"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 33 400
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 553
Има доста фенове явно, щом вече създават и профили на измислени герои JoyJoyJoy

# 721
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
Сигурно след 3-4 серии "някой" ще пише под поста, че има инфомация за родителите. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 5 846
Вече са го написали. 😁
Някои акаунти от приятелите са реални хора, но Маг Хела и Маргото не са. Явно Кере ще се допитва и до врачка.

# 723
  • Мнения: 9 050
Ох, сигурно авторите на тоя сериал си мислят, че това е гениален ход - направо да им дават Оскара Rolling Eyes

# 724
  • София
  • Мнения: 23 130
Няма ли кой да й пише на Кера във фейса, че майка й е Маргото. Завалийката ще има да се лута и страда...
От снощния епизод само едно ми хареса - Боби Турбото. Sunglasses

# 725
  • Мнения: 15 469
Извън смешките, най гадното в серията беше как "леля и" и съобщи новината, че е осиновена. Това е голям удар. Много гадно беше. И в реала съществуват такива "хора" Sunglasses, за съжаление.

# 726
  • Мнения: X
Да, некой друг да им напише сценария, защото в такива смешки се раждат супер истории, има доста креативни хора, освен тъпаците, които са навсякъде, разбира се. Ама така е то... като са в творческо безсилие... 😆

# 727
  • Мнения: 7 287
Жаката беше комедия снощи как оглежда диамантите, сякаш е вряла и кипяла в тоя бизнес, хаха.
И като се изцепи, че били най-хубавите, които е виждала. Че къде пък толкова е виждала истински диаманти, някаква вчерашна фръцла с някаква мижава агенцийка за модели.

# 728
  • Мнения: X
Жаката беше комедия снощи...
Да! И в анонса от предишния епизод, с който започва всеки пореден - момент, който съм пропуснала: отваря шкафа и вижда сейф; с равен и безизразен глас: Я, сейф! Трябва да го отворим! - и затваря вратите 😂😂😂 Смях се с глас! Актрисата си мисли, че като слезе в алт и става много драматична! 😁 Всички сюблимни моменти ги изиграва с този глас от преизподнята.

# 729
  • Мнения: 39 690
Ко тряя прайм......Симионьее, нидей така......... и ред други. Не стига че гласа и е като на тракторист с 40 годиши пушачески стаж, ами като и чуя и диалекта та ми иде да туря мутето.

# 730
  • Мнения: 15 469
Аз си мислех, че Силвия aka Керка никой не мой я бий по левашка актьорска игра, но Жаката я мина, задмина и Кера пушека и даже не може да диша, щот тая ми ти Жаклин се изстреля директно със сателитите на Мъск. Толкова красива и безумно осакатена откъм актьорско майсторство актриса трудно се среща. Не Малинка, ами сладко от Малинки да и дадат малко ще са и. Керо, дишай, засенчиха те. Sunglasses

# 731
  • Мнения: 39 690
Мне, все още съм на мнение че колкото е некадърна Кера, толкоз Жаки и Калата не могат да сборуват.

# 732
  • Мнения: X
Абе, тримата си делят първото място. Втора и трета награди не се присъждат.

# 733
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
А Мария с каква цел записа разговора с Тарик? На Жаки или на полицията ще го дава?

# 734
  • Мнения: 1 946
Явно Маргото не си спомня, че на същата дата и година в същия град е родила момиче.Laughing Тия сценаристи не могат да направят един достоверен фейсбук пост, какво остава за цял сериал.

Общи условия

Активация на акаунт