🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 2)

  • 44 603
  • 808
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 28 481
И на мен ми хареса вечерта на инфлуенсърката, ясно е, че не сготви всичко сама, но важното е, че не се изтъкваше и не преиграваше. Тази Гери е нетърпима, жилава и била рибата, ще я видим тя какво ще сготви, лошото е, че тези добри души ще и дадат десетки всичките.

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 09:56 от mimi.7299

# 736
  • София
  • Мнения: 12 409
Менюто на Краси включва т.нар. дяволски очи, свинско с бекон и паста с нахут и карамелизирани ябълки. Тиквичките, по задачата на шеф Манчев, отново ще бъдат под формата на българско суши. А десертът ще бъде чийзкейк "Аврамов" с авокадо и лайм.

Той ще покани гостите в артистичния си дом, където признава, че организира много партита.

# 737
  • Мнения: 9 526
то е ясно, че говедото дончева ще ореже всички. абе много комплекси, много чудо...рядко неприятно нещо е тази.

# 738
  • София
  • Мнения: 12 409
Сетих се да попитам Краси с какво се занимава? Знам, че е певец, но има ли някакви хитове (изключвам песента от Евровизия). Гледам в нета, че имал имение в Бояна, та се зачудих и реших да питам.

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 384
Кой беше ресторантът от вечерята на Велина? Четох напред, но не видях да се споменава, а ми стана интересно, тъй като г-жа Гериту каза одобрително, че й е любим...

# 740
  • софия
  • Мнения: 25 460
Промото за довечера. Аврамов без шапка.

# 741
  • Мнения: X
Кой беше ресторантът от вечерята на Велина? Четох напред, но не видях да се споменава, а ми стана интересно, тъй като г-жа Гериту каза одобрително, че й е любим...
Някой назад спомена Крим

# 742
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сетих се да попитам Краси с какво се занимава? Знам, че е певец, но има ли някакви хитове (изключвам песента от Евровизия). Гледам в нета, че имал имение в Бояна, та се зачудих и реших да питам.

С много неща се занимава. Певец е да, но е завършил НАТФИЗ. Много добър мим е. По едно време работеше с Ники Сотиров.



 Има концерти в САЩ /с американско гражданство е/, в Русия. Издаде книга, която има аудио вариант /той чете текста/. В САЩ ще правят филм по нея.


Едно хубаво интервю с Краси.
В началото на страницата има част от аудио книгата.

# 743
  • София
  • Мнения: 13 668
Симпатична девойка е Велина. Доста възпитана и не се изхвърля. Личи си, че е глезено дете, но няма такова поведение.

# 744
  • Мнения: 10 605
Не знам защо Манчев толкова много мрази авокадо, но вече е банален със забележките си за него.

# 745
  • Мнения: 9 481
Браво за постиженията на Аврамов, ама въпреки тях (и доброто готвене към момента) все още ми е антипатичен Frowning1

# 746
  • Мнения: 24 341
Аз съм объркана. Дали има постижения или живее в мечтите си? Как е спечелил плакет преди? Не се справя

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Гериту не усети чесън? Joy

Комбуча и сефте чуват? Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 20:52 от mystic woman

# 748
  • София
  • Мнения: 2 658
Застреля ме с тая халба с камбуча и плаващата гъба 😀 Блякс малко…

# 749
  • Мнения: X
Краси има повече фон дьо тен от трите жени, взети заедно! И ружче.

Общи условия

Активация на акаунт