Мнение за лекарството Милгама

  • 14 423
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте? Какво е мнението ви за Миглама? Аз имах възпален нерв, но усещах само лека болка и дискомфорт, отидох при личната и ми изписа Милгама. Приемах Милгама 3-4дни и започнах да правя нервни кризи, беше ужасно 2-3 месеца ходене по лекари, инжекции, много силни лекарства и всички казваха, че Милгамата не ми понася явно, и че е от възпаления нерв. Сега година по-късно продължавам да имам напрежение там.. На някой случвало ли му се е нещо подобно от лекарство? Или специално от Милгама?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 960
А друга форма на комбинирани витамини от група Б пили ли сте? Коя от двете Милгами Ви предписаха?

# 2
  • Мнения: 12 648
Аз си бях купила и докторката ми каза въоще да не я  пия.

# 3
  • Мнения: 700
Не е от милгамата - това са витамини от b-групата. Изключителен медикамент, който ми върна усмивката. Изкриви ми се лицето, след настинка, преди много години, загубих напълно вкус и обоняние, фъфлех, а и едното око ми беше почти затворено. Само с милгама и обикновената топлина от една настолна лампа, засегнатият сериозно 7-ми черепно-мозъчен нерв се излекува напълно. Без болници, химия, лекари. Витамините от b-групата са едни от най-важните за човешкия организъм. Не е от милгамата, друго ви е навредило, помислете сериозно какво друго ви е изписвано и сте пили. Едната милгама може да се пие дори от бременни. Витамините не са ви навредили, нещо друго е.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 960
Аз си бях купила и докторката ми каза въоще да не я  пия.

Коя докторка? За какви имптоми и защо Ви каза, да не я пиете?

# 5
  • Мнения: 12 648
Кардиоложка.

# 6
  • Мнения: 2
А друга форма на комбинирани витамини от група Б пили ли сте? Коя от двете Милгами Ви предписаха?
Не, не съм пила. Предписаха ми Милгама обвити таблетки, не Милгама Н.

# 7
  • Мнения: 256
Аз си бях купила и докторката ми каза въоще да не я  пия.
Не е от милгамата ! Милгама Н не е лекарство !

# 8
  • Мнения: 1
Не е от милгамата - това са витамини от b-групата. Изключителен медикамент, който ми върна усмивката. Изкриви ми се лицето, след настинка, преди много години, загубих напълно вкус и обоняние, фъфлех, а и едното око ми беше почти затворено. Само с милгама и обикновената топлина от една настолна лампа, засегнатият сериозно 7-ми черепно-мозъчен нерв се излекува напълно. Без болници, химия, лекари. Витамините от b-групата са едни от най-важните за човешкия организъм. Не е от милгамата, друго ви е навредило, помислете сериозно какво друго ви е изписвано и сте пили. Едната милгама може да се пие дори от бременни. Витамините не са ви навредили, нещо друго е.

Здравейте, за колко време се лекувахте?

Общи условия

Активация на акаунт