За бебета и деца от 0+ месеца : Бързи въпроси, отговори, съвети -93

  • 19 000
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 13 623
Олх, базар, маркетплейс, има много групи из фб, споделям една на пирма виста
https://www.facebook.com/groups/737010406457385/?ref=share

# 451
  • Мнения: 376
Здравейте мамчета , от кога бебета ви започнаха да спят по веднъж на ден ?

# 452
  • Мнения: 2 243
Здравейте мамчета , от кога бебета ви започнаха да спят по веднъж на ден ?

Малко след годинката Simple Smile

# 453
  • Мнения: 7 384
Година и три месеца (заради кухнята смених режима )

# 454
  • Мнения: 1 460
Какво давате за вечеря на бебе на 10 ++ м. ? Аз давам обикновено каша лека нощ на Хип. Вече сме на четири хранения, сутрин - попара с масло,сирене и сухар/юфка/овесени ядки/бебешки бисквити с АМ. Обяд -зеленчуци с месо/жълтък, СЗ - плодове. Само тази вечеря се чудя как да я разнообразя.

# 455
  • Мнения: 15 356
Здравейте мамчета , от кога бебета ви започнаха да спят по веднъж на ден ?
Година,но става в 9 сутрин и ляга в 20 вечерта Зависи и кога ляга и става детето .

# 456
  • Мнения: 7 898
Какво давате за вечеря на бебе на 10 ++ м. ? Аз давам обикновено каша лека нощ на Хип. Вече сме на четири хранения, сутрин - попара с масло,сирене и сухар/юфка/овесени ядки/бебешки бисквити с АМ. Обяд -зеленчуци с месо/жълтък, СЗ - плодове. Само тази вечеря се чудя как да я разнообразя.
Давам някакво пюре, каша давам само на закуска.

# 457
  • Мнения: 6 791
Какво давате за вечеря на бебе на 10 ++ м. ? Аз давам обикновено каша лека нощ на Хип. Вече сме на четири хранения, сутрин - попара с масло,сирене и сухар/юфка/овесени ядки/бебешки бисквити с АМ. Обяд -зеленчуци с месо/жълтък, СЗ - плодове. Само тази вечеря се чудя как да я разнообразя.
Каквото готвех за обяд, беше в количество за обяд+вечеря. Т. Е. зеленчукови пюре в различни комбинации с/без месо. Каша давах само за следобедна закуска.

# 458
  • Мнения: 4 199
Спрей за нос 👃 от каква възраст е безопасно да се ползва? Ок ли е за бебе на 20 месеца?

# 459
  • Мнения: 7 898
Какъв спрей? Има поне 100 вида.

# 460
  • Мнения: 1 460
Ако става дума за спрей Стеримар или Низита, ЛЛ казва че може да се ползва, беба е на 10++.

# 461
  • Мнения: 4 856
Тези спрейове не са ли физиологичен разтвор? И могат да се ползват от бебета?

# 462
  • Мнения: 515
Ако е спрей с физиологичен разтвор - стават от новородени. Ако е нещо различно - по-добре с ЛЛ да се обсъди или да се види на листовката минималната възраст.

# 463
  • Мнения: 4 199
Аз не съм в Бг, някакъв такъв е NasenSpray Pur пише, че може и за бебета да се използва

# 464
  • Мнения: 15 356
Стеримар от първия месец ползвах,той е морска вода.

Общи условия

Активация на акаунт