"Порталът" - тема 3

  • 14 197
  • 233
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 188
Между другото никога не ме е грабвал толкова много български сериал от седмици ми е в главата.
+1... И аз в очарованата група. Много зарибяващ.
Моят вариант е: Крум, в новото амплоа на  баровец и ерген, попада случайно в `79, без връзка с жанината история, и пак в арт средите, а само вуйчото е запознат със събитията. Или може би в `80, момичетата вече са го изиграли, (че не се справиха), готин е, и Камелия Тодорова звучи отвсякъде.

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 09:53 от Кристин_

# 61
  • Мнения: 21
Може и да е обсъждано, но да попитам за Дора - дъщерята на Крумчо. След трансформацията, този ерген ще има ли дъщеря или и тя ще се изпари в небитието?

# 62
  • Мнения: 5 846
Има, казаха го.

# 63
# 64
  • Мнения: 5 846
Мхм. Дали ще го свалят и от тракерите. 🤔 Аз имам последните 3 серии за всеки случай.

# 65
  • Мнения: 7 191
Ей това ще се случи, то си пише
Цитат
Последният епизод вече е достъпен и на сайта на БНТ, а феновете на продукцията ще могат да го гледат до 20 юни 2021 г. включително, след което сериалът ще бъде свален от онлайн пространството, за да може да бъде предложен на други тв канали в страната и в чужбина.

# 66
  • София
  • Мнения: 27 175
Има ли някакви намеци/наченки за втори сезон?

# 67
  • Мнения: 5 846
От Велислав Павлов, и желание от феновете.

# 68
  • Галифрей
  • Мнения: 4 123
Сезона го има в ютуб, тези дни ще сваля целият сезон, да си го имам за всеки случай (когато ми спрат нета). Аз мисля,че чакат колко гледания ще събере. Има надежда за сезон 2, ще видим (clowns in every fandom  🤡 )

# 69
  • Мнения: 2 987
Интересни истории около пътуване във времето могат да се създават колкото поискат, но въпроса е дали ще се преборят за финансиране на проекта. При фиксиран бюджет за нови продукции трябва да отпадне нещо вероятно вече одобрено за да се впише в близък срок такова продължение. Ако го отложат за много по-нататък ще е по-добре да е нов добре обмислен проект. За мен тази история приключи завършено и малкото неизяснени неща бяха оставени на въображението на зрителите.

# 70
  • София
  • Мнения: 9 558
Ох, всеки, чете и слуша различно.
Велислав Павлов не е намеквал, че ще има нов сезон. Та той дори не беше наясно, че се записва саунтрак.... Каза, че не знае нищо за нов сезон, че освен всичко друго е въпрос и на пари и финансиране. С БНТ договорът е бил за 6 епизод и толкова, край. Обаясняваше, че с Джевелеков са се шегували, че снимали Вездесъщият 2, а водещата се пошегува, тогава да направели трилогия.

ПП: Вече са ясни новите сериали одобрени за финансиране от БНТ - "Вина" с реж. Виктор Божинов и "Войната на буквите"  - реж. Светослав  Овчаров

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 16:45 от rosi_ta

# 71
  • Галифрей
  • Мнения: 4 123
Ох, всеки, чете и слуша различно.
Велислав Павлов не е намеквал, че ще има нов сезон. Та той дори не беше наясно, че се записва саунтрак.... Каза, че не знае нищо за нов сезон, че освен всичко друго е въпрос и на пари и финансиране. С БНТ договорът е бил за 6 епизод и толкова, край. Обаясняваше, че с Джевелеков са се шегували, че снимали Вездесъщият 2, а водещата се пошегува, тогава да направели трилогия.

ПП: Вече са ясни новите сериали одобрени за финансиране от БНТ - "Вина" с реж. Виктор Божинов и "Войната на буквите"  - реж. Светослав  Овчаров


Да знам, това. Не съм казала, че е намаквал 😀 до колкото знам,акьорите няма как да знаят в началото. Тези неща ги говорят телевизия, продуценти и тн. Има си дълъг процес и после им казват. Според мен сега гледат реакцията на хората,гледания и тн. Дори да не направят втори сезон, сега ще знаят,че такава продукция има успех  и могат да направят подомни смели проекти  за бъдеще. 😘❤

# 72
  • Галифрей
  • Мнения: 4 123
Гледам отново този епизод и забелязох,че Другарката Юлия изобщо не близна от този коктейл.  😅 Какво е забъркал нашият човек? Прилича на мулти витимин с магданоз. Въпроса ми е какво е това?

# 73
  • Мнения: 5 846
Мента с айрян. 😁
Ух, че готини Наборите в един кадър. Има някаква химия между тях. 😍
Савата пие виски, а Крумчо пещерска гроздова. 😁

# 74
  • Галифрей
  • Мнения: 4 123
😂😂   мхм той Крумчо също като вуйчо си обича  ракия 🥃 хаха. Много са готини ❤ Трябва пак да играят заедно 😘😍 Представям си как в бъдещото си е направил интаграм профил бонев_коктейла 😂😀
 “Ментов айрян” следвайте ме за още рецепти.

Общи условия

Активация на акаунт