🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 2)

  • 44 606
  • 808
  •   1
Отговори
# 750
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знаели какво е комбуча.

Дончева и тя се тури в популярните.

# 751
  • Мнения: 3 846
“Ние популярните личности…” тая поне разсмива 😀😀😀

# 752
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Аврамов изглежда си боядисва косата. Ако има един мустак ще заприлича на по млада версия на Милко Калайджиев

# 753
  • Мнения: 9 481
Краси има повече фон дьо тен от трите жени, взети заедно! И ружче.

Да, много нескопосано намацан е!

# 754
  • Мнения: 318
Много добро определение за известните личности даде Венци.Браво! Иначе гласа, че бая грим е сложил така е…ей това не го разбирам 😏

# 755
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дончева се опита пак да го прекъсне. Ама Краси не я отрази.
Няма ли кой да ѝ каже, че смехът ѝ е просташки?

Ева нямаше ли друга работа?

# 756
  • Мнения: 3 846
Харесва ми как разсъждава Венци. Много мъдри неща каза тази вечер.

# 757
  • Мнения: X
Ох, хора... нали сме малка държавица, какви концерти, какви стадиони?! На всички у нас е известно кои са хората на сцена, пълнещи зали и стадиони. Тоя човек си живее в някакъв балон. Няма да казвам от къде го познавам и с каква халтурка се занимаваше тогава. Ма какви концерти, умът ми не го побира, честно. Може и да не съм права, обаче... все едно последните 30 години да не съм била в България. Rolling Eyes

# 758
  • DE
  • Мнения: 9 068
Леле тая как я търпят Rage

# 759
  • Мнения: 9 481
Ма ся и пипер не обичала! Голяма, бяла птица -ПАТИЦА!

# 760
  • София
  • Мнения: 15 466
Ужас,има пипер на свинското! Тая не се ли усеща колко е дребнава?

# 761
  • Мнения: 318
    Ох, хора... нали сме малка държавица, какви концерти, какви стадиони?! На всички у нас е известно кои са хората на сцена, пълнещи зали и стадиони. Тоя човек си живее в някакъв балон. Няма да казвам от къде го познавам и с каква халтурка се занимаваше тогава. Ма какви концерти, умът ми не го побира, честно. Може и да не съм права, обаче... все едно последните 30 години да не съм била в България. Rolling Eyes

    Аз никога не съм го слушала…Даже не знаех кой е и,че ни бил представял на Евровизия.Живи и здрави иначе 😄

    # 762
    • Брюксел / София
    • Мнения: 2 497
    Ох Бе, тази вечер проблемът на пишман аристократката е, че в основното е имало пипер. Изключително досадна и посредствена мома, ужасно дразни с високомерието си и поведението тип “аз съм последна инстанция”.

    # 763
    • Мнения: 3 846
    То не беше пипер, не беше чесън, комари, пък рибата жилава, ястието прегорено. Милата, сигурно й е много тежко.

    # 764
    • Мнения: 4 166
    Популярната личност Гери Дончева била много наранена от статията, че си е удължавала краката! 🤣🤣
    Изкефи ме Ева, как я прекъсна и невярващо я попита - и това ти бръкна в душата и те нарани?! Аз бих умряла от смях!

    Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 22:48 от Tess d`Urberville

    Общи условия

    Активация на акаунт