🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 2)

  • 44 485
  • 808
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 456
Къде са и тиквичките на госпожата?
Краси май си е присажфал коса, много неестествено някак стоеше. И грима, който вече сте обсъдили.

# 796
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
В рататуй ще сложи тиквички.

# 797
  • София
  • Мнения: 736
Герганка трябваше за облече зелената рокля на нейната вечер, съмсем на тиквичка прилича с нея, и не само външно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 798
  • Мнения: 2 846
Не знам защо Манчев толкова много мрази авокадо, но вече е банален със забележките си за него.
Мрази авокадо, чубрица и кимион, обича мащерка. Отдавна ми е писнало да набива тази излишна информация.

# 799
  • Мнения: 5 382
Да, това с чубрицата как не трябвало да се слага ...да, ама не, въпрос е на вкус и традиции в сем.кухня. Аз почти навсякъде слагам чубрица, сминдух  и червен пипер, пък той като иска - розмарин в ушите и мащерка в носа да си сложи. Предлагам някой да му направи колаж с розмарина и мащерката. Ще му ходят многооо

# 800
  • Мнения: 6 466
Не помня предишната изява на Краси, но снощи много ми хареса. Всичко. Спомена, че е станал в 6 за да подготвя вечерята и не знам в колко хукна да пазарува, но магазините за зеленчуци и цветя бяха затворени. Smiley
Аз помня, че имаше някакви сериозни успехи и тук Краси, вероятно преди Евровизията, защото той самия каза, че след участието му, което наистина си беше трагично, настава як хейт. Добре, че се е съхранил, изглежда ми много над злобата и лошотията, приятен и супер земен човек.

А Крум, онзи Крум ли е? Поп и рок изпълнител, влял се в чалга музиката?

# 801
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Не помня предишната изява на Краси, но снощи много ми хареса. Всичко. Спомена, че е станал в 6 за да подготвя вечерята и не знам в колко хукна да пазарува, но магазините за зеленчуци и цветя бяха затворени. Smiley
Аз помня, че имаше някакви сериозни успехи и тук Краси, вероятно преди Евровизията, защото той самия каза, че след участието му, което наистина си беше трагично, настава як хейт. Добре, че се е съхранил, изглежда ми много над злобата и лошотията, приятен и супер земен човек.

А Крум, онзи Крум ли е? Поп и рок изпълнител, влял се в чалга музиката?

Същият.

# 802
  • Мнения: 35 891
Моля някой да пусне нова тема.

# 803
# 804
  • софия
  • Мнения: 25 196
Хубавото е, че са нови или много отдавна участвали хора, но Татяна Буруджиева ми е дъно и не знам дали ще я издържа.

# 805
  • Мнения: 9 468
тазседмичната инфлуенсърка не я знам каква е, но чета, че е приятелка с парцала Бактериева.
освен Кемито другите не са ми известни от другата седмица.

# 806
  • Мнения: X
Мале, Александър Пелев не го познах! Минават си годините...

# 807
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хубавото е, че са нови или много отдавна участвали хора, но Татяна Буруджиева ми е дъно и не знам дали ще я издържа.

Тази, заради чийто баща правят Луков марш

# 808

Общи условия

Активация на акаунт