Отговори
# 45
  • London
  • Мнения: 6 732
Защо да не са оферта? Изрично в Заландо пише, че няма пост Брекзит мита и увеличения за крайния потребител.

# 46
  • София
  • Мнения: 35 098
Защото с превозвачи спрях да се занимавам от години, със Заландо имах проблем, колкото и невероятно да звучи и се реши ужасно трудно за мен, и защото тук се предлага всичко, което отговаря на личните ми вкусове.
Останалото с кеф попълвам при пътувания.

Иначе, аз само и единствено съм пазарувала онлайн от Германия, Англия, Франция и спорадично от САЩ.

# 47
  • London
  • Мнения: 6 732
Може, не знам..... аз понеже съм на територията на Англия и са ми удобни. Дори връщането е улеснено, идва куриер и ти взима пакета за връщане от дома. Всичко става чрез сайта на Заландо и е напълно безплатно, та можеш да навземеш каквото решиш, мериш, пробваш и върнеш след няколко дни каквото не ти е станало или не ти стои добре. Аз съм доста резервирана към екпериментално взимане от сайтове, защото много марки имат и реплики....., което мен лично ме притеснява.

# 48
  • София
  • Мнения: 35 098
О, да, ужасно е лесно на територията на страната.
Тук мацките се зариват с неуспешни покупки, както бях и аз. Разправия си е връщането.

# 49
  • Мнения: 14 844
В момента, според мен, мас маркет дрехите въобще не си струват цената. Летни рокли по 50-100 лв. Ами ще изчакам малко и ще пуснат намаленията.
На същото мнение съм. Шият се в условия на експлоатация, материалите са евтини, в същото време крайният продукт е все по-скъп. Рокля преди 5 години за 50 лв и рокля сега за 100 - в Бангладеш дали заплатата се е вдигнала двойно?

# 50
  • London
  • Мнения: 6 732
Някъде четох, че цената на памука рязко скочила. Може и това да е една от причините....

# 51
  • София
  • Мнения: 38 489
Цените се повишиха, за да си избият загубите от локдауна.

# 52
  • Мнения: 1 595
Ехо момичета! Купих си няколко тениски тези дни, но нищо по-различно за лятото.Продължавам да гледам този тъп сайт, заради който пуснах темата, не знам какво толкова ме дърпа натам! Гледам този панталон, пише че е ленен. Мисля да го поръчам. С какво мога да го съчетавам? С токчета не ми седи много ок, по-скоро с бели кецове Откакто се помня лятото съм само с дънкови панталонки и дънкови къси гащеризончета, обличам се много скучно и ми се иска нещо по-друго. https://www.corsoitaliaonline.com/product/pantalon-blu-scuro-lino-5032.html                                    И другото, което още искам е тениската https://www.corsoitaliaonline.com/product/bluza-powder-wings-5527.html  Колко е скъпо не знам вече, от обикалянето по магазините тия дни останах с впечатление, че всичко е много скъпо! Една нищо и никаква лятна дълга рокля на пипане като найлон по 100-120лв! Нови колекции, хубаво, но до есента не мога да ходя гола. Купих си една тениска за 13лв и две за по 22, какво да се прави...

# 53
  • София
  • Мнения: 35 098
Хубави са, купи си ги.
Купувай каквото искаш, не каквото трябва.

# 54
  • Мнения: 266
Купи си нещата и си ги носи с кеф.  Струва ми се, че си младо момиче. Сега ти е времето да си купуваш и да се киприш.
С годините никой не е станал по-млад и по-красив.
А пък на кой какво му било скъпо или евтино няма никакво значение.

# 55
  • Мнения: 9 866
Аз бих ти казала - внимателно с лена. Прекрасна за лятото материя, с едно ужасно качество - мачка се веднага след обличане. Ако това не те притеснява, купувай.

# 56
  • Мнения: 919
Тези Corso italia имат магазин във Варна, ако са същите, добре ми изглеждат на витрината, но не съм гледала отблизо....

# 57
  • Мнения: 360
Колко трябва да струва една дреха и дали си струва, си решаваш единствено и само ти, според доходите ти. Жена ми примерно няма рокля над 60-70 лева, а постоянно получава комплименти за роклите си. Еми намерила си е на няколко места (примерно в Бургас) нейните магазини, а също така си купува понякога разни неща по време на пътувания и си е доволна. Всичките и рокли са почти от памук, лен, памук и коприна. Има и 1-2 с по-високо съдържание на изкуствени материи де. Не робува обаче на марки и на "бутикови" неща. Влиза, харесва за 5 минути и сме готови.

# 58
  • София
  • Мнения: 13 143
Най-хубавите ми дрехи не са от бутици или от магазините на определени марки. От 2-3 г. открих 2 малки квартални магазинчета с хубави и малко по-ексцентрични дрехи. Повечето са памук и лен. Повечето са произведени в Турция. Цените са съвсем сносни - блузите са между 20 и 40 лв., панталоните са около 50 лв., роклите рядко минават 70 лв. Моделите са "раздвижени", каквито харесвам и имат индивидуална визия. Рядко има повече от 2-3 еднакви дрехи от модел. За мен това е най-добрият вариант.
Дъщерите ми често пазаруват от Зара, Бершка, Страдивариус и подобен тип, което е разбираемо предвид възрастта и стила им. Често ходя с тях при пазаруване и много рядко ми харесва нещо от този тип масова мода.

# 59
  • London
  • Мнения: 6 732
Иво най-вероятно ти просто не знаеш реалната цена. Joy  Особено, ако знае, че ще направиш муцуна като чуеш дадена сума. За жалост съм забелязала, че доста жени крият покупки от мъжете си или казват други цени. Под 60 лева рокля.....най-вероятно втора ръка иначе откъде?

Общи условия

Активация на акаунт