл.беше уж начален, защото при пристигане това ми бяха всичките дребни Blush (от Тавекс ми дадоха всичките лири по копюри по 100тл), но дамата която ни оправяше стаята така и не я засекох повече въпреки че на третия ден бях оставил още една сума на плота тази жена така и не ги пипна, а бях оставил бележка на тях,както и да е. Като минем и Корумар почваме по Анталия и околностите Heart Eyes

А така...в Сюрмели бях оставил 2 долара на камериерката....е нямаше такава мърла, обидена ли го раздаваше от малката сума, самата и визия беше отвратителна. Ти в Анталия ще ходиш, аз мисля тази година преди Анталия да видя какво се случва в Бодрум.

Та в тоя ред на мисли моля някой с мнения за хотели там....това, което ми е хванало очето са Кефалука и Роял Асарлик. Кефалука е в царевичака обаче, там трябва по цял ден да се наливам, но пък е Мерцедеса на Бодрум, докато Рояла си е баш в центъра на събитията и има къде да раздвижа морното си, залежало и изтощено тяло. Отворен съм и на други предложения, като Парким Аяз например.

# 121
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Ако си в Марин, НИКАКЪВ проблем да ползваш "аквапарка" на Оушън

Това от кога? Ние миналата година бяхме септември там и между двата хотела имаше опъната ограда.

Значи твоето инфо е по-ново от моето, така че е по-актуално. Ние, когато бяхме, 2019, нямаше ковиди и двата хотела си работеха буквално като един - общи площи, части, басейн и т.н

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Приятели се върнаха в неделя от Бодрум. Бяха във Vogue и са очаровани - големи, чисти стаи, много и вкусна храна, лунапарк, аквапарк.

# 123
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Писах директно на Ефталия Марин - отговориха ми, че за жалост не може да се ползва аквапарка на Оушън, а само на Острова...

# 124
  • Мнения: 54
Здравейте!
На 25.06. ще пътуваме до Алания с автобус.Днес си извадих сертификат за ваксинация от вакс.кабинет (след 2 ваксини). Притеснява ме, че на него пише че "този сертификат не може да се ползва за пътуване". Води се Цифров COVID сертификат на ЕС. Вярно ли е, че не мога да пътувам с него и какъв трябва да бъде за да е признат за чужбина?

# 125
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Здравейте!
На 25.06. ще пътуваме до Алания с автобус.Днес си извадих сертификат за ваксинация от вакс.кабинет (след 2 ваксини). Притеснява ме, че на него пише че "този сертификат не може да се ползва за пътуване". Води се Цифров COVID сертификат на ЕС. Вярно ли е, че не мога да пътувам с него и какъв трябва да бъде за да е признат за чужбина?
Обмислям и аз на 25.06 да пътувам с автобус. С коя фирма? Аз мисля с антигенен тест..за жалост при мен минаха 6 м от боледуването 😣

# 126
  • Мнения: 54
Ние ще пътуваме с Ориент 99 до Лонисера

# 127
  • Мнения: 64
Здравейте!
На 25.06. ще пътуваме до Алания с автобус.Днес си извадих сертификат за ваксинация от вакс.кабинет (след 2 ваксини). Притеснява ме, че на него пише че "този сертификат не може да се ползва за пътуване". Води се Цифров COVID сертификат на ЕС. Вярно ли е, че не мога да пътувам с него и какъв трябва да бъде за да е признат за чужбина?

Имат предвид, че не замества паспорт, билет и разни такива. По-скоро пише "този сертификат не е документ за пътуване", а не че не може да се използва за пътуване. Най-добре си го изкарайте на хартиен носител, но си го свалете и на телефона примерно.
Някой запознат за музеите в стария град в Сиде? Цена?

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте!
На 25.06. ще пътуваме до Алания с автобус.Днес си извадих сертификат за ваксинация от вакс.кабинет (след 2 ваксини). Притеснява ме, че на него пише че "този сертификат не може да се ползва за пътуване". Води се Цифров COVID сертификат на ЕС. Вярно ли е, че не мога да пътувам с него и какъв трябва да бъде за да е признат за чужбина?
Пише, че не може да пътувате, защото за пътуване ви трябва паспорт (ЛК).
Сертификата доказа, че сте ваксинирани.

# 129
  • Мнения: 54
Здравейте!
На 25.06. ще пътуваме до Алания с автобус.Днес си извадих сертификат за ваксинация от вакс.кабинет (след 2 ваксини). Притеснява ме, че на него пише че "този сертификат не може да се ползва за пътуване". Води се Цифров COVID сертификат на ЕС. Вярно ли е, че не мога да пътувам с него и какъв трябва да бъде за да е признат за чужбина?
Пише, че не може да пътувате, защото за пътуване ви трябва паспорт (ЛК).
Сертификата доказа, че сте ваксинирани.
Ааа, ясно.Благодаря! Аз мислех, че трябва да си извадя стария вариант за сертификат

# 130
  • София
  • Мнения: 641
Здравейте!
Четох ,четох ,четох ,но не намирам подобна информация!
Интересуват ме 5-звездни хотели, нови, отварящи врати тази година, в по-големите курорти.
Анталия и прилежащите селища, Мармарис, Бодрум, Кушадасъ, Дидим....
Последно сме гостували на Sentido Numa Bay, преди 2 години и бяхме очаровани от всичко.
Ще съм много благодарна да споделите който каквато информация има ,по въпроса:)Simple SmileSimple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 1 173
[quote

Имат предвид, че не замества паспорт, билет и разни такива. По-скоро пише "този сертификат не е документ за пътуване", а не че не може да се използва за пътуване. Най-добре си го изкарайте на хартиен носител, но си го свалете и на телефона примерно.
Някой запознат за музеите в стария град в Сиде? Цена?
[/quote]
Ние бяхме в Стария град Сиде миналата седмица- 80 лири комбиниран билет за Амфитеатъра и за музея.

# 132
  • София...........
  • Мнения: 955
Lonicera или Eftalia? И кой хотел от двете вериги е по-ОК? Важно е добър аквапарк за големи деца Wink

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 01:41 от divna_

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 518
Lonicera или Eftalia? И кой хотел от двете вериги е по-ОК? Важно е добър аквапарк за големи деца Wink

Здравейте, били сме в Ефталия Вилидж, Ефталия Марин и Лонисера 5*. Твърдо съм за Ефталиите. Аквапаркът на плажа(острова) за мен определено е по-добре. Плажът е широк и винаги има място, на Лонисера плажът е тесен.

# 134
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Гледайки офертите на ТА, които ми излизат на фейса, имам чувството, че цените скочиха много. Може би и защото ние вече сме си 4 възрастни, не зная, но вие имате ли такова усещане?

Общи условия

Активация на акаунт