🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 2)

  • 44 610
  • 808
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
Не, тази особа вече не подлежи на коментар. Принцесата и граховото зърно! Ама то пък една принцеса...

# 766
  • Мнения: 9 054
Тази жена Гера имам чувството, че чете от аутокю - екзалтирано и пак ръси нелепици(не вярвам да са ѝ ги написали Joy) Не може да прости на Велина, че е по-млада и красива-"аз пък например съм чела, че тя била дебела" !! И със задоволство следеше тя как ще се защити.. низко поведение.
Много ми харесва Венци как разсъждава. И за "звездите" в БГ и за политиците. Браво!
Краси не ми е любимец, но ужасни неща е преживял. Дано ги е преодолял и е щастлив. От храната ми хареса основното и десерта.

# 767
  • Мнения: 4 166
На мен Краси ми стана симпатичен. Добър домакин, старае се човекът - много умятно сготви, гледа всичко да им е наред на масата. Не се превъзнася, мил е.
Дааа, Геридон, като изцепи - чела съм за Велина, че е дебела... 😖😣 нарочно го направи! Не само е тъпа, но е и кучка.

# 768
  • Мнения: 318
Оффф,мислата пак поряза…8 заради свинското и за приАтеснението.Егати мършата.Иска да спечели ама дано не и стане номера! Много негативен човек,много!

# 769
  • Мнения: 3 846
На мен ми се искаше Венци да спечели, но за съжаление няма да стане. Според мен той заслужава най-много.

# 770
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Заради твоето притеснение и недоброто свинско ти давам 8" - отсече Мис Каприз и в този момент показват колко не ѝ е харесало и затова е натъпкала устата си на мах.



Браво на Краси! Чудесен е.

# 771
  • Мнения: 318
"Заради твоето притеснение и недоброто свинско ти давам 8" - отсече Мис Каприз и в този момент показват колко не ѝ е харесало и затова е натъпкала устата си на мах.



Браво на Краси! Чудесен е.

Да бая лапа 😂😂😂 Нищо изящно и аристократично няма в нея.Как не успя да се задави не знам 😁

# 772
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Да бая лапа 😂😂😂 Нищо изящно и аристократично няма в нея.Как не успя да се задави не знам 😁

Явно е добре тренирана в лапането, като я гледам четири вечери. По-скоро се чудя - как не се задавя с лошотията си!

# 773
  • Мнения: 318

Да бая лапа 😂😂😂 Нищо изящно и аристократично няма в нея.Как не успя да се задави не знам 😁

Явно е добре тренирана в лапането, като я гледам четири вечери. По-скоро се чудя - как не се задавя с лошотията си!

Няма лошо да си амбициозна селянка обаче тя прекалява.До вчера проблема беше чесънчето дето едва не си облиза чиниите,днес не усети чесън ама пипер имало… Иначе сега и гледах рекламата,ми май готви с пусната коса.Когато си готвиш за семейството-Ок,ама като за чужди хора пък ти се имаш за аристократка си спазвай хигиена!

# 774
  • Мнения: 9 054
И за семейството не е ок със спусната коса, косъм по всяко време може да падне.

# 775
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Във ФБ на "Черешката" коментират, че мис Каприз триела негативните коментари, та започнаха да искат профила ѝ, за да ѝ пишат. От любопитство погледнах.



Не бих тръгнала да пиша в профилите на подобни персонажи.

# 776
  • София
  • Мнения: 2 311
Ако сготви хлебарки, ще я призная! 😉

# 777
  • Мнения: 11 984
Ако сготви хлебарки, ще я призная! 😉

Все едно да сготви себе си. Аз си очаквам грандиозното , изискано меню на Мадам.

Хареса ми дома на домакина, а и храната която сготви изглеждаше добре.
Ева и Венци ми харесват. Добре си сготвиха, проста и вкусна храна.
Велина, от вечерята и най ми хареса роклята.

# 778
  • Мнения: 263
Ама Краси как не се е сетил да звънне на 112?! Ум пука по шевовете

# 779
  • Мнения: 11 015
Аз никога не съм го слушала…Даже не знаех кой е и,че ни бил представял на Евровизия.Живи и здрави иначе 😄

Представял ни е, ама как? Най-лошото представяне на България откакто участваме, от 2005 насам... Не само, че не се класирахме на финала, ами и бяхме класирани на предпоследно място на полуфинала. Пеенето беше изключително фалшиво, а сега на последната Евровизия в паузата по време на гласуването дадоха микс с гафове и фалшиво пеещи, ей така.. за забавление на публиката. И в тоя микс кой? Красито Аврамов как се надвиква с Петя Буюклиева на фалцет Grinning
Не знам за каква "победа на Евровизия" говори той. Каква победа? Това беше най-слабото ни класиране на този конкурс, а и невероятна излагация за България!

Общи условия

Активация на акаунт