Зелева супа?

  • 71 207
  • 260
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 176
New докладвай дееееееее
Само да споделя че свекърва ми яде по цяля нощ и ти сладки работи.
От няколко дена пие оцетените хапчета и каза че не яде нощем вече и наистина убивали апетита.
Ще рапортувам за нейния напредък.

# 211
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Mamica
New докладвай дееееееее

Застопорих се на -7 кг от 9-ти януари до ден днешен и умирам от мъка. Не мърдам вече. Какво ми е станало? Дали организма ми свикна с хапчетата и не му пука вече? Не ям и пак - дръжки. На упътването пише, че се пиели поне 8 седмици. Та имам още време. Щеше ми се поне още 7 да сваля, че това не се трае, ама... Но с тяхна помощ /на хапчетата/, все пак съм минус 7 кг. Наистина убиват апетита, но не чак толкова де. Ако си ядеш, си ядеш. Добрата новина е, че стомаха ми явно се е свил, щото като се хвълрих вчера на една супа, нямаше и половин купичка да съм изяла и ми стана толкова тежко, че няма накъде.
Ама защо не свалям още, бе хораааа?  #Cussing out

# 212
  • Мнения: 143
И аз съм на тази диета и то я правя за 4 път от нова година. Макар само един път докрай. Сега съм в 33 г.с. Докторите казаха да отслабвам, не споделиха как и тъй като явно нещата са критични се сетих за тази диета. При мен работи. В момента съм 77 кг, а в третия месец бях 76. Въпреки корема задника ми е по-малък от преди да забременея. Казаха, че бебето е добре, дори расте твърде усилено, така че ще продължавам.
Интересно, че сега ми е по-лесно да я спазвам, от колкото, когато не бях бременна.
Мисля, че тайната е в известем мазохизъм и отношение към СУПАТА. Гадна е. Много е гадна. За това трябва да се яде. Така само като си помислите за нея и ви умира апетита.
Другото нещо - яжте задължително разрешените неща. Когато почнах в сряда изядох за деня около 1,5 кг портокали. Имах чувството че ще се пръсна от ядене. На другия ден бях с 1 кг. по-малко.
Ако се чувствате гладни организмът ви минава в режим на натрупване и няма ефект. Така че ако сте гладни яжте. СУПА.
Ако не можете повече супа изяжте още един портокал, още една маруля или каквото е разрешено там. Дори не чакайте да огладнеете, защото тогава вече е късно - прияло ви се е сиренце (умирам за него) или шоколад. За това ям през горе-долу 2 часа. 1 домат, после 1 краставица. После китайско зеле ама не си го режете на салата, а си го яжте на листа както си е. За да изядете 200 гр ви трябват около 20-40 минути (особено ако работите в същото време) Аз още ходя на работа и си нося супата там. Колежките са готини и ме подсещат даже, че трябва да я ям. Да ви кажа студена СУПАТА е още по-гадна. Ама мисля че това е идеята - да е гадна. Не знам дали затова хапчетата не действат толкова - защото не са толкова гадни.
Изобщо най-трудното в тази диета е не, че не трябва да се яде, а че трябва да се яде.
Между другото преди съм я спазвала 3 пъти само до 5тия ден и винаги свалях по 5 кг. За съжаление после се отпускам и си ги наваксвам : ( е не веднага де -  за 4-5 месеца.

# 213
  • Мнения: 1 517
Аз пък смъкнах 2 кила от себе си с хапчетата,хубавото е че до момента не съм ги върнала Wink

# 214
  • Мнения: 901
Незнам, но при мен ама абсолютно спазване на диетата само 3 кг свалих Sad .. Не разбирам, но поне сега съм почивка после пак ще се пробвам.

# 215
  • Мнения: 2 142
От утре започвам супата! Днес съм на разтоварваща диета с чай и плодове. След седмица ще ви докладвам резултата. Пожелайте ми успех!

# 216
  • София
  • Мнения: 2 880
Цитат на: michel
От утре започвам супата! Днес съм на разтоварваща диета с чай и плодове. След седмица ще ви докладвам резултата. Пожелайте ми успех!


uspex i az minax prez supata sega sam na druga dieta trqbva da se borim tui to Simple Smile

# 217
  • Мнения: 4 219
Здравейте.
Мисля утре да направя супата и да започна диетата от четвъртък.
Има ли някой който да спазва диетата?
Преди да забременея преди 4 години правих 2 диети - едната беше със супата.
И тъй като вече е крайно време да сваля килограмите от бремеността и престоя в къщи - ще се радвам ако има някой с когото да се подкрепяме при спазването на диетата.
Какво й слагате на супата като подправки, за да става за ядене?
Предишният път когато я правих пишеше че се слага праз лук (отвратително) и витамин С.

# 218
  • Мнения: 2 142
Искам да докладвам!!! Днес ми е 4-ти ден от зелевата супа и съм -3,5! Много съм щастлива!  261uu

# 219
Здравейте мами,
от днес и аз съм с вас. Значи седя си тука като търтей някакъв, подслаждам си живота де с каквото падне и чета как се мъчите с тези супи и се надъхвам и аз, но това беше до вчера, когато без да искам запалих и мъжа ми по въпроса със зелевата супа и както често се случва в нашето семейство взаймно се амбицирахме и днеска няма и следа от вчерашните чревоугодници - нагъваме тая супа , ама тя много гадна, бе!Не и ли добавяте все пак нещо, примерно вегета, подправки? Моля да споделите, изчетох цялата тема ама тая работа с подправките не ми е много ясна - пише пипер, добре ама какъв -червен , черен?Иначе за протокола  - аз родих на 07 07 2004  и каквото свалих една седмица след раждането - това си е и до  днес - имам да свалям 10 кила, аз и на 8 ще съм доволна ама да видим какво ще стане, ще докладвам. А за амбиция смятам да си  окача  старите дънки на хладилника , щото днеска колкото пъти ги погледнах - толкова пъти ме обземаше някакъв странен хормон на щастието  породен от факта  че  съм на диета. Laughing  Laughing  Laughing

# 220
  • Мнения: 2 142
Съгласна съм- супата е много гадничка, ама като усещам резултатите, ще си я ям. Аз честно казано си я подправих не с един, а с два бульона, не че много се асеща, ама...  Освен това и слагам малко черн пипер, или лимон защото обичам кисело, иначе е бая измитичка...

# 221
  • Мнения: 4 176
Цитат на: michel
Съгласна съм- супата е много гадничка, ама като усещам резултатите, ще си я ям. Аз честно казано си я подправих не с един, а с два бульона, не че много се асеща, ама...  Освен това и слагам малко черн пипер, или лимон защото обичам кисело, иначе е бая измитичка...

АЗ като си я правих преди 5 години си изсипах 2 буркана ( от домашните) с домати вътре и ми беше много вкусна.

# 222
# 223
извинявам се на всички  , че задавам въпрос не по темата , ама искам да питам Мамика  тая работа със зъбите кога горе-долу започва и как се проявява ?
Благодаря на всички за подкрепата, успех и на вас!

# 224
  • Мнения: 143
Аз слагам червен пипер - сладъл и лют и чубрица, защото така ми харесва : ) не че става вкусна, ама поне добре мирише
Не забравяйте да ядете от другите разрешени неща - начесто и в малки порции. Което ми напомня че трябва да си приготвя броколите за утре...

Общи условия

Активация на акаунт