🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 2)

  • 44 604
  • 808
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: X
Ако сготви хлебарки, ще я призная! 😉
Днес слушах (щото, ако искам да оживея, не мога да го гледам това нещо) по National Geographic, че някъде си в бразилската джунгла, виреят хлебарки с размер на кенче безалкохолна напитка. По една на човек и са преяли! 🤣 И на нея ще ѝ съответстват на грандоманията.

# 781
  • Мнения: 13 768
Мисля, че охлюви ще готви. Но как без чесънче ще ги направи, не знам.
Колко точки му дадоха на Краси?

# 782
# 783
  • Мнения: 2 117
Кухнята на Краси ми хареса много!

# 784
  • София
  • Мнения: 4 429

Краси Аврамов

Черешката на тортата (24.06.2021)
Сезон 16 Епизод 25


























директните линкове, са без реклами и забрани за гледане извън България

Скрит текст:
отварят се без добавки на МОБИЛНИ ТЕ

  в браузър на КОМПЮТ ЪРА
- след инсталиране на разширението за Хром
HLS Player - m3u8 Streaming Player

или Native HLS Playback




с влачене и пускане на бутона(линка)
   във  VLC player
или в   321 Media player classic
връзки и  


  видеата, могат да се гледат и на телевизор.
 ето как...

 


за предаване на телевизора през VLC




 и предаване(изпращане) на ТВ-то от браузъра



 Линковете се отварят и след премахване на записите от ТВ сайтовете.
В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

Последна редакция: пт, 25 юни 2021, 02:13 от Mari_Mar

# 785
  • Мнения: 28 482
Добре сготви Красито, от всичко бих опитала. Не ми е неприятен по скоро симпатичен. Вечерта беше готина с музиката и танците.

# 786
  • Мнения: 318
Аз никога не съм го слушала…Даже не знаех кой е и,че ни бил представял на Евровизия.Живи и здрави иначе 😄

Представял ни е, ама как? Най-лошото представяне на България откакто участваме, от 2005 насам... Не само, че не се класирахме на финала, ами и бяхме класирани на предпоследно място на полуфинала. Пеенето беше изключително фалшиво, а сега на последната Евровизия в паузата по време на гласуването дадоха микс с гафове и фалшиво пеещи, ей така.. за забавление на публиката. И в тоя микс кой? Красито Аврамов как се надвиква с Петя Буюклиева на фалцет Grinning
Не знам за каква "победа на Евровизия" говори той. Каква победа? Това беше най-слабото ни класиране на този конкурс, а и невероятна излагация за България!



Оооо 2009 завършвах 12 клас 😂😂😂 хич не съм я отразила Евровизията😄😄😄 Визия я мъчи на някой прабългарски хан май а за пеенето-аз така си пея в колата фалшиво ама като съм сама де!

# 787
  • Мнения: X
Ох, пуснах да я чуя тая песен, голям вой, голямо напъване.

# 788
  • София
  • Мнения: 20 082
Кой беше ресторантът от вечерята на Велина? Четох напред, но не видях да се споменава, а ми стана интересно, тъй като г-жа Гериту каза одобрително, че й е любим...
Някой назад спомена Крим
Не, не е Крим. Това е сегашният "Авеню 3", бившият "Андре".

# 789
  • USA
  • Мнения: 7 297
Симпатична девойка е Велина. Доста възпитана и не се изхвърля. Личи си, че е глезено дете, но няма такова поведение.

По какво прецени,че не се изхвърля и че била скромна,нормална...
Много лесно може да се прикрие човек ако иска да направи добро впечатление?Още повече,че го играе сега инфлуенсърка и има полза да се харесва на зрителите.

Все още не съм гледала вечерята на Краси.

# 790
  • София
  • Мнения: 3 069
Мен тази вечер дори претенцията не ме дразни толкова, като изключим оценката й и по-точно причината за нея. Велина не я знам каква е, но има възпитано и обрано поведение, което е в нейн плюс. Краси е добър домакин със страхотен апартамент. Направи ми обаче впечатление, че Гери я дадоха уж на финала на вечерта, а навън светло. Те в 4 часа ли събират да вечерят, нещо не са го доизмислили сценария.

# 791
  • София
  • Мнения: 2 306
Краси Аврамов никога не съм го харесвала като певец. Да хващаш високи тонове е УАУ, но да не бъде самоцел. Като мим не го познавам - може да е добър. Успял е в САЩ - значи е намерил себе си.
Вечерята му беше много добра, стилно поднесена, гостоприемен домакин 🙂

# 792
  • София
  • Мнения: 12 409
Менюто на Претенцията хич не ми звучи вкусно:

Менюто, което Гери ще приготви за своите гости, включва салата със сирене „Бри‘“ и сладко от домашни смокини, охлюви „Ескарго“, „Рататуй“, основно от френски петлета с картофи „Паризиен“ и масло, а десертът ще бъде ароматен домашен сладолед.

Надявам се да не спечели тя, ще е голям резил за предаването.

# 793
  • Мнения: 13 768
Менюто не е никак лошо, има си концепция - изцяло е издържано във френската кухня, и ако се справи добре, би имала право на плакета. Обаче лошо и глупаво се държа предишните вечери и ни настрои срещу себе си. Така че и аз не я искам за победител 🙂 Но пък втори плакет на Краси 🤔 Ще видим довечера.

# 794
  • Мнения: 4 075
Тази седмица гледам от тук от там, но хай левъл вечерята няма да се изпусне. Ще й намаля 3 точки заради охлювите. Как може да не се е запознала, че подобно нещо не ям? Joy Още 2 точки свалям, защото сладкото не го е направила тя в същия ден, 3 точки надолу, тъй като в сладоледа има ледени частички (нищо, че исках допълнително). Как може подобно нещо? Ааа, забравих - минус 3 точки и защото петлето не е предварително обескостено.  Не е classy на масата да глозгаме кости, не мислите ли?

Общи условия

Активация на акаунт