Зелева супа?

  • 74 456
  • 260
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 572
Момичета и аз се присъединявам  Grinning .Направих от вчера лунната диета,хапнах сега само малко кис.мляко,а довечера съм на портокали.Току що си купих продукти за зелевата супа и от утре почвам.Дано на края на седмицата да има с какво да ви се похваля Grinning

# 91
  • Мнения: 1 514
и аз съм твърдо от утре Embarassed
доставиха ми я към 17 ч и нямаше за кога да я почвам нооо от утре съм на линия

# 92
  • София
  • Мнения: 3 200
ами да разкажа аз тогава днес ми беше първия ден
ядох супа ябълки супа натурален сок ябълки супа пак ябълки пак супа и вода когато се сетя мисля че поне литър изпих...утре сутрин ще се притегля
много пишкам от тази цялата работа
ама и...нещо прекалено разхлабително ми подейства първия ден
не съм готвила супата със кисело зеле Grinning и нямам никаква идея как стана така
утре нали и втори ден на зеленчуците ще рупам яко моркови да се позатегна че инак незнам как ще го бъде..
инак за самата супа аз борш обичам и си я ям и интересното е че дали от това че ми се пълни стомаха с течности ама не изпитвам глад
само ме е страх малко защото през бременността напълнявах много от водата и течностите казаха уж че съм си нормална и не ги задържам ама
утре пак ще докладвам Laughing стискайте ми палци моля виии

# 93
  • Мнения: 1 514
ейй да някой от хапчетата имали разтроен стомах Toilet

# 94
  • Мнения: 5 467
Цитат на: THERION
ами да разкажа аз тогава днес ми беше първия

Браво на тебе! А притегли ли се, колко кг си сега?
Първите 3 дни било по-трудно, после ставало все по-лесно. Дръж се!

# 95
  • София
  • Мнения: 3 200
Цитат на: new*
Цитат на: THERION
ами да разкажа аз тогава днес ми беше първия

Браво на тебе! А притегли ли се, колко кг си сега?
Първите 3 дни било по-трудно, после ставало все по-лесно. Дръж се!


дааааа имам си кантарче ка това е най важното
 Wink

# 96
  • Мнения: 1 533
Цитат на: THERION
ами да разкажа аз тогава днес ми беше първия ден


Браво на теб!!! Страхотна си!!!

Миналата седмица като издържах ден и половина и аз забелязах то ва често пишкане! Нормално е заради безсолната диета.
Натуралния сок прясно изстискан ли е или от кутия?

# 97
  • Мнения: 470
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 1 533
Цитат на: ina
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil


Да ти кажа и аз прецених, че вместо да освирепея към 9-10 вечерта и да изям хладилника с дръжките, по-добре да хапна нещо към 5 следобед. Просто не ставам ни за ятак, ни за партизанин, малко глад и няма нужда да ме мъчат повече Rolling Eyes

Вчера и аз бях желязна до към 5 следобед, когато вече не издържах и си намазах 2 препечени филийки Бонус с 6 зърна с малко лютеница и сирене. Това ми беше отклонението, но продължавам да си сърбам супата.  Още не съм събрала смелост да се претегля.

# 99
  • Мнения: 3 479
Цитат на: THERION
много пишкам от тази цялата работа
ама и...нещо прекалено разхлабително ми подейства първия ден


За пишкането е нормално, нали сега пиеш повече течности отколкото е обичайно за теб, значи и организма да изхвърля повече. Другото ще се нормализира до ден два, и аз бях така.

# 100
  • Мнения: 470
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: ina
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil


Да ти кажа и аз прецених, че вместо да освирепея към 9-10 вечерта и да изям хладилника с дръжките, по-добре да хапна нещо към 5 следобед. Просто не ставам ни за ятак, ни за партизанин, малко глад и няма нужда да ме мъчат повече Rolling Eyes

Вчера и аз бях желязна до към 5 следобед, когато вече не издържах и си намазах 2 препечени филийки Бонус с 6 зърна с малко лютеница и сирене. Това ми беше отклонението, но продължавам да си сърбам супата.  Още не съм събрала смелост да се претегля.

Успокоих се,че има и други,които са направили отклонение.
Много обичам Бонус,но тук няма и подобен Sad

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 4 282
Цитат на: ina
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: ina
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil


Да ти кажа и аз прецених, че вместо да освирепея към 9-10 вечерта и да изям хладилника с дръжките, по-добре да хапна нещо към 5 следобед. Просто не ставам ни за ятак, ни за партизанин, малко глад и няма нужда да ме мъчат повече Rolling Eyes

Вчера и аз бях желязна до към 5 следобед, когато вече не издържах и си намазах 2 препечени филийки Бонус с 6 зърна с малко лютеница и сирене. Това ми беше отклонението, но продължавам да си сърбам супата.  Още не съм събрала смелост да се претегля.

Успокоих се,че има и други,които са направили отклонение.
Много обичам Бонус,но тук няма и подобен Sad



Eххх, какво да кажа....... Embarassed  Embarassed  Embarassed
Оставям израза ми да говори вместо мене... Embarassed

Казано на кратко - една купичка супа/ ама не зелева Twisted Evil / в 9 вечерта Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 1 533
Цитат на: dodo_dodo


Казано на кратко - една купичка супа/ ама не зелева Twisted Evil / в 9 вечерта Rolling Eyes


Ако това ти е отклонението, ти си просто герой. Браво и на теб!

Да му се невидят и рекламите по ТВ, вчера изпоприпадахме в къщи по рекламата на някакво ново десертче Lion на Нестле. Даже вечерта теглихме къса-дълга клечка кой ще излезе да купи по едно да ги пробваме. Добре че се падна на сина ми да отиде и нямало, ако аз бях излязла, шях да взема достоен заместител. Та ми се размина голямо прегрешение, конкретно за вчера!

# 103
  • Sofiа
  • Мнения: 3 304
На мен ми е шести ден, като през втория и третия имах малко отклонения и папах шоколадова торта  Embarassed
Но от тогава съм стриктна. Чувствам, че съм свалила, но не съм се теглила още за да не се разочаровам. Вече се отказах да се тегля ежедневно, че само ме изнервя тегленето.
Утре ми е последен ден и в петък сутринта ще се претегля и ще докладвам. СТискайте палци

# 104
  • Мнения: 470
Още някой  ще си признае ли? Wink

Общи условия

Активация на акаунт